Post Reply 

Thread Rating:
  • 10 Votes - 4.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DIY - Hamakų kabinimo būdai ir priemonės
2011-09-06, 06:38 PM
Žinutė: #191
RE: DIY - Hamakų kabinimo būdai ir priemonės
Supratau.Man atrodo,kad jom ten labai gera turetu buti,todel ir pagalvojau apie tai Smile
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-12-19, 08:56 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-12-19 09:00 PM ; _kamile_.)
Žinutė: #192
Nesusivaldysiu nepasidalinusi. Užvakar važiavau i Senukus prie banginio, paieškoti kokių nors kabinimo priemoniu hamakams, nes žiogeliai jau nuo žiurkiu svorio pradejo lūšti. Taigi išvaikčiojau visus Senukus, nieko ypatingo neradau, bet nusipirkau kaškokius keistus daiktus, prie visokiu užuolaidu kabinimu daikteliu. Pamaniau, ai nusipirksiu, vis geriau negu žiogeliai. Ir ka jūs manot? Labai gerai ir hamakus laiko, ir patogus labai Smile

Vienam vient. 20 tokiu "kabiklių" tik kaškaip neatkreipiau dėmesio i kainą. Kaškur turetų būt čekis, man rodos neišmetem, tai reiks pažiuret.

Štai kaip aplamai atrodo :
[Paveiksliukas: Picture-002920.jpg]

O štai kaip aš kabinu, ta kur apvalus galas ant tinklo kabinu, o ta kur mažiau sulenktas, tai į hamako skylute ikišu. Smile
[Paveiksliukas: Picture-004132.jpg]
Cituoti šią žinutę
2012-01-05, 12:55 AM
Žinutė: #193
wow, atrodo labai įdomiai. Čia pačiuose senukuose pirkai?
Cituoti šią žinutę
2012-01-05, 04:39 PM
Žinutė: #194
(2012-01-05 12:55 AM)Diabolic Rašė:  wow, atrodo labai įdomiai. Čia pačiuose senukuose pirkai?

Taip. Ten kur uzuolaidos ir visokie uzuolaidu kabinimo daikteliai radau. Smile
Cituoti šią žinutę
2012-04-30, 07:08 AM
Žinutė: #195
Nežinau ar minėtas toks būdas (nepersakaičiau visų dvidešimties puslapių Tongue ) aš saviškiams hamakus rišu tomis plonomis pramoninėmis gumelėmis, žiurkai jų negražia (matyt tas gumos kvapas nelabai praeina) bet hamakai būna pasakiški, nes gumelės elastingos, tada ir hamakai būna kaip batutai - tamprūs Smile
nors, drįstu pastebėti, kad tai neatrodo taip gražiai ir tvarkingai, kaip tarkim žiogeliai ar vielutės Smile
Cituoti šią žinutę
2012-04-30, 08:11 PM
Žinutė: #196
_kamile_, puikūs daikčiukai hamakams kabinti, aš tokių niekur nerandu. Išvis nieko padoraus nerandu hamakų kabinimui. Lietuvoj kabinau taip, kaip Diabolic pirmoj temos žinutėj parodė, buvo tikrai patogu. Kamiles variante dar ir nieko lankstyt nereikia, jau gatavi daikčiukai Valio Jau žinau, kuo užsipirksiu, kai atvažiuosiu atostogų Lietuvon Roll

Pastaruoju metu dažnai keikiuos dėl Savic'o hamakų (turiu net šešis, iškart urmu užsisakiau): jie kabinasi ant tokių kaip ir žiedų raktams, o anie labai sunkiai užsimauna ant grotų, ir pakeliui dar nubraižo dažus nuo virbų. Laikosi tie hamakai tikrai gerai, žiurkės jų negraužia (vienintelių, beje), nu bet tie žiedai mane varo iš proto. Vieną hamaką pusvalandį kabinu Pinch Pamėginau atlenkt truputėlį su replėm, tai pradėjo atsikabinėt žiedai nuo pačios hamako medžiagos. Gal kas turit pirktinių Savic hamakų, ar gal kabinat hamakus raktiniais žiedukais? Pasidalinkit patirtim, kaip patogiau juos kabint/nuiminėt? O gal tai išvis impossible ir po kelių mėnėsių mano narvas visas apsilups, o pirštai liks subadyti ir nuspausti tais žiedais? Big Grin
Cituoti šią žinutę
2012-05-01, 12:48 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-05-01 01:00 AM ; ORNELLA.)
Žinutė: #197
(2012-04-30 08:11 PM)Insomnia Rašė:  Pastaruoju metu dažnai keikiuos dėl Savic'o hamakų (turiu net šešis, iškart urmu užsisakiau): jie kabinasi ant tokių kaip ir žiedų raktams, o anie labai sunkiai užsimauna ant grotų, ir pakeliui dar nubraižo dažus nuo virbų.
O kaip atrodo tie žiedai raktams Roll Savico hamaka turiu vieną, bet pas mane prie jo buvo "kabliukai" (http://www.savic.be/relax-standard).
Gal galima ant tų žiedų karabinus užsegti ir tada jau ant narvo kabinti (aišku laikysis ne taip tvirtai).
Kadangi pas mane dabar trys Ferplasto narvai (XL ir du Furet plusai), tai ilgą laiką man irgi buvo problema kaip prikabinti hamakus, turėti karabinai nelabai tiko nes sunkiai kabindavosi nugramdydami dažus (anksčiau visi narvai būdavo tik cinkuoti, taigi jokios problemos su tuo nebuvo). Ir dar tie stori kraštiniai virbai nepatogūs, niekas ant jų neužsikabindavo.
Radau dvi išeitis:
- kabindavau tik ant narvo virbų su kanceliariniais spaustukais;
- kabindavau su grandinėle "apsukdama" tą storą kraštinį virbą.
Bet visai neseniai man nusišypsojo didelė laimė - Kaune atsidarė Ermitažas ir ten pagaliau radau mano išsvajotus "karabinus", kuriuos naudoja dauguma anglų-amerikiečių žiurkininkų - "pear clip" (kažkada Insomnia tau apie juos rašiau). Kaina aišku didoka (1 vnt. - 1,42lt), bet atsiperka patogumas,saugumas ir tai kad nenubraižo narvo Smile
[Paveiksliukas: ee80c8235ad9t.jpg]

(2012-04-30 07:08 AM)šmėkla Rašė:  Nežinau ar minėtas toks būdas (nepersakaičiau visų dvidešimties puslapių Tongue ) aš saviškiams hamakus rišu tomis plonomis pramoninėmis gumelėmis, žiurkai jų negražia (matyt tas gumos kvapas nelabai praeina) bet hamakai būna pasakiški, nes gumelės elastingos, tada ir hamakai būna kaip batutai - tamprūs Smile
Jau matau laimingas savo merginų akis pamačius tas gumeles Big Grin
Negriaužiančios žiurkės - didelė laimė šeimininkui Big Grin
Pas mane nugraužia hamakų kampus taip, kad tik karabinas lieka kaboti Roll

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2012-05-17, 12:53 PM
Žinutė: #198
o mes kažkaip su tais hamakais visai nevargstam. pririšu paprastu vilnoniu siūlu(adata pervėrus) ir kabo sau. ir nuimti lengva (nukerpu ir tiek) ir pakabinimas ilgiau 2 min neužtrunka. O tuos kabliukus plauk dar, kol atsegi, kol užsegi.

Tiesa, vienas hamakas kaba prikabintas užuolaidų segtukais, tokiais ,kaip čia

segtukas

atrodo, gal ir gražiau ir keisti kaskart nereikia, kaip siūlo, bet nėra lengva prikabinti. nuolat apsibraižau rankas.
Cituoti šią žinutę
2012-05-17, 05:30 PM
Žinutė: #199
(2012-05-17 12:53 PM)stok_sausiu Rašė:  atrodo, gal ir gražiau ir keisti kaskart nereikia, kaip siūlo, bet nėra lengva prikabinti. nuolat apsibraižau rankas.
Tai kad ne tiek atrodyme esmė (aš irgi mielai pvz. su kaspinais prikabinčiau nes turiu jų krūvą), bet deja ne visos žiurkės tokios inteligentiškos ir negraužiančios kad tų siūlų-kaspinų-raištelių neliestų Roll
Dabartinės mano merginos apgraužia hamakus palei metalinį kabliuką Big Grin Juokingiausia kai tai daro pačios tame hamake gulėdamos Big Grin
Na ir aišku dar reikia kad "siūlai-šniūreliai" išlaikytų žiurkinį svorį - kai vienam hamake po 6-7 personas miega (2-2,5kg gyvo svorio) tai ne visi raišteliai išlaikys

(2012-05-17 12:53 PM)stok_sausiu Rašė:  o mes kažkaip su ir nuimti lengva (nukerpu ir tiek) ir pakabinimas ilgiau 2 min neužtrunka. O tuos kabliukus plauk dar, kol atsegi, kol užsegi.
Hamako kabinimo laikas matyt nuo narvo durelių dydžio priklauso ir rankų ilgumo Big Grin Bet 2min tai tikrai neužtrunki, na gal apie 30-40sekundžių (savaitgalį pasitikslinsiu, pačiai įdomu pasidarė Smile )

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  DIY - transporteris Diabolic 89 56,199 2017-12-05 08:43 AM
Last Post: Aurelija
Grin DIY narvas laukia šeimininkių panaq 10 7,695 2013-09-18 06:59 PM
Last Post: ORNELLA
  Balkoneliu kabinimo budai medooza 11 8,781 2012-03-05 06:41 PM
Last Post: Lorytė

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS