Post Reply 

Thread Rating:
  • 4 Votes - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idėjos narvų įrengimui - diskusijos
2012-10-14, 07:42 PM
Žinutė: #141
RE: Idėjos narvų įrengimui - diskusijos
...as teip ir galvojau Pinch
Na, esu beveik uztikrinta, jog tevai nelabai "entuziastingai" i tai ziures. Neskaitant tevu klaidingo poziurio, pati turiu savu abejoniu del demesio paskyrimo, nenoriu tureti numyletinio, o tuo labiau sie gyvunai nepasizymi ilga gyvenimo trukme nepasizymi, tad atsisveikinimas bus dvigubai sunkesnis Crying ...
Nemanau, jog kiekvienas, dabar turintis nemenka patirti, ziurkiu augintojas pradejo nuo dvieju ar daugiau (NESAKAU JOG KIEKVIENAS TUREJO BUTENT VIENA IR VISKAS), taciau laiko dar daug-viskas gali keistis...
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2012-10-14, 08:07 PM
Žinutė: #142
tie kas nuo vienos pradejo tikrai nedare to ziodami, kad taip daryti yra negerai.. zinoti ir daryti ir nezinoti bet daryti yra skirtingi dalykai...
o ir tas internetas tikrai nesimtmecius dar skaiciuoja kur info pasiekiama lengviau nei galima isivaizduot..tereik noreti...
Cituoti šią žinutę
2012-10-14, 08:36 PM
Žinutė: #143
Na taip vienai tikrai isties nera gerai, o ir argumentai mano nera visiskai nubreziantys riba. Bandysiu padaryti ka galiu ir perkalbeti tevus...
Cituoti šią žinutę
2012-10-15, 02:06 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-10-15 02:22 AM ; ORNELLA.)
Žinutė: #144
(2012-10-14 06:53 PM)DreamingLucifer Rašė:  NEMUSKIT SU LAZDOM!!! Scared
bus viena ziurke, taciau narvas gaminamas didesnis, jog ir dvi ziurkes galetu jaustis pakankamai patogiai...Nors bandziau naudotis narvo dydzio skaiciuokle pagal orginalius ismatavimus (70x50x40) rase, kad tinka 3 ziurkems Scared
Šaunu kad vienai žiurkei darai tokį didelį narvą Smile tik iš mano praktikos tai viena žiurkė nesinaudos visu didelio narvo plotu Sad na nėra jai tikslo kaip kokiai "durnei" lakstyti ištisai aukštyn-žemyn per visus aukštus (o tu į jos narvą "pažaidimams" deja irgi užeiti negali). Vienišos žiurkės gyvenimas - tai valgis, miegas ir laukimas kada mylimas šeimininkas turės laisvo laiko kad su ja kažkiek užsiimti.
Net maži žiurkiukai, gyvendami vieni, pradeda taip elgtis. Pasiklausk pas Tviksę, ji kaip tik dabar turi vienišą vaiką, tai net jo elgesys kaip diena ir naktis skiriasi nuo elgesio žiurkių, gyvenančiu bent po 2-3.
Narvas su išmatavimais 70x50x40 skirtas 2,33 žiurkės (aš visada skaičiuoju išeinant iš 0,6 kub.m). Lengviausia pasiskaičiuot - tiesiog sudaugini visus kraštinių ilgius ir padalini iš 60000.
Bet aukštį juk vis tiek darysi didesnį, taigi jame puikiai galės gyventi ir 2-3 žiurkės (tikiu kad tėvus pavyks įkalbėti Big Grin )

(2012-10-14 07:42 PM)DreamingLucifer Rašė:  Nemanau, jog kiekvienas, dabar turintis nemenka patirti, ziurkiu augintojas pradejo nuo dvieju ar daugiau (NESAKAU JOG KIEKVIENAS TUREJO BUTENT VIENA IR VISKAS), taciau laiko dar daug-viskas gali keistis...
Aš pradėjau nuo vienos žiurkės Big Grin buvo tai prieš 22 metus Big Grin ir tada nieks nesakė ir nerašė kad žiurkės turi gyventi po kelias
Kai prieš 3,5 metų vėl užsinorėjau žiurkės savaime aišku kad vėl ruošiausi pirkti tik vieną. Tik vat pradėjus domėtis dabartiniu laikų žiurkių laikymo sąlygomis pirmas dalykas, kurį akcentavo visuose forumuose ir internetiniuose puslapiuose - kad žiurkes reikia laikyti po kelias. Kadangi man yra labai svarbu kad gyvūnai būtų ne tik pavalgę ir turėtų kur gyventi, bet ir būtų laimingi (o ir blaiviai vertinau savo laisvo laiką ir gyvenimo būdą - negalėjau laikyti žiurkę palaidą po 10-12 valandų per dieną kaip kad būdavo anksčiau) tai supratau kad aš turiu tik du variantus - arba auginti dvi arba neauginti išvis.
Kadangi turiu daug žiurkių, tai beveik visada būna sergančios/pagyvenusios/likusios be kompanijos (ar blogai besielgiančios :pinchSmile ir gyvenančios po vieną. Matau kaip joms trūksta draugijos, ir tikrai niekada sąmoningai nesiryžčiau auginti tik vieną žiurkę (aišku nekalbu apie išimtis, kaip, pvz. agresyvios gentainių atžvilgiu žiurkės).

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2012-10-15, 09:27 AM
Žinutė: #145
Na ziuresim, kaip bus...Jei kas bus negerai galesit koneveikt, kai prisistatysim, nes kiek pastebejau truputeli offtopic pradejom diskutuot... Lol
Cituoti šią žinutę
2012-10-16, 08:07 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-10-16 08:07 PM ; DreamingLucifer.)
Žinutė: #146
Turiu dar keleta klausimu del narvo irengimo.
Dedant tinkla/viela negalima naudoti tiesiog cinkuotos, be PVC(?) apdangalo?
Ikuriant narva geriau daryti kelias mazesnes lentynas ar viena, per beveik visa plota, perskiriancia narva i dvi dalis kaip, kad buna daugelio narvu kurie parduodami parduotuvese?
Cituoti šią žinutę
2012-10-16, 11:57 PM
Žinutė: #147
(2012-10-16 08:07 PM)DreamingLucifer Rašė:  Dedant tinkla/viela negalima naudoti tiesiog cinkuotos, be PVC(?) apdangalo?
Tinklas be PVC apdangalo nuo žiurkės sysių "sugers kvapą" ir vėliau pradės smirdėti.Ir gali pradėt rūdyti/oksiduotis/baltuoti.
Kiek teko skaityti užsienyje tinklą dengia dažais, skirtais saugiais vaikų žaislams, bet nežinau ar tokie jau yra atkeliavę į Lietuvą.
Dar tinklas be PVC yra "aštresnis, man kažkaip būtų gaila letenėlių.
Ir bendras vaizdas cinkuoto narvo pavyzdžiui man nelabai patinka, labai jau primena gyvūnų fermų narvus Roll

(2012-10-16 08:07 PM)DreamingLucifer Rašė:  Ikuriant narva geriau daryti kelias mazesnes lentynas ar viena, per beveik visa plota, perskiriancia narva i dvi dalis kaip, kad buna daugelio narvu kurie parduodami parduotuvese?
Keista, bet dauguma mano matyti gamykliniai narvai turėjo vieną ar kelias nedideles lentynas Roll
Lentynas gali daryti kokio nori dydžio - svarbiausia kad narvas būtų "saugus" ir patogus valyti. Tik atsimink kad lentynos padidina narvo "naudingąjį plotą", t.y. tris vidutinio dydžio lentynos išdėstytos "šachmatais" suteikia daugiau ploto lakstymui nei viena didelė lentyna.
Siūlai papaišyti narvo vidaus interjerą ir įdėti į forumą - o mes pakomentuosime kas gerai, o ką reikėtų keisti Roll
"Vidaus viziją" geriausia turėti prieš pradedant gamintis narvą, tada aiškiau gali įsivaizduoti kur turi būti išdėstytos durys ir jų dydis.
Dar iš karto apgalvok iš ko darysi lentynas ir dugną, nes tai gali pakoreguoti narvo išmatavimus.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2017-01-29, 11:37 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2017-01-29 11:39 PM ; Ieva125.)
Žinutė: #148
http://www.ratropolis.com/Rat%20Tutorial...sories.pdf

Daug hamakų idėjų , parašytą kad beveik visiems reikia siuvimo mašinos , bet manau įmanoma ir rankomis kažka panašaus pasidaryti. Viskas yra suuuuper aiškiai parodytą , žingsniukas po žingsniuko.
Puslapį krauna ilgai , teks biškuti palaukti.
Sėkmės bandant!

Panda , Cloudy , Lola , Nensė , Odrė ir Mažė niekada jūsų nepamiršiu
Bugis ir Bugas , na ir Tobis žinoma
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Heart Musė ir Betmenės naujas URVAS idėjos Paprika 5 3,281 2012-06-21 12:03 PM
Last Post: Diabolic
Grin Mano Tina ir jos namai Wika 3 2,631 2009-02-01 05:45 PM
Last Post: Grass_by
Solved Idėjos narvų įrengimui (dėmesio - daug nuotraukų) Diabolic 2 15,480 2008-10-22 11:25 PM
Last Post: Diabolic

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS