Poll: Ar ši informacija naudinga?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės, nes tingiu skaityt
[Show Results]

Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atsargiai - PARDUOTUVĖ - nesąmonės ir faktai - žinokit ką perkat
2008-08-06, 04:14 PM
Žinutė: #11
RE: Atsargiai - PARDUOTUVĖ - nesąmonės ir faktai - žinokit ką perkat
Na, čia vienas variantas - imti berniukus Smile Garantuotai nieko nepagimdys, jei aišku lytį pati dar patikrinsi (turėjau dvi "mergaites" iš parduotuvės, vienai iš jų kažkaip stebuklingai kiaušiai išdygo kai praregėjau).

O šiaip verta atkreipti dėmesį kokio amžiaus žiurkės laikomos kartu, kokio amžiaus mažyliai. Statistiškai žiurkės anksčiausiai subręsta 5-6 savaičių. Ne baisiai dažnas atvejis, bet pasitaiko. Toliau tikimybė didėja.

Pritarsiu Tviksei, kad jei jau planuojies iš anksto ir tai nėra impulsyvus noras pirkti tuoj pat ir čia pat, verčiau atkreipti dėmesį į vis pasirodančius skelbimus - pas kažka netyčiukai atsiranda, kažkas ieško antro šanso gyvenime Smile

Jei dar nežinai iš kur atsiranda žiurkiukai parduotuvėse, peržvelk nuotraukas iš graužikų fermos gyvūnų gerovės skiltyje. Gal kokių minčių sukels...
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-08-06, 08:02 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-08-06 08:03 PM ; Wim.)
Žinutė: #12
Paskaičiau ir kažkaip prisiminiau Kipro atsiradimo istoriją. Jau kokį mėnesį prieš tai nedrąsiai mąsčiau, kad reiktų vėl įsigyti žiurkę, bet nusprendžiau, kad elgsiuosi protingai ir iš pradžių

1) surasiu kitus šeimininkus tuo metu pas mane gyvenusiai pelei,
2) įsigysiu žiurkei tinkamą narvą ir kitų reikalingų dalykų.

Bet gavosi taip, kad po nesėkmingų narvo paieškų turguje, užsukom į Maximą maisto ir einant pro Kiką pasimatė, kad ten užvežta mažų žiurkiukų. Ir dar lakstė 2 pilki patinėliai. Viskas. Per minutę K. buvo supakuotas į tą jų firminę kartoninę dėžutę ir keliavo namo pas mane. Laimei, narvas atsirado jau kitą dieną, o su pele buvo susidraugauta dar tą patį vakarą. Big Grin

Bet elgtis taip kaip aš nepatariu. Gudri po laiko. Tongue

Beje, ir žiurkę ketinau įsigyti iš žmonių, bet išėjo taip kaip išėjo, nė kiek nesigailiu.

It is not enough to succeed, others must fail. (Gore Vidal)
Cituoti šią žinutę
2008-08-06, 09:06 PM
Žinutė: #13
knieti ir man brukstelt, nors biski panasu, kad cia ne i tema Smile
man su Zibute atsitiko kazkas +/- panasaus:
planavau, jau ieskojaus, per skelbimus varinejau, norejau ne parduotuvines, kad tik ne laukinuke butu, o gavosi: uzejau, pamaciau, issinesiau, ne minties nekilo, kad ne ta. Ne 2 min neuztruko... Smile

Isvada: planuotis yra labai gerai, bet susiplanavus reikia ir "atvirai" galimiems neatitikimams buti Smile Arba kitaip - suplanuoti reikia pati fakta, kad namie bus nauja ziurke (i ta ieina lesos jai islaikyti, gydyti, vieta gyventi), o toki fakta savo dusioje nutarus - dairytis, ir neapsiriboti galvoje nusipiestu busimos ziurkes vaizdu.

Tai va - pagal plana Zibute turejo buti rankinukine, skelbimine, jauki, o gavosi laukine (is smauglyno juk). Nu ka, sedim ir zaidinames dabar kiekviena vakara. Reiskia, tas jaukumas biski uztruks, idirbio teks, nu ir tame kazkoks zavesys yra, kai laukinis padaras is laukinio misko po biski silti ima.
(nu filosofiskai cia man gavosi)
Cituoti šią žinutę
2008-08-07, 09:13 PM
Žinutė: #14
Na manau, jog gal neblogas variantas tureti berniuka/berniukus, nors ir gal labiau vilioja isigyti jau prijaukinta ziurka, bet tiesa sakant as labiau noreciau suteikti namus ir daugiau silumos kokiam padareliui is "K**os", nes ten vargseliai neatrodo labai laimingi... O kaip supratau is "Margoo" zinutes apie ziurkos auginima ar ketinima ja isigyti tureciau pirmiausia pagalvoti apie lesas jai islaikyti, gydyti, vieta gyventi, tai lesu tikrai pas mus yra, turim kaip ir "seimos veterinara" nes gyvunu pas mus yra ir dar daugiau buvo... o vietos gyventi tikrai bus Smile

Įspūdingai ;Dp*~
Cituoti šią žinutę
2008-08-07, 09:19 PM
Žinutė: #15
Gabū_~ Rašė:as labiau noreciau suteikti namus ir daugiau silumos kokiam padareliui is "K**os", nes ten vargseliai neatrodo labai laimingi...

...ir padaryti vietos parduotuvėje naujai partijai tokių pat nelaimingų...
Cituoti šią žinutę
2008-12-26, 04:04 PM
Žinutė: #16
hm, gal tikrai, Kaledu svenciu proga Taichei padovanoti drauge..
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2009-01-03, 12:40 PM
Žinutė: #17
(2008-08-07 09:13 PM)Gabū_~ Rašė:  Na manau, jog gal neblogas variantas tureti berniuka/berniukus, nors ir gal labiau vilioja isigyti jau prijaukinta ziurka, bet tiesa sakant as labiau noreciau suteikti namus ir daugiau silumos kokiam padareliui is "K**os", nes ten vargseliai neatrodo labai laimingi... O kaip supratau is "Margoo" zinutes apie ziurkos auginima ar ketinima ja isigyti tureciau pirmiausia pagalvoti apie lesas jai islaikyti, gydyti, vieta gyventi, tai lesu tikrai pas mus yra, turim kaip ir "seimos veterinara" nes gyvunu pas mus yra ir dar daugiau buvo... o vietos gyventi tikrai bus Smile
Tą patį ir aš manau. Aišku aš laabai noriu prijaukintos,bet man taip norisi iš ten pasiimti žiurkiuką,gaila man jų. Tooki nelaimingi Geda Crying .

http://www.ziurkes.ace.st
Cituoti šią žinutę
2009-01-17, 04:13 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-01-17 04:13 PM ; marizza.)
Žinutė: #18
Aš kai buvau užsukus į k**ą, tai susidomėjusi nuėjau prie terariumo, kur buvo žiurkės ir pasiskaičiau iškabą, kuri buvo virš terariumo. Nesąmonių prirašytą Bzzz pvz: " žiurkėms patinka maudytis, tad geriausiai įrengti baseinėlį jų narve ", " žiurkę galima auginti terariume ", " žiurkė mėgsta sedėti ant peties ir laukti šeimininko nurodymų ", " guoliui ir dugnui tinka šienas " ir panašių briedų pripaišyta Cursing

No gods, no masters !
Cituoti šią žinutę
2009-01-22, 01:12 PM
Žinutė: #19
as buvau nuejus i kika granuliu bet pastebejau lb fainus mazylius labai uzsimaniau savo ziurkem drauges paprasiau mergytes tai sako "as neatskiriu lyciu kalausk pas ka nors kita" tai grizau namo su granulemis bet be drauges

feelin' fine
Cituoti šią žinutę
2009-01-22, 11:52 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-01-22 11:53 PM ; TaiChe.)
Žinutė: #20
ir gerai, geriau pasiimk dovanojama ziurkiuka Wink
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nauja parduotuvė? Diabolic 22 12,996 2011-03-22 07:27 PM
Last Post: Regina

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS