Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degu maitinimas
2008-04-30, 05:02 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-04-30 11:18 PM ; MiniM.)
Žinutė: #1
Degu maitinimas
Šioje temoje aptarsiu:

1. savo mergų išmėgintus maistelius, išvardinsiu pliusus ir minusus;
2. skanėstus skirtus degučiams;
3. ką galima ir ko negalima duoti degučiams

[Paveiksliukas: STP62857-vi.jpg]

Visa informacija bus paremta mano degučių skrandukais ir ir nuomonėmis apie vienus ar kitus ingridientus

Mano laisvalaikis
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-04-30, 05:29 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-04-30 11:18 PM ; MiniM.)
Žinutė: #2
RE: Degu maitinimas
MAISTAS

1, Į pirmą vietą išskirčiau JR Farm firmos maistelius "DEGU SPECIAL" IR "DEGU PREMIUM"
Šiuose maisteliuose yra visa kas geriausia ir ko labiausiai reikia - žolelės, kukurūzų dribsniai, traškūs grūdais. Galiu pasakyt, kad tai vienas iš maistelių , kurį visą suvalgydavoSmile

2, Antroj vietoj "Prestige" firmos visai neblogas,nes jame ir šaknelių ir žolelių bent jau yra . Patiko mum tik, kad labai toli važiuot norint jo nusipirkt , jo yra pirkti "ZOON" parduotuvėj (Vilniuj ji randas Fabijoniškių "BIG'e" Kaune: Kovo 11-osios g. 128) kainos tikslios dabar nežinau, nes seniai pirkau

[Paveiksliukas: NatureDegoes.jpg]

Sudėtis: sudėtyje yra 16 skirtingų ingridientų, visi reikalingi mikroelementai bei amino rūgštys, daržovės, įvairios žolelės, javai, liucerna, mineralai.

Proteinai 14%
Riebalai 3%
Ląsteliena 15%
Pelenai 7%
Vitaminas A - 10.000 IU/kg
Vitaminas D3 – 2.000 IU/kg
Vitaminas E – 27 mg/kg
Varis – 15 mg/kg

3. Šitas nepatiko, nes labai daug grūdų, avižų, saulėgražų, žodžiu ten yra visko, ko nereikia, o ko reikia beveik nėra. Vilniuj Kalvarijų turguj yra pirkt, bet kai sykį nusipirkus ir atidarius pakuotę ten jau radau musių lervas ir teko išmest pilną dėžutę, kuri kainavo septynis litus, tai daugiau nebepirkau.

[Paveiksliukas: post-23862-1202162737.jpg]

4. Yra kažkoks naujas "Vitakraft Emotion Beauty" degučiams"

[Paveiksliukas: 47727_1.jpg]

jo nebandėm, tai nežinau kokybės. Teko girdėt, kad kažkada ta firma gamino gerą maistą bet apsileido. Taigi, manau kol neišbandysim nesužinosim. Kur pirkti ir kiek kainuoja taip pat info neturiu, bet kai tik sužinosiu būtinai įdėsiu

5. Irgi Vitakraft firmos "Vitakraft Vita special beauty" kitam forume panelės degu bandė tai sakė valgo noriai, bet ten tik granulytės ir dar kaina 600gr net 23litai. Aš manau daugoka, bet gal kada ir reiktų pabandyt
[Paveiksliukas: b_3336.jpg]

Mano laisvalaikis
Cituoti šią žinutę
2008-04-30, 11:17 PM
Žinutė: #3
SKANĖSTAI

Išvardinsiu, kas patiko, o kas nelabai,. Nors reik turėt omeny, kad kiekvienas degu turi savo skonį ir ką vienas mėgsta, kitas negali pakęstiBig Grin

1. Manau vienareikšmiškai užimtų saulėgrąžos, daug duoti negalima, nes turi daug riebalų, kas degu kenksminga, ir šiaip degu nuo didelio jų kiekio gali antsvorio turėt. Bet saikingai labai netgi gerai.

2. Morkos. Gali būti džiovintos, gali būti šviežios, kaip degu labiau patinka. Supjaustytos griežinėliais ar kubeliais. Jei džiovintos tai džiovinu kaip obuolius suvėrus ant siūlo griežinėlius ir prie radiatoriaus ar ant saulės
Degu taip pat mėgsta ir morkų sultis, kurias labai sveika gerti, nes turi karotino. Aš kai darydavau gėrimą su tarką sutarkuodavau sultingas morkas, jas per marlę dar perspausdavau ir tą skystį gautą šiek tiek atskiedus vandeniu (kad kiekis didesnis būtų) į gerduvę pildavau.

3. Riešutai. Patys įvairiausi: lazdyno, graikiški, žemės riešutai, kedro. Taip pat po kelis riešutus duotis kelis kart per savaitę,. Savybės tokios pat kaip ir saulėgrąžų, tik kad saulėgražos jom mielesnės.

4. Žirniai. Darže pradėjau žirnius augint, ir su visa ankštim duodu, labai mėgsta, net lapus valgo. Tik kaip ir visur svarbiausia duoti tiek kad maistas narve nespėtų sugest iki jis bus suvalgytas.

Dar yra toks iš žirnių padarytas skanėstas JR Farm firmos
[Paveiksliukas: picprekes_178_9_big2.jpg]
Čia kaip suprantu presuoti žirniai, bet mano mergos pirmiausia šiuos suvalgo ir tik tada kimba į maistą

5. Obuoliai. Aš labiau mėgstu duoti džiovintus, nes ilgiau negenda, o ir maniškės labiau mėgsta, pridžiovinau visą maišiuką , tai dalinu kai nepamirštu. Galima duoti ir šviežią tik svarbu neleisti jam narvely supūt

6. Gilės. Sako degu jas dievina, nežinau, dar neteko duoti nes prie manęs jų nėra, bet atradau vieną ąžuolą, bandysiu rudenį pasirinkt derliaus

7. Na ir pirktiniai skanėstai:
  • tokie kaip pagaliukai su maistu , būna įvairiausių firmų, bet man patinka arba vitakrafto arba JR Farm.
  • JR Farm turi didelį asortimentą skanėstų, visi labai geri ir mielai valgomi
čia rasite visas prekes

Mano laisvalaikis
Cituoti šią žinutę
2008-07-16, 02:35 PM
Žinutė: #4
Norėčiau sužinoti (nes turiu tik pirmąją savo degutę), ar būtina jai duoti papildomų vitaminų, jei aš gana daug dabar duodu ir šviežio maistelio: žolytė, morkytės, žirniai ir t.t. ir pan.?
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-08-02, 09:38 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-08-02 09:39 AM ; Makikute.)
Žinutė: #5
dar yra Vitapol maistelis.tik kad ant virselio viskas labai graziai parodyta...o vidui laaabai daug grudu,kuriu deguciai nelabai megsta bent jau mano.

Sudetis: kvieciai,mieziai,avizos,grudu granules,presuota liucerna,dziovintos darzoves(kuriu labai mazai),kiaulpienes(tokiu kaip ir neaptikau),gluosnio zieve,berzo sakeles,aviziniai dribsniai ir kt.
Grudai ir ju produktai 71% , granules 15% , darzoves 8% , kepinukai 4 %. Baltymai 14% , riebalai 3.5 % , skaidulos 11% , pelenai 3.5 %.
tai va kaip sakiau vien grudai.tik tiek gerai,kad jokiu dazikliu siame maiste nera,visos spalvos tokios blankios.jo kaina "Bazej" 450g/4.80 Lt.

[Paveiksliukas: 0360605783f461mas7.jpg]

dar yra ir skanestai tos pacios firmos.situos dabar maniskiai eda:

[Paveiksliukas: vkolbykoszatniczkakn4.jpg]

dar yra kaip as suprantu su medum ir velgi-gudais.
Cituoti šią žinutę
2008-09-07, 10:52 AM
Žinutė: #6
Aš irgi bandau duoti šį maistelį, bet maniškė taip pat tais grudais nelabai patenkinta, tai aš maišau su JR Farm.
O nurodyti skanėstai Valio Net cypdama puolė tempti į narvelio viršų Lol
Cituoti šią žinutę
2008-10-06, 08:26 PM
Žinutė: #7
As tai maitinu maistu naminems pelems ir ziurkems, nes savo arti namu parduotuveje gyvunu nerasdavau butent deguciams nes tik ten sveriamas, taciau atsidare iki parduotuveje kika (kita gyvunu parduotuve arciausiai manes) teks tenai pasniukstineti galbut rasiu butent deguciams maisto Smile
Cituoti šią žinutę
2008-12-18, 10:11 AM
Žinutė: #8
Sveiki, vakar isigijau du degucius, kurie pasak buvusios seimininkes, buvo maitinami ziurkenams skirtu maistu. ar tinka ji maitinti tokiu maistu?
Cituoti šią žinutę
2008-12-18, 10:50 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-12-18 10:56 AM ; Ingoszke.)
Žinutė: #9
Nesu degu augintoja, bet bandau komentuoti. Mitybos principai galioja visiems.

Žiurkėnų maistą duoti galima ir, žinoma, valgys, jei kitokio neturės.
BET: neveltui maisteliai žiurkėms, pelėms, žiurkėnams ir degu stipriai skiriasi, nors atrodytų kad visi jie yra graužikai ir maitintis turėtų panašiai. Jūrų kiaulyčių, triušių maiste būna labai daug žolės granulių, kurių žiurkė nevalgo (nebent alkana mirtis grėstų).
Kiek žiūriu, tai ir degu žolytę valgo, o grūdų nelabai mėgsta. Žiurkėnų maiste grūdų daug, ypač pigesniuose variantuose.

Manau būtų tikslinga pirkti būtent degučiams skirtą maistelį, kaina tikrai nesiskirs. Rekomenduočiau pirkti siūlomus maistus nes: kaina praktiškai nesiskiria nuo pigesnių variantu, bet geras maistas yra suvalgomas praktiškai nuo-iki (pigaus pusę išmetama), maistas visavertis, subalansuotas.

Tinkamai parinkta subalansuota mityba labai svarbi bendrai savijautai. Geru maistu maitinamų gyvūnų (kaip ir žmonių Wink ) imunitetas stiprėja. Matomas efektas, savotiškas rodiklis - tai kailiukas. Skirtumas tikrai pasijuto po keleto mėnesių, kailiukas žvilga.

Siūlau pasibandyti JR Farm maistelių. Pakuotė skaidri, aiškiai matomas turinys. Kaina tokia pat kaip K*kos parduodamų maistų, o kokybė nepalyginama. Bent jau žiurkėms skirtas maistas tai yra superinis lyginant su kitais (išbandyti teko nemažai). Be to , jie turi labai platų papildų, skanėstų pasirinkimą.

Pasižvalgyk po skyrelį kokių gamintojų maistus rekomenduoja degu augintojai ir paieškok jų mažose savo miesto parduotuvėse.

Sveikinu įsigijus du augintinius. Linkiu kuo greitesnio pripratimo. Įsikurkite dideliame ir patogiame narve su gerai išnaudota erdve. Maitinkites sveikai ir skaniai Smile

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2008-12-18, 11:30 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-12-18 11:31 AM ; saulegraza.)
Žinutė: #10
Aciu uz palinkejimus. Vakar K**** to JR Farm lyg ir nebuvo, bet siandien vaziuosiu apziureti i kita parde.. o siaip didysis kazkoks nelabai valgus pasirode - matyt vyresnis (7 men), proto daugiau, tai gal labiau pergyvena del kraustymosi ir vakar valge minimaliai, o jaunesnysis (3,5 men) tai i bliuduka visom keturiom isilipes rausesi ir ieskojo skanesniu aksneliu kad ne tik narve bet ir aplink ji pilna trupiniu buvoSmile

O kas leicia skanestus - gal dar kas nors apsikeis, bet vakar nupirktu nei vienas nesusidomėjo..

Dar klausimukas - tai kaip tas Vitakraft maistas deguciams? ar isbande kas nors? ir kur dar perkate maisteli, jei ne K***?
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Quest Degu maitinimas Debora 2 3,353 2009-05-03 01:11 PM
Last Post: saulegraza
  Vaikiuku maitinimas Makikute 0 1,526 2008-08-02 09:08 AM
Last Post: Makikute

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS