Post Reply 

Thread Rating:
  • 10 Votes - 4.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DIY - Hamakų kabinimo būdai ir priemonės
2008-01-27, 01:02 PM
Žinutė: #11
RE: DIY - Hamakų kabinimo būdai ir priemonės
Nu tikriausiai...bet savaržėlės man taip baisiai skamba kažkaip (:
Ten tie galai tai atsistoję ;D Nu reiks pabandyt gal (:
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-01-27, 01:05 PM
Žinutė: #12
Galima, aišku, ir virvutėm rišti - ne visos žiurkės graužia. Bet maniškėms tai "trugdė" kai tos pačios sąsagos buvo prisiuvamos ant dirželių (naudodavau tokius tvirtus, kaip kuprinių dirželiams naudoja) - šitoj temoj foto pvz yra. Iš šitos "serijos" liko gyvų tik pora hamakų, ir nėra nė vieno, kuris nebūtų buvęs nors kartą remontuotas.

Linos foto mačiau hamakus pakabintus su dideliais žiogeliais ("grafkėm"), tai ten bent jau man išties baisiai atrodo, ypač žinant kad nuo svorio jie gali atsisegti. O šitos mano naudojamos sąsagos pakankamai saugios - bent jau aštrių detalių tikrai nėra.
Cituoti šią žinutę
2008-01-27, 01:17 PM
Žinutė: #13
As naudoju tokius, ir man labai patogu...

[Paveiksliukas: DSC01756.jpg]

Bandziau ir Diabolic rekomenduotus, bet sitie labiau patiko Smile
Cituoti šią žinutę
2008-01-27, 01:26 PM
Žinutė: #14
Medooza, mūsų su tavim meistravimo ir visokių "rankdarbių" pomėgiai/polinkiai ir patogumo suvokimas akivaizdžiai nesutampa Lol

Puiku Smile

Man šitie karabinai nepatogūs. Turiu ir tokių, bet turiu viltį išnaikinti juos vieną dieną. Visų pirma, kabinti nepatogu, o ir atstumas nuo medžiagos iki kabinimo taško dvigubai trumpesnis nei naudojant sąsagas, tai ne visiems hamakams tinka.

Jau geriau tie, kur antram plane matosi, bet senukuose jie labai drambliško dydžio, niekad nepavyko rasti smulkesnių. Kažką panašaus pirkau rankinukų furnitūros parduotuvytėj - kokybė super, patogumas nerealus, bet užtai kaina Pinch
Cituoti šią žinutę
2008-01-27, 02:40 PM
Žinutė: #15
Mano broliai mumiai tai dar visai mažiukai, neturėtų nugraužt (:
O jei ir nugrauš darysim išvadas ;D Šiaip turiu nuo senų laikų tą tokį medinį namelį prikišau to šienelio...dar pridėjau iš parduotuvės biškį, kad namučiais kvepėtų, tai jie ten viens ant kito sulipę miega nors vietos pilna ;D
Cituoti šią žinutę
2008-01-27, 09:35 PM
Žinutė: #16
aš tai dar tokius užsegimus internete radau, labai lengva iš paprasčiausios vielos pasidaryt. Lengvai užsideda ir dar lengviau nusiima

Prikabinti failai Thumbnail(s)

Mano laisvalaikis
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-01-27, 10:05 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-01-27 10:06 PM ; Diabolic.)
Žinutė: #17
Variantas.

Aš tokius panašius laikinus dariau iš sodininkų vielos (tokia stora, žalia) kai nieko kito neturėjau ir reikėjo skubiai pakabint hamaką, bet man kažkaip nesaugiai šitas daiktas atrodo - styranti viela yra tai, ką man mažiausiai norisi savo narvuose matyt.
Cituoti šią žinutę
2008-01-28, 12:14 AM
Žinutė: #18
Na bet norint galima galus užapvalint ar kaip kitaip panašiai išlankstyt, vis geriau nei su virvutėm, dar galima su tarybiniai užuolaidų segtukais: žiedelį užnert ant hamako, o tais dantukais jau prie grotelių kabint. atsisegt tikrai neatsisegs, o be to manau dar nemažai žmonių tokius namie turi

Mano laisvalaikis
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-02-27, 10:21 PM
Žinutė: #19
Aš tai su žvejams skirtais troseliais pritvirtinau hamaką, gerai laikos ir nenugriauš Smile tik kad visiškai mano žiurkytė nelipa į tą hamaką , tupi namuke ir tiek Sad
Cituoti šią žinutę
2008-03-05, 04:13 PM
Žinutė: #20
kur butu galim tokio gerio klaipedoj gaut, nes joje senuku nera arba as to nezinau...
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  DIY - transporteris Diabolic 89 55,051 2017-12-05 08:43 AM
Last Post: Aurelija
Grin DIY narvas laukia šeimininkių panaq 10 7,541 2013-09-18 06:59 PM
Last Post: ORNELLA
  Balkoneliu kabinimo budai medooza 11 8,650 2012-03-05 06:41 PM
Last Post: Lorytė

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS