Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Susirgo degu, ką daryt?
2008-03-20, 03:33 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-04-14 01:20 AM ; MiniM.)
Žinutė: #1
Susirgo degu, ką daryt?
Mano degutei kažkas atsitiko Crying Nevalgo, viduriuoja, pasyvi kažkokia... Ryte keistai kvėpavo, lyg dustų... Gal susirgo? Bet dantukai geltoni
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-03-20, 05:25 PM
Žinutė: #2
RE: Sveikata
Tai jei yra problema, gyvūnui simptomai, kurių neturėtų būti, ir jis serga kodėl nesikreipiat į veterinarą Hmmm ? Internetu galim tik patarti, bet gyvūnėliui nepadėsim šitaip.


Lauksim žinių, kaip degutės sveikata.
Smile
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-03-20, 09:20 PM
Žinutė: #3
RE: Sveikata
Saulė Rašė:Tai jei yra problema, gyvūnui simptomai, kurių neturėtų būti, ir jis serga kodėl nesikreipiat į veterinarą Hmmm ? Internetu galim tik patarti, bet gyvūnėliui nepadėsim šitaip.


Lauksim žinių, kaip degutės sveikata.
Smile

Aciu, Saule. Maniau, kad sulauksiu kokio paaiskinimo. Reiks kreiptis i veterinara, itariu, kad kazkuom yra uzspringusi...
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-03-21, 07:18 AM
Žinutė: #4
RE: Sveikata
Pavelavau..... Nebespejau....... Sad
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-03-21, 09:44 AM
Žinutė: #5
RE: Sveikata
Labai gaila... Crying Sad

Žirgų globos asociacija
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-03-21, 12:16 PM
Žinutė: #6
RE: Sveikata
cypa Rašė:Aciu, Saule. Maniau, kad sulauksiu kokio paaiskinimo. Reiks kreiptis i veterinara, itariu, kad kazkuom yra uzspringusi...

Cypa, man labai gaila, kad degutė išėjo Crying Crying

...
tačiau gyvūnėlis sirgo, o tu tikėjais paaiškinimo..mes internetu degučio neišgydisim Sad ir paprastai žmonės, užuot nunešę gyvūnus pas veterinarą, bando jims pagelbėti internetu - o tai neįmanoma. Žinoma, mes visad patarsim ir padėsim kiek galėdami - bet tikrai sunkaus ligos atvejo neišgydisim. Dar kartą labai labai užjaučiu Angeldown
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-03-21, 01:16 PM
Žinutė: #7
RE: Sveikata
Liūdna, bet gal ši netektis bus dar viena pamoka žmonėm ieškantiems atsakymų internete tuo tarpu, kai akivaizdu, kad būtina kuo skubiau pas veterinarą keliauti...

Užuojauta, cypa Sad
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-03-21, 05:15 PM
Žinutė: #8
RE: Sveikata
Nekaltinkit zmogaus - siuo atveju ir veterinaras nebut padejes . Su vidaus ligom zmogaus nepagydo , o jus tikites kad "sundaktaris " pagydis . Dauguma atveju jie tik nugydo .
Pagal simtomus tai apsinuodijimas maistu . Buna kad krenta gyvunai nuo nekokybisko kombikormo i kuri sukisa nezinia ka .Pavalgykit kad ir sardeliu uz 6 litus koki menesi - nepades atsistatyti jokie vitaminai . Pamastymui - is kur dabar tiek daug zmoniu pastaraji desimtmeti pasigavo skrandzio vezi ?
O cia gyvunu maistas - nereikia nei saldytuvo jam laikyti , nei genda , o galioja tai gal desimtmeti - grynas balzamuotas pasaras. Ir dar prikista visko ....
Zodziu CYPA nepergyvenk - tai ne tavo kalte .Auginant gyvunus visko buna .
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-03-21, 10:22 PM
Žinutė: #9
RE: Sveikata
Ne kaltinimuose ar "kaltų" iškojime esmė, Rimai.

Cypos niekas nekaltina, kaip ir nekaltinam nesuskaičiuojamo kiekio žmonių, kurie dėl kažkokių nesuvokiamų priežasčių šventai tiki, kad internetas gali atsakyti į visus klausimus, net tais atvejais, kai kyla gyvybės ir mirties klausimas. Tiesiog liūdna.

Vieni tikisi sutaupyti keliasdešimt litų už vizitą, kiti (galbūt) nusivylę vetais įsivaizduoja, kad "virtualūs" žmonės nematydami gyvūno ir neturėdami jokios vet praktikos patars geriau nei žmogus, kuris bent jau teoriškai yra vet mokslus baigęs.

Ir nereikia veterinarų vadinti "šundaktariais" dėl jų siauros specializacijos ar elementaraus nenoro gilintis ir spręsti problemas, su kuriom jie nesusiduria kasdien. Tačiau yra kertiniai dalykai, kuriuos bet kuris iš jų žino, kaip kad paleisti viduriai = dehidratacijos pavojus, ir visa kas iš to seka. Ir kuo mažesnis organizmas, tuo tas pavojus didesnis.

Akivaizdžiausias pavyzdys iš dabar jau forumo istorijos
- jei Saulė, pastebėjus, kad Nutai blogai nebūtų kuo skubiau lėkus į artimiausią veterinarkę, tos žiurkytės jau ko gero nebebūtų gyvųjų tarpe. Ir tai realiai galėjo būti valandų klausimas. Taip, vetas puikus gerbiamas specialistas, tačiau kas liečia žiurkes, tai "gydymas" buvo iš bendro supratimo, jei galima taip išsireikšti. Tačiau tik po to, kai buvo realiai padaryta viskas, kas buvo galima padaryti, Saulė parašė žinutę forume ir ieškojom tolesnių sprendimų ir svarstėm kaip toliau elgtis. O vetas netgi neišsiaiškino kokia negalavimo priežastis, tačiau pasielgė teisingai. Tik todėl, kad žiurkės- ne jo specializacija. Ir todėl, kad jis žino bendrus organizmo išgyvenimo principus.

O mano išreikšta mintis, kad tai "dar viena pamoka" yra tik tiek - išreikšta viltis, kad pagaliau žmonės suvoks, kad internetas yra skirtas dalintis patirtim, pasitarti dėl kažkokių niuansų ar pasisemt žinių, tačiau ne ieškoti atsakymų, kai kažkokia gyvybė, nors ir labai maža, pakimba ant plauko.. Diskutuot galima kai yra laiko, o su tokiais simptomais tas laikas yra žiauriai ribotas.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-03-22, 10:11 AM
Žinutė: #10
RE: Sveikata
Mano atveju kiek kreipiausi i veterinarus buvo atvirksciai . Tik is savo bendro isprusimo ir logikos kelis kart isgelbejau gyvius nuo ju nugydimo .Daugiau pas juos ne uz ka nesikreipsiu - nebent vesiu i Vilniu i kokias klinikas gyvunam jei tokios egzistuoja . Gal pas jus ten specialistai - bet cia tai jiems tik kiaules vakcinuoti ir vaistus pardavineti nuo blusu ..Vien uz tai kad 8 kg sverianciam suniukui suleido suaugusiam zmogui reikalinga kieki penicilino - tai jau daug ka apie juos pasako .Cia tik vienas pavyzdis . (Gerai kad tada jis nenumire , bet uzmigo is kart) .
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
Post Reply 


Peršokti į forumą:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS