Poll: Ar ši informacija naudinga?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės, nes tingiu skaityt
[Show Results]

Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atsargiai - PARDUOTUVĖ - nesąmonės ir faktai - žinokit ką perkat
2011-04-24, 10:39 AM
Žinutė: #51
RE: Atsargiai - PARDUOTUVĖ - nesąmonės ir faktai - žinokit ką perkat
Vat aš mačiau žiurkyčių tenais. Bet ir buvau labai seniai. Dabar galvoju gal reikės užeiti prieš išvažiuojant į Vilnių rytoj, jeigu dirbs. Pasidairysiu.. Nes galvoju, jeigu nerasiu savo norimos mėlynosios žiurkytės, gal ten pastebėsiu ją Smile tai ir domiuosi priežiūra, nes žinokit baisu pirkti kol kas iš tų parduotuvių Blink apie Kiką net nešneku.. Nepamenu, kur mačiau aš tą mėlynąją..ar Kikoje, ar Pet Center'e Smile
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-04-24, 10:42 AM
Žinutė: #52
Ir aš kiek užeinu, žiurkių ten nematyti. Buvo tik pačioj pradžioj, kai atsidarė.
Cituoti šią žinutę
2011-04-24, 10:46 AM
Žinutė: #53
Savo žiurkas ėmiau iš parduotuvės, bet ne kikos. Gyvūnų pasaulis gal koks vadinasi... Šiaip ten viskas man normaliai pasirodė, kas su žiurkėm. Visos atskirtos pagal dydį, lytį ir panašiai. Tik kad vat su tais šienais ir medžio drožlėm... Kai prie kasos pasiteiravau kokio kraiko reikėtų, tai pasiūlė šieną arba medžio drožles. Tai savaitėlę gyveno jos pas mane tam kraike.. Užtat dabar jau pakeistas. Smile
Pardavėja ten labai maloni. Gal ir neišmano tiek, kiek šitam forume Diabolic ar Ornella, bet gi ką padarysi. Big Grin Žiurkes išimdama iš terariumo išmylavo, išbučiavo ir padavė man. O ne taip, kaip būna, su pirštinėm su surauktu veidu...
Cituoti šią žinutę
2011-04-24, 10:53 AM
Žinutė: #54
O kokių dar yra parduotuvių, kurios prekiauja žiurkytėm? Neskaitant Kikos Hmmm reiktų pasidomėti, nes noriu užpildyti tą tuštumą, atsiradusią praradus savo mažę Sad
Cituoti šią žinutę
2011-04-24, 11:07 AM
Žinutė: #55
Labiau rūpintumeis ne tuom, iš kur pirkti, o tuom, kaip tas žiurkes dvi įsigyti - blogai žvėriams po vieną gyventi.. Sad
Cituoti šią žinutę
2011-04-24, 01:15 PM
Žinutė: #56
(2011-04-24 10:53 AM)MetuArbata Rašė:  O kokių dar yra parduotuvių, kurios prekiauja žiurkytėm? Neskaitant Kikos Hmmm reiktų pasidomėti, nes noriu užpildyti tą tuštumą, atsiradusią praradus savo mažę Sad

Rekomenduoju rygos g. justiniškėse, po norfa esančią parduotuvę (jei Vilnius).4u O gal ne žiurkėm bandysi tą tuštumą užpildyt - ko ten tik nėra... Big Grin
Cituoti šią žinutę
2011-04-24, 02:17 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-04-24 02:19 PM ; Insomnia.)
Žinutė: #57
Imtu i K*ka dirbti zmones, kurie myli gyvunus, tai ir narvai butu isplauti, ir gyvunai pamaitinti-pagirdyti. Ir i rankas imtu, pratintu. As jiems 100 kartu forma uzpildziau, cv siunciau, bet jokio atsakymo negavau. Seimininkam tiesiog nusispjaut, kas ir kaip ten dirbs, jiems svarbu, kad pinigai butu ''daromi'' ir nesieikvotu maistas/kraikas (garantuoju, kad taupo belenkaip ant gyvunu).

Na o kas del pardaveju, as ju nekaltinu, kad nieko neismano. Jos atejo del pinigu (darbas, kaip zinia, siais laikais ant kelio nesimeto, pinigu visiems reikia). Mazai kas dirba ten, kur patinka. Va as irgi nenoriu restorane dirbt, o tenka. Ir ka, manot man po ilgooooos darbo dienos dar norisi darbu dometis, kazka papildomai skaityti, mokytis? Ateinu namo ir meldziuosi kad rytojus neateitu Big Grin apie klientus isvis tyliu (niekada nemaniau, kad galima sitaip neapkesti zmoniu)
Cia beda standartuose, kuriuos nustate vadovai/savininkai. Yra kazkoks minimumas, kuri pardaveja turi padaryti. Tai ji ir daro minimuma: narva plauna karta i kelias savaites, maitina karta i tris dienas nustatytu kiekiu pigiausio maisto (ekonimija). Jei zmogus gyvunams abejingas, uz darba gauna kapeikas ir padaro viska pagal standartus, tai kam jam daryti daugiau? Verysad
Cituoti šią žinutę
2011-04-24, 03:14 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-04-24 03:19 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #58
(2011-04-24 02:17 PM)Insomnia Rašė:  Imtu i K*ka dirbti zmones, kurie myli gyvunus, tai ir narvai butu isplauti, ir gyvunai pamaitinti-pagirdyti.
Teoriškai ir stengiasi imti, praktiškai gaunasi įvairiai Big Grin Nes visi per atranką aiškina kad myli gyvūnus ir dauguma laiko juos namie. Bet juk tie kas myli šunis/kates gali kraupiai bijoti graužikų (ypač žiurkių) Smile o tu rašai "imti į rankas" Big Grin

(2011-04-24 02:17 PM)Insomnia Rašė:  As jiems 100 kartu forma uzpildziau, cv siunciau, bet jokio atsakymo negavau.
Ne ten siuntei Big Grin siuntei į ofisą, o pardavėjas atrenka visai kiti žmonės Big Grin

Galėčiau daug visko pripasakoti apie Kiką ir jų politiką, bet ar verta Lalala

(2011-04-24 10:53 AM)MetuArbata Rašė:  O kokių dar yra parduotuvių, kurios prekiauja žiurkytėm? Neskaitant Kikos Hmmm reiktų pasidomėti, nes noriu užpildyti tą tuštumą, atsiradusią praradus savo mažę Sad
Buvau Petcentre praėjusį savaitgalį, žiurkių nebuvo. Bet Vilniuje irgi yra dvi parduotuvės, gal ten būtų (beje, kai buvom Rygos Petcenter parduotuvėse tai visose buvo nemažai įvairių spalvų žiurkių, kodėl neatveža į Lietuvą nežinau).
Aš savo mėlynąją Martyną pirkau Šilainiuose Norfoje esančiame zoošope, bet dabar ten žiurkių irgi nebėra, ir vaikinukas, jas veisęs, toj parduotuvėj nebedirba. Bandžiau jį susirasti, bet kol kas nepavyko.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2011-12-29, 05:20 PM
Žinutė: #59
(2007-10-06 09:35 PM)Diabolic Rašė:  Dar pora:

1. Tualetas (Lutuke pasufleravo, man neteko susidurti)

Sakyčiau, priskiriamas prie kategorijos daiktų, kuriuos jei pasakysi, kad perki žiurkei, tai būtinai bandys neparduoti - neva, nereikalingas Roll

2. Kraikas (ir kaip aš galėjau pamiršti...)

Greičiausiai jum bandys parduoti pjuvenas, nors žiurkėm jos nėra tinkamos dėl dulkėtumo ir jei tai yra pušų/kedro pjuvenos (dar kitaip vadinamos "minkštos medienos"), tai jos dar ir išskiria žiurkių kvėpavimo takams kenksmingus fenolius.
Ir greičiausiai jums bandys parduoti šieno, kuris žiurkoms visiškai nereikalingas ir yra papildomas dulkių šaltinis.

As perku is popieriaus (minksto) ir mano Biliukuj labai patinka Smile
Cituoti šią žinutę
2012-08-31, 08:25 AM
Žinutė: #60
Mano taip pat, siandien ketvirta diena, vakar jau buvo is narvelio islipusi, kaip ir daug kur skaiciau padariau kaip ir aprasyta ant lovos. tai pora kartu islipo, apejo aplink, mane apuostynejo, o poto miegot atgal ilindo.. pirkau as ja zoopshope, tai tikrai kaip laukinuke koke.. kolkas sunkokai sekasi bendrauti. na manau ateityje susidraugausime. siamo veisles, kaip pardaveja pasake, bet ir pardaveja maloni pasitaike, paeme pries paduodama apglostynejo, pati atskyre lyti, bet nustebino, kad berniukai su panelemis kartu laikomi, nors tvarkingai atskirai laikydavo, kai lankiausi anksciau. Smile
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nauja parduotuvė? Diabolic 22 12,996 2011-03-22 07:27 PM
Last Post: Regina

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS