Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prerijų šuniukai
2008-06-16, 07:37 PM
Žinutė: #11
RE: Prerijų šuniukai
Rimai, burundukai jau senai prijaukinti ir čekai juos veisia masiškai. Teko ne kartą žaisti su atvežtasi iš ten jau suaugusio dydžio šiais gyvūniukais ;)Kiek žinau ir LT ne viena vada burundukų buvo.Man siūlė gal prieš 5 metus gimusius LT Smile

Pas Jus dar nėra žiurkių? Tai mes tuoj ateiname...
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-06-16, 08:25 PM
Žinutė: #12
Nenoriu gincytis , bet vat is cekijos ir yra problema kad is ju ten vezasi neprijaukintus gyvunelius .Negaliu apie tai nieko gincytis , nes nezinau kokiom salygom jie ten auginami tik girdejau apie tai is parduotuves savininko .
Gali paklausti dar Editukes jitikrai jauniklius gavo bet prie ranku nepripratinti ,kiek ji sake bendrauti tenka transporterio pagalba .Apie tai galetu ji pati papasakoti, o laiko skiria jiem matosi daug .Tai negali buti sutapimas.
As pasilieku dar jaunikliu porele,tai apie prijaukinima matysis veliau kas teisus.
Is triju burunduku poreliu isvesim prijaukinimo vidurki.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-06-16, 08:33 PM
Žinutė: #13
Ir man įdomu, vis svajoju įsigyti porelę, bet vis svarbesnių pirkinių atsiranda Smile Vis žiurkutėm reikia tai namų naujų, tai pačių žiurkyčių užsisakau Smile Ateityje gal pas Jus į eilę reiks stoti įsigyti Wink Gal dar bus?

Cituoti šią žinutę
2008-06-16, 08:52 PM
Žinutė: #14
Kita pavasari tikiuosi .Bet sunku pazadet nes planai kartais apsivercia kitaip .Vilniuje moteris lauke is mano burunduku poreles jaunikliu beveik metus .Paskambinau - kad jau atsivede ir uz men tuoj bus .Nuteikiau , - o uzvakar atskiriau juos nuo tevu - o pasirodo tik vienas patinelis ir keturios pateles . Porele kaip ir planavau pasilieku sau (Buciau atidaves,bet jau ir narva suvirinau ir vieta irengiau ) o kitus turiu atiduoti i parduotuve , nes is ten dauguma norinciu juos po viena isigyti.
Bet man atrodo Valeri tu neisiazartink ,nes gyvunu pas tave tai kaip pas nieka visur knibzda,ir ivairiu.Tokio patyrimo jau daug kas pavydeti gali.Tai jau gali tapti kaip liga.Visa laika atiduosi juos priziuredama , na o pasigereti gyvunais, atsipalaiduoti prie ju laiko ir nebeuzteks.Man atrodo spausk stabdi.
Cituoti šią žinutę
2008-06-16, 09:51 PM
Žinutė: #15
Pas mane jų dabar gerokai sumažėjo Wink Visą savo laiką atiduodu žiurkutėms, o šunys ir visi kiti prisitaiko Wink Mano meksikos plikoji kalytė jau priprato ir labai aktyviai man padeda tvarkytis. Kas įsigyja mažylius jau gauna pripratintus ne tik prie rankų bet ir prie šunų Smile Bendrai šunys ir žiurkės įdomiai bendrauja, įdomu stebėt Smile

Cituoti šią žinutę
2008-06-16, 09:56 PM
Žinutė: #16
Rimas Rašė:Tai jau gali tapti kaip liga.Visa laika atiduosi juos priziuredama , na o pasigereti gyvunais, atsipalaiduoti prie ju laiko ir nebeuzteks.Man atrodo spausk stabdi.
Kiek pati prisimenu ir kiek kiti prisimena mane,tai ta liga jau nuo vaikystės :roll:Pirmą kart lupt gavau nuo tėvo 3 metų, kai parsitempiau namo sraiges...teko nešt atgal...
Tarp kitko giminėj aš tokia išprotėjusi viena, kiti retas kuris kokį gyvį turi...

Cituoti šią žinutę
2008-06-16, 10:28 PM
Žinutė: #17
Rimas Rašė:Gali paklausti dar Editukes jitikrai jauniklius gavo bet prie ranku nepripratinti ,kiek ji sake bendrauti tenka transporterio pagalba .Apie tai galetu ji pati papasakoti, o laiko skiria jiem matosi daug .Tai negali buti sutapimas.

Taip, iš tiesų prie rankų juos pripratint reikia labai, tikrai labai daug laiko. Kiekvieną dieną skirti minimum 1h laiko gauti pasitikėjimą. Ir per kokią savaitę galima, kad nebėgtų kai prieini prie narvo. Tada jau pratint prie rankų, paglostyt. Duot skanėstus ir pan. Ir tai dar nesileidžia paimami į rankas.
Aš vos ne vos buvau patinėlį pasigavus į transporterį. Pavyko paimt į rankas, palaikyt... Stebuklas buvo W00t O paskui viskas. Nors vieną dieną neskiri prijaukinimui bent valandos ir vėl turi iš naujo siekt to pačio.
Taip kad tikrai sudėtinga.
Aišku, jeigu va, kaip Rimui, pavyks jauniklius visai nuo kūdikystės prisijaukint, bus labai šaunu. Smile Bet manau tik taip įmanoma.

Čia ir dabar!!
Cituoti šią žinutę
2008-06-20, 08:34 PM
Žinutė: #18
Kamilė Rašė:Gal dar žinot, ar galima jų rasti nusipirkti ne KK?

http://www.skelbiu.lt/3100801.html

Čia ir dabar!!
Cituoti šią žinutę
2008-06-20, 09:47 PM
Žinutė: #19
UAB "Sinsila" Biaka
Cituoti šią žinutę
2008-06-21, 12:11 PM
Žinutė: #20
jaukūs, meilūs, vaikų draugai.... gal dar moka komandas "balsas" ir "gult"?

Žiurkės - irgi žmonės!
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS