Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prerijų šuniukai
2008-06-21, 12:54 PM
Žinutė: #21
RE: Prerijų šuniukai
kai kikoj prie narvo pirsta prikisau tai pagriebt bande, bet manau ne is draugiskumo. bet nestipriai ir paleido. bet vistiek gamtoj vieta jiem. nors kitavertus juk visi augintiniai buvo laukiniai kazkada. ir juos is gamtos eme kad jaukus taptu.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-06-21, 01:09 PM
Žinutė: #22
Svarbu kokias gyvenimo sąlygas gali suteikt. Ne narve tokiam gyvūnui vieta.
Cituoti šią žinutę
2008-06-21, 07:53 PM
Žinutė: #23
Manau ne tik ne narve, bet ir ne Lietuvoj... Blink

Life is a song, but you're scared to sing alone.
Cituoti šią žinutę
2008-07-24, 02:50 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-07-24 02:51 PM ; Dyglia.)
Žinutė: #24
Kaip gerai, kad jie man negražūs. Big Grin Na tokį gyvūną laikyčiau, kokioj kitoj šaly, kur šiltesnis klimatas, didelį vorjerą lauke. Tik išsikast netyčia galėtų. Pinch

<:3)~~
Cituoti šią žinutę
2009-06-05, 06:09 PM
Žinutė: #25
Kiek jūsų paskaičiau tai atrodo kad tie prerijų šuniukai kažkokie laukiniai...Scared
Taip nėra.WinkAš pati auginu prerijų šuniuką, kad jūs žinotumėte koks jis mielas ir draugiškas!:roll:Jis visada nori būti glostomas, turi kelis skirtingus balsus(jis cypsi kaip papūga), moka urgzti jei jam kas nepatinka(kaip šuniukas).Smile
Jam aš esu nupirkusi didelį šinšilinį narvą, kad galėtų karstytis, nes pirmą kartą kai jį įsigijau buvau nupirkusi taip pat didelį, bet su plonais strypeliais narvą tai jis pragriaužė strypelį po to kitą ir galėjo jau laisvai pralįsti tai apklijavom izoliacija tą skylę ir vielom apdėjomBig Grin Po to sužinojom, kad jis to narvo dureles atsidaro nu tai spynas uždėjom... vaizdelis nikoks buvoBig Grin Tai aleksoto turguj susiradom ta narvą ir dabar jam ir mums geriau.Vienas patarimas: jei nusipirksite prerijų šuniuką siūlyčiau nusipirkti ir statybines pirštines...Happy nes pradžioj jie kandžiojasi... bet nebijokite imti ir glostyti(per pirštines neskauda) po kiek laiko (maždaug po 1 mėn) jis pripras prie jūsų ir jūs galėsite jį imti rankomis. Taip pat pradžioje jis labai cypsi(nes jam baisu, nematyta aplinka...) bet po 1 savaitės apsipras ir cypsės tik kai norės valgyti arba norės kad jus atkreiptumėte dėmesį.Taigi manau tai pats geriausias gyvūnas kokį kada esu mačiusi, jūs negalėsite patikėti kiek jis visko moka ir dar gali išmokti(ypač gerai atrodo kai jis vaikšto ant dviejų kojų...:rollSmile Ačiū.Big Grin P.S. Jei kils klausimų rašykite į mano el paštą justinalauc@gmail.com
Cituoti šią žinutę
2013-12-06, 04:14 PM
Žinutė: #26
Labai jau sena tema, tačiau kurti naujos nesinori Smile Gal kam pavyko Lt išveisti šių gražuolių vadą, gal kas pažįstate, kas turi porelę ar patelę? Smile Norėčiau tokio augintinio, bet neperku gyvūnų Kikoj, tai ieškau veisiančių žmonių Smile
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2013-12-06, 07:50 PM
Žinutė: #27
Kelis kartus mačiau skelbimus kad parduoda, bet ten buvo jau suaugę gyvūnai, greičiausiai irgi pirkti iš Kikos.
Kažkaip nesitiki kad juos kažkas Lietuvoje galėtų sėkmingai veisti - vis dėlto kad laukinis gyvūnas sėkmingai veistųsi jam turi būti sudarytos tinkamos gyvenimo sąlygos, o dauguma juos augina visiškai netinkamai. Jie vėlai subręsta, ruja būna pakankamai retai. Abejoju kad toj pačioj Kikoj jie jau pradėjo veistis. Bet gal kas jaunus gyvūnus iš Čekijos/Slovakijos/Lenkijos atveža.
Kažkada turėjau galimybę su jais pabendrauti, tikrai mielas gyvūnas, bet mano akimis laikyti namuose vieną prerijų šuniuką narve yra gyvūno kankinimas Sad

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS