Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jūsų žiurkių charakteris ir elgesys (jaukinimas)
2007-10-15, 02:42 PM
Žinutė: #11
RE: Jūsų žiurkių charakteris ir elgesys (jaukinimas)
Tai paglostoma ji kaip ir leidziasi, kartais netgi susidaro ispudis, kad jai tai netgi patinka. Man tik siaip keista, pirma kart matau tokia neaktyvia ziurkyteSmile
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2007-10-15, 04:45 PM
Žinutė: #12
Nusipirkau tinginį Lol
Cituoti šią žinutę
2007-10-17, 06:32 PM
Žinutė: #13
Musu mazoji taip bijo pasaulio, kad tik ant peties paimta ir tupi. Palanda uz plauku, nosyte paslepia ir sediSmile
Cituoti šią žinutę
2007-11-01, 02:44 PM
Žinutė: #14
Vat, jau pažinau savo mažąją, galiu trumpai papasakoti - gyvsidabris Lol Nepavargsta bendrauti, kažko ieškoti, uostinėtis, tyrinėti Wink Priešingybė mūsų senbuvės.
Cituoti šią žinutę
2007-11-01, 03:14 PM
Žinutė: #15
Citata:Priešingybė mūsų senbuvės.

Gal jau pamiršai kokia "senbuvė" buvo kol buvo maža? Smile
Cituoti šią žinutę
2007-11-02, 03:12 PM
Žinutė: #16
Gal jau pamiršai kokia "senbuvė" buvo kol buvo maža? Smile

Nepamiršau. Tokia pat, kaip ir dabar - ramutė. Visas jos gyvenimas - graužti (nesvarbu ar tai maistas, ar patalynės užvalkalai). Uostinėja ir tyrinėja tik tai, kas jos narve (kai ką pakeiti ar šiaip išvalai), kai išleidžiam iš narvo, ieško kampo kur užlįsti ir visas tyrinėjimas tuo baigiasi. O mažytė turbūt kiekvieną buto kampą išžiūrinėtų, jei tik galėtų Geda
Cituoti šią žinutę
2007-11-04, 05:32 PM
Žinutė: #17
Augustė daug lėtesnė ir ramesnė už žvėrį Lalala Man įdomu, kas bus kai kartu gyvens, nes žvėris visus popierius iš namuko išmeta, o Augustė viską susineša į namuką Big Grin
Cituoti šią žinutę
2007-11-05, 07:53 PM
Žinutė: #18
Greta Rašė:Augustė daug lėtesnė ir ramesnė už žvėrį Lalala Man įdomu, kas bus kai kartu gyvens, nes žvėris visus popierius iš namuko išmeta, o Augustė viską susineša į namuką Big Grin

Nu jo, turėtų būti įdomu. O šiaip, bent jau aš pastebėjau, kad manosios kartais lyg ir nužiūri viena kitos elgesį, pamėgdžioja. Vat, pvz. vakar, didžioji žiūrėjo žiūrėjo, kaip mažoji man vis ant peties laipo, ir pati užsiropštė Roll (pirmą kartą!!!!!)
Cituoti šią žinutę
2007-11-05, 11:29 PM
Žinutė: #19
Kaip smagu Smile

Šiaip jo, žiurkės labai greitai mokosi viena iš kitos.

Skaičiau daug "mokymosi" atvejų, bet vienas kažkaip įstrigo ir dabar prisiminiau - istorija buvo apie paimtą iš prieglaudos vos ne dvimetę žiurkę, kuri gyvenime nematė vandens gertuvės ir jau poros valandų bėgyje puikiai ja naudojosi pažiūrėjusi kaip tai kitos žiurkės daro (nors iki supažindinimo ji gyveno tuose pačiuose namuose viena kurį laiką ir niekaip nesisekė jos įtikinti, kad vanduo ne bliūdelyje turi būti).
Cituoti šią žinutę
2008-02-22, 05:07 PM
Žinutė: #20
o man pasisekė palyginus, ir tuo labai džiaugiuosi. (; pirkau ne Kikoje, bet kitoje zoo parduotuvėje. man rods, ten tos žiurkelės tikriausiai ir atnešamos iš kokios pardavėjos ar šiaip žmonių, nes manieji tokie mėgstantys bendrauti, turiu juos vos savatę, bet jau mielai gali ir padūkt, ir ant kaklo atsigulę miegot. ;} jei prieinu prie narvo - nesvarbu, ar jie miega, ar ne, iškart atsikelia ir pribėgę prie grotelių tyrinėja mane. W00t ir šiaip, pradėjo labai dabar ir aplinka domėtis... jau tik atidarai groteles, iškart pribėgę dairos... kur tik išgirsta mano balsą - ten ir atbėga abudu. mielybės.W00t
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Quest ar tai normalus elgesys? simona6711 2 1,795 2012-12-02 03:24 PM
Last Post: simona6711
  Ziurkes elgesys Augustute4 10 5,912 2012-06-04 08:45 PM
Last Post: Augustute4
  Erzinantis elgesys Ryt 21 8,153 2011-11-19 08:26 PM
Last Post: Koxamte

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS