Post Reply 

Thread Rating:
  • 10 Votes - 4.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DIY - Hamakų kabinimo būdai ir priemonės
2007-10-07, 02:52 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2007-10-07 07:42 PM ; Diabolic.)
Žinutė: #1
DIY - Hamakų kabinimo būdai ir priemonės
Kai prisiruošiu, įdėsiu daugiau variantų, o kol kas - mano paskutiniu metu pamėgtas būdas "be siuvimo" Smile

Naudojami kabliukai - perku Senukuose, pakelyje 2vnt, kainuoja litą su kapeikom. Bandžiau kelių dydžių, bet 50mm man labiausiai patinka.
[Paveiksliukas: sasagos2.jpg]

Toliau perdarau sąsagas taip, kad nereikėtų jų prisiuvinėti:
[Paveiksliukas: sasagos1.jpg]

1. Taip atrodo gamyklinis variantas - mano tikslas kad pažymėtas kabliukas vertųsi per medžiagą
2. Pažymėtoje vietoje su replėm atlenkiu žiedą
3. Nuimu sąsagą nuo žiedo ir ją "atidarau"
4. Uždedu sąsagą ant priešingo galo nei ji buvo - t.y., ant uždaro žiedo
5. "Uždarau" sąsagą ir turiu gatavą kabliuką hamakui - medžiagoj su yla padarau skylę, perveriu kabliuką ir su replėm jį užspaudžiu.

Taip atrodo jau gatavas hamakas (panaudoti stalo padėkliukai iš tvirtos medžiagos):
[Paveiksliukas: sasagos3.jpg]
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2007-10-18, 09:57 AM
Žinutė: #2
RE: DIY - Hamakų kabinimo būdai ir priemonės
reiks pabandyti ash tai tokius ish plachios virves prisiuvus prie medziagos uzh kuriu kabinti tai per nakti bent viena nugriauzhia... Sad
Cituoti šią žinutę
2007-10-29, 07:46 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2007-10-29 09:03 PM ; Diabolic.)
Žinutė: #3
As kitaip darau. As dabar siunu, kaip pasiusiu įdesiu fotke. Nes man mano Vetuko gaila - guli ant grotelių susirietes akytes uodegyte užsidenges, Šalta

Mylių Vetuka Smile Wub
LOW..LOW..LOW... HAPPY :]~
Cituoti šią žinutę
2007-10-30, 07:40 PM
Žinutė: #4
Namelio jam reikia Smile O groteles irgi kuo nors apdenk (nepatogu jiems per tas groteles begineti ir i senatve ligos visokios ishsivysto...)
Cituoti šią žinutę
2008-01-14, 02:46 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-01-14 02:47 PM ; Dyglia.)
Žinutė: #5
Aš dabar padarius tokį hamaką "ant greičio". Neturėjau namie nei tokių segtukų kaip pas Diabolic, nei ko... Tai susiradau senų raktų, nebegražių pakabukų, ir nusegiau tuos žiedus, poto atkirpau pusę seno rankšluoščio, pradūriau 4 skyles, poto į skyles tuos žiedus, ir ant narvo virbų.. Kitą darysiu tvarkingesnį... Geda
[Paveiksliukas: i336885_P1130060.JPG]
Cituoti šią žinutę
2008-01-14, 03:11 PM
Žinutė: #6
Jei namie yra atliekamas tuneliukas žiurkėnui (tas spiralinis),iš jo galima pasidaryti žiedelius hamakui. atkirpus vieną žiedą, jis veikia taip kaip Dyglia rodė. Dar galima apsiūti du hamako kraštus, kad būtų galima praverti žiedus kaip raktų pakabukų - tada hamakas tampa pusiau rankoviniu.

Friends are like bras; close to the heart and always there for support.
Cituoti šią žinutę
2008-01-14, 03:34 PM
Žinutė: #7
Dyglia, nenoriu "karksėti", bet su tuo hamaku gali bėdos prisišaukti. Tikrai ne pati geriausia mintis hamakams naudoti kilpinius rankšluosčius - į juos gan dažnai nagai įsipainioja ir žiurkius gali koją išsisukti. Geriausiai tinkama medžiaga - džinsas, velvetas, minkštas flisas (tas kur spalvoti dekučiai visokiose maximose būna). Aš taip pat kartais second-hand'e nusiperku stalo padėkliukų iš tvirtos medžiagos ar dekoratyvinių pagalvių užvalkaliukų po lita Smile (abiem atvejais - be jokių siuvinėjimų ar kilpų).

Žiedai mintis gera, bet tik kad labai sunku juos kabinti. Beje, tuos pačius žiedus galima panaudoti sąsagoms pritvirtinti - tuomet nereikės su replėm jų perdarinėti, o žiedą reikės atidarinėt vieną kartą - kol įversi ir uždėsi segtuką. Aš mėginau jų ieškoti nusipirkti atskirai, bet taip ir nepavyko rasti kur parduoda.

Vampiress - tavo siūlomas variantas "tuneliui" gal ir neblogas, bet tik kol žiurkos visai mažos (jei teisingai supratau ką norėjai parašyti). Šiaip tuos tunelius greičiausia ir patogiausia daryti iš kelnių klešnės (vėlgi - rekomenduoju džinsą ar velvetą).
Cituoti šią žinutę
2008-01-14, 06:57 PM
Žinutė: #8
Diabolic, ieškojau, nieko geresnio, tiksliau nieko neradau.
Cituoti šią žinutę
2008-01-27, 12:46 PM
Žinutė: #9
O jei hamaką kokiomis virvėmis pririšus?
Man tai baisoka tie metalai...dar kur įsidurs ta žiurka (:
Cituoti šią žinutę
2008-01-27, 12:48 PM
Žinutė: #10
Virves žiurkės jau po pirmos nakties nugrauš. O į tuos metalus nėra kur įsidurti...visiškai saugu Smile
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  DIY - transporteris Diabolic 89 56,199 2017-12-05 08:43 AM
Last Post: Aurelija
Grin DIY narvas laukia šeimininkių panaq 10 7,695 2013-09-18 06:59 PM
Last Post: ORNELLA
  Balkoneliu kabinimo budai medooza 11 8,781 2012-03-05 06:41 PM
Last Post: Lorytė

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS