Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jūsų žiurkių charakteris ir elgesys (jaukinimas)
2008-02-27, 01:12 PM
Žinutė: #21
RE: Jūsų žiurkių charakteris ir elgesys (jaukinimas)
Pirmą dieną į Kiprą buvo gaila žiūrėt. Cypdavo nuo kiekvieno prisilietimo. Ir išvis vos kvėpavo iš baimės. Bet vakare truputį atsigavo, pradėjo ėsti ir su tada dar mano turėtu peliuku bendrauti.
Iš narvo ant rankų lipti pradėjo gal 2 ar 3 dieną. Bet kol kas tik pas mane, į kitų kvietimus neatsiliepia. Ir vakarais, kai išleidžiu ant lovos, visada einam imtynių ir gaudynių. Smile
Ir paskutiniu metu lb pamėgo lįsti man į megztinio rankoves ir ten tupėt.

Pati jaukiausia turbūt buvo Marta, mano pirmoji žiurkė. Matyt, daugiausiai su ja užsiimdavau, atbėgdavo vardu pašaukta ir šiaip buvom geros draugės.

Antrosios, turiu pripažint, nemylėjau, ja rūpinos sesė ir močiutė, su jomis ir draugaudavo.

Trečioji, Pušė, buvo gana agresyvi, į narvą kišti rankų griežtai neleisdavo, nukentėjo visi, kas bandė, tik man būdavo galima daugiau (ypač įdėti maisto Smile ). O ir šiaip, su manim ji būdavo meilesnė. Gal panašiai kaip šuo išsirinko šeimininką?
Mes jai duodavom žalios mėsos, nuo jos prabusdavo tikras žvėris, lipantis sienom ir kaukšintis dantimis. Maitinimas kaip zoosode - iš tolo, nuo šakutės. Pirmąkart daviau iš rankos, tai turėjau nupurtyti įsikabinusią į pirštą žiurkę atgal į narvą ir bėgti tvarstyti žaizdų. Big Grin
Gal skamba žiaurokai, bet iš tiesų mes su Puše sutarėm gerai.

Justas buvo nuostabus padaras. Ramus, ne itin judrus, tačiau apsukrus ir protingas. Visada prisivogdavo maisto atsargų (įdomiausia, kad paprastai "svetimų" - saulėgrąžas nešdavosi ne iš savo, o iš kambariokės smiltpelės maišelio, daržoves grauždavo kambariokės krepšy, ne mano ir pan.), išmoko užlipti visur, kur bent kažkaip įmanoma, bei atsidaryti duris, jei, aišku, tam nebūtina buvo palekti rankenos. Plyšio tarp durų ir staktos galėjo ir nebūti - pamažu atkrapštydavo letenėle. Big Grin

It is not enough to succeed, others must fail. (Gore Vidal)
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-04-18, 04:57 PM
Žinutė: #22
pas mane dvi augintines mergaites Berta ir Barbe. kai pagalvoju galejom su draugu taip greit neskubeti deti vardus, o palaukti kol atsiskleis ju charakteriai ir deti pagal juos, bet tiek jau to, vardu nelabai jas kvieciam. Berta pirmoji kuria parsivezem, iskarto jau parduotuvei pati pirma bego prie ranku tai sakom paimsim, nes jauki buvo is pat pradziu, parsivezem ziurim kad liudna kazko, tai greit uz pusvalandzio is to pacio narvo nusipirkom ir kita -Barbe. abieju charakteris skiriasi kaip diena nuo nakties. Berta is pradziu buvo tokia naminuke, bet po kiek laiko paliko slapuke, svarbu pavalgyt ka nors nusikniaukus ir pamiegot, bet turi pliusa nesisioja ant ranku kaip Barbe.
na o kita is pradziu buvo bailiuke, cypdavo kai imdavom ant ranku, isitempdavo visa kaip pagaliukas koks ir begdavo kuo toliau. bet dabar tik paleidziam, speja apsismirinet apie lova ir tuoj bega pas mane ar drauga laizyt ranku. sioji pasikeite kardinaliai kokia buvo pradzioje ir kokia dabar. beto musu Berta tokia pasyvi kaip sakiau svarbu pakramsnot, o antroji tokia vagylka, ka tik randa ta ir tempia i namus. kas labiausiai erzina tai kad visada jei ateina barbe ant ranku tuoj apsisioja, na ne daug bet laseli tai palieka :|
Cituoti šią žinutę
2008-04-23, 08:11 AM
Žinutė: #23
Paleidau saviskes pagal visas isntrukcijas ant lovos, tai poto teko plauti uztiesalus, nes apzymejo.
Tas pats buvo visus kartus (ju buvo 3), trecia karta prie to pacio uzsilipo ant peties ir apzymejo mane.
Mergyte tai rankinukas, pati ateina, visur lenda, labai smalsi. Siandien ryte kai dariau pusrycius visiems, palikau atvertas narvelio dureles virsuje, tai po min, ji jau lakste ant virsus ir bendravo su mazaja Giuliana (rex katyte jai tuoj nus 4 men).
Tiesa vakar parnesiau joms kiaulpieniu su visom saknim. Mergaite tuoj sukirto viska, o bernelis is po nakties buvo istustines. Mazoji maitinasi ne valgykloje, o viska tempiasi pas save i hamaka.

Meiles niekada nebuna per daug Smile
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-04-23, 11:48 AM
Žinutė: #24
Confetele, labai keista, kad žiurkiukams kurie atkeliavo ne iš parduotuvės reikalinga jaukinimosi procedūra Hmmm Visas šitas stepas-po-stepo jaukinimasis įprastai reikalingas žiurkiukams, kurie žmogaus rankų nematę - išveisti fermose ir parduodami vitrinose parduotuvėj. Namuose veisiami žiurkiukai yra pratinami prie rankų nuo pirmų gyvenimo dienų ir su jais kasdien bendraujama.

O dėl žymėjimo, tai teks priprasti - jos ženklina viską, įskaitant ir "savo" žmones. Ir mergaitės, ir bernai ženklina teritoriją taip pat sėkmingai (kad mergaitės to nedaro - pats tikriausias mitas), o lakstyti jas reikia leisti kasdien bent po valandą kiekvieną narvą atskirai.
Cituoti šią žinutę
2008-04-23, 12:53 PM
Žinutė: #25
Diabolic Rašė:jos ženklina viską, įskaitant ir "savo" žmones.

O šitai dar reikėtų vertinti kaip meilės ir pripažinimo ženklą Wink
Cituoti šią žinutę
2008-04-23, 01:01 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-04-23 01:02 PM ; Confetele.)
Žinutė: #26
Diabolic Rašė:Confetele, labai keista, kad žiurkiukams kurie atkeliavo ne iš parduotuvės reikalinga jaukinimosi procedūra Hmmm Visas šitas stepas-po-stepo jaukinimasis įprastai reikalingas žiurkiukams, kurie žmogaus rankų nematę - išveisti fermose ir parduodami vitrinose parduotuvėj. Namuose veisiami žiurkiukai yra pratinami prie rankų nuo pirmų gyvenimo dienų ir su jais kasdien bendraujama.

Dekoju uz atsakyma. Mergyte tai labai jauki ir viskas us ja ok. Cia tik bernelis bailiukas. Pas mus jis pateko jau gerokai praauges 2 men ir savaiteles, o mergyte 5 sav. Bet bernelis bailys labai didelis ir stresuojantis labai. Beje jie abu is vienu namu, bet skirtingu liniju.

Cituoti šią žinutę
2008-04-23, 01:03 PM
Žinutė: #27
Diabolic Rašė:
Diabolic Rašė:jos ženklina viską, įskaitant ir "savo" žmones.

O šitai dar reikėtų vertinti kaip meilės ir pripažinimo ženklą Wink

Dekoju uz paaiskinima Smile

Cituoti šią žinutę
2009-01-13, 06:53 PM
Žinutė: #28
maniškis atkeliavęs iš K***s, bet jau būdamas dėžutėj toj parduotuvinėj leidosi pas draugę ant rankų (nes aš savo žiurkiną gavau dovanų, o prieš tai jis dieną prabuvo pas draugę). padovanojo trečiadienį, o vakar jau pora valandų ant lovos ganiau, lipo jis ant manęs ir visur, kur tik netingėjo, landžiojo. smagumynas toks : )
Cituoti šią žinutę
2009-01-16, 10:43 PM
Žinutė: #29
o as savaja Taichiule jaukinaus beveik pora savaiciu.. pirma savaite isvis slepdavos pamacius, o kai isimdavau is namuko - jau kad sokinedavo, mane gasdindama labiau nei bijojo pati Big Grin
paskiau ismokom sedet ant peties - tai ir db peciu zona - saugiausia vieta Smile
Cituoti šią žinutę
2009-01-17, 12:06 PM
Žinutė: #30
mane vakar bučiavo žiurkius pirmą kartą : D ir lūpas taip lupo, kad net skaudėjo paskui nuo nagučių : D
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Quest ar tai normalus elgesys? simona6711 2 1,980 2012-12-02 03:24 PM
Last Post: simona6711
  Ziurkes elgesys Augustute4 10 7,193 2012-06-04 08:45 PM
Last Post: Augustute4
  Erzinantis elgesys Ryt 21 9,832 2011-11-19 08:26 PM
Last Post: Koxamte

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS