Post Reply 
Pazeidimai parduotuvese
2011-02-28, 07:16 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-02-28 06:11 PM ; huste.)
Žinutė: #31
RE: Pazeidimai parduotuvese
Turbūt būsiu pirmoji kuri petcenter skundžiasi,nes parduoda jie ir visokius kitekat'us kas tikrai nėra geras ėdalas. Tarp skanėstų yra daug dažytų,nes spalva nerealiai ryški. O ir gyvūnam vietos tikrai nėra daug,ypač paukščiams,nes amadinai laikomi gal 20 vienam narve.
O dėl gyvūnų pirkimo- pirkau amadinę iš ten,atrodė sveika,gūvi ir baisiai graži. Vieną vakarą dar skraidė ir pypsėjo,o ryte radau nebegyvą. Sveikam gyvūnui taip iš niekur nieko nebūna. O ir pardavėja,nesugebėjo pagauti man būtent to paukščiuko kurio norėjau,gaudė su tinkleliu ir aiškino,kad su rankom gaudyt negali,nes sužeist,bet tas jos tinklelis tikrai ne ką geriau buvo. Be to man keista,kad parduotuvėse žiurkių ir paukščių narvai yra vienas šalai kito, aš statyčiau paukščius vienam parduotuvės gale, o grazužikus kitam, nes graužikai( bent dauguma) yra naktiniai gyvūnai ir naktį jie trugdo paukščiams, o dieną kai graužikai nori ilsėtis paukščiai klykauja,jei aš diena iš dienos gyvenčiau-išprotėčiau, tai pagalvokit apie tai,kad gyvūnų klausa daug geresnė. O ką jau kalbėt,kad didžiųjų papūgų balsas kai jie susinervuoja aidi net per kelias aplinkui esančias parduotuvytes, kaip pvz.: Mole arba Megoj esančiose zoo šopuose tas papūgas bet kas nervina ir,kai užspiegia tai tiesa pasakius taip ir norisi pakratyt.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-02-28, 08:07 PM
Žinutė: #32
Na, kai aš buvau, tai viskas ten buvo lyg ir ok Smile.
Cituoti šią žinutę
2011-03-01, 09:40 AM
Žinutė: #33
Na aš asmeniškai esu mačius ir žymiai baisesnių sąlygų, jei visose parduotuvėse vienintelė problema būtų šalia laikomi graužikų ir paukščių narvai tikrai būtume jau toliau pažengę Smile
Cituoti šią žinutę
2011-03-03, 08:34 PM
Žinutė: #34
O gal galite man pasakyti e-mail tos bendrovės kuriai reikia pranešti apie pažeidimus?
Cituoti šią žinutę
2011-03-04, 10:28 PM
Žinutė: #35
http://www.ziurkes.lt/forumas/showthread.php?tid=15
Cituoti šią žinutę
2011-06-09, 01:46 AM
Žinutė: #36
sveiki. šiandien buvau gyvūnų parduotuvėje. aišku tiesiu taikymu prie žiurkių "akvariumo", dėl ko likau aptaškyta vandeniu iš viršutiniuose aukštuose tupinčių sparnuotųjų būrio. nori visi dėmesio. žiurkė prieš kokią savaitę pagimdė, vaikai trys. sakė, kad ji prie jų nebūna, tik ateina pamaitinti, ir nueina. aš žinių šitoje vietoje neturiu, bet mama, kiek suprantu turėtų būti šalia tokių mažų žiurkiukų.. o ir pagimdė turbūt daugiau nei tris, vados tokios mažos nebūna. patelė laikoma kartu su penkiais patinais.. gali būti, kad ji vėl neščia.. ar yra koks draudimas skirtingų lyčių žiurkes kartu laikyti parduotuvėje? per šitus karščius visi žiurkiai ten iškritę kaip lapai. o tai žiurkei- karštis+ gimusių maitinimas+ naujas nėštumas. ar yra kokios taisyklės, kurios nustato, kad pagimdžiusiai patelei parduotuvininkai turi bent kažkiek reguliuoti mitybą? jai juk reikia daugiau maisto, nei žiurkinams, ją turbūt "apvalgo". ar pagimdžiusi žiurkė neprivalo būti atskirta, ar parduotuvė gali daryti kaip jai norisi. pardavėjos reakcija standartinė- viskas čia gerai (dar pasidievagojo, kad žiurkės netvarkingos, nes kitaip nei kiti gyvūnai prikakoja visur, o ne į vieną krūvelę, paskui tiek rinkti reikia. vargšė pardavėja). sakė, žiurkes pas juos dažnai perka maistui. gal dėl to tokią "fermą" jie ir užsiveisė. su viena išnaudojama mergaite, kuriai nėra kur pabėgti nuo būrio "nuolat pasiruošusių" berniukų. jiems turbūt nesvarbu sveiki nesveiki žiurkiukai užaugs (jei išgyvens), bo tik smaugliui skaniai ant danties pareitų. žinau, kur reikia rašyti skundą, vmvt, ne forume. aš kažkaip bandžiau žmogiškai su jais pakalbėti, vis tiek tarnybos atsakymas tikėtina bus: pažeidimų nėra. aš nežianu, kaip padėt tiems akliems angelėliams, kurie po gertuve ten turbūt vis dar guli. ta parduotuvė taip arti mano namų. o aš sėdžiu ir neišmanau, ką daryt, kad jiems tikrai padėt. jo, noriu padėti žiurkiukams. užaugti skaniais smauglio pietumis...Pouty

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
2011-06-09, 06:50 AM
Žinutė: #37
Umiak, nėra jokių taisyklių smulkiai reguliuojančių gyvūnų laikymą zoošope. Yra venintelis reikalavimas - kad gyvūnai turėtų maisto ir vandens. Daugiau niekas nereguliuojama - nei narvo dydis, nei tinkamumas (čia apie žiurkių laikymą terariume/akvariume), nei ar maistas pilnavertis ir tikrai tam gyvūnui tinkamas. Juo labiau apie jokius laikymus pagal lytis ir t.t. kalba neina.
Vienintelis variantas - apeliuoti į pardavėjos ar savininko sąžinę ir bandyti kalbėti su jais. Bet jei tie žmonės skaito, kad viskas gerai tai nieko tu nepadarysi Sad
Dėl vados dydžio - na gali būti ir vienas ar du vaikai, ypač jei mama augina juos be jokio poilsio. Bet aišku didesnė tikimybė kad dalis vaikų jau tapo kažkokio roplio maistu. Ar buvo tų pačių bernų suvalgyti.
Dėl ateina pamaitinti - mano abi merginos nuo 5-6 dienos jau nesedėjo ištisai prie vaikų. Pamaitindavo, nuprausdavo ir atsiguldavo netoli.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2011-06-09, 09:42 AM
Žinutė: #38
Tas nuolatinis buvimas prie vaikų - esminis jo tikslas suteikti šilumą. Dabar ko gero visiems ten ir taip per karšta.. O visus tuos klausimus dėl sąlygų galima būtų užduoti VMVT - šiaip patinai nuo patelių turėtų būti laikomi atskirai, jau vien todėl, kad kai aš perku tą mot lyties "prekę", nėštumas kaip taisyklė yra nepageidaujamas "brokas". Šitie dalykai jei ir nereglamentuoti valstybės mastu, tai privalėtų būti shopo vidaus taisyklėse. Galiausiai klausimas ar jie iš legalios pusės žiūrint gali užsiimti dauginimu? Kaip su apskaita? O mergos su vaikais laikymas kartu su bernais yra tikslingas dauginimas (nėra pasiteisinimo, kad neskiria lyčių).

O parašyti skundą nepakenks belekokiu atveju. Realybėje, ne viskas remiasi įstatymais, yra dar ir sveikas protas ir šiaip - jei tau atrodo kad gyvūnams yra blogai, tai yra pretekstas pranešti atsakingoms institucijoms, tegu jos aiškinasi. O žiek jei pakankamai daug žmonių skųsis kad ir dėl to laikymo kartu, tai gal anksčiau ar vėliau tas punktas atsiras ir oficialiuose dokuose. Juk turės kažkada ir detalizuotos taisyklės atsirasti.

Ir kaip jau ne kartą sakiau - tarnybos atsakymas koks bebūtų, bet tai yra dar vienas nepageidaujamas vizitas (kam patinka patikrinimai?). Jei nekalba žmogiškai, tenka kalbėt "oficialiai".

Beje, jei shope nėra kondicionieriaus šitokiu oru, tai jau yra pažeidimas, nes tai yra netinkamos sąlygos graužikams laikyti.
Cituoti šią žinutę
2011-06-09, 09:58 AM
Žinutė: #39
(2011-02-28 07:16 AM)huste Rašė:  Turbūt būsiu pirmoji kuri petcenter skundžiasi,nes parduoda jie ir visokius kitekat'us kas tikrai nėra geras ėdalas. Tarp skanėstų yra daug dažytų,nes spalva nerealiai ryški.

Nežinau, ar prie to reikia kibti... Roll Pats augintinio šeimininkas turėtų žinoti, kas jo augintiniui yra sveikiausia ir geriausia. Niekas neverčia jo pirkti dažytą maistą. Bet esmė tame, kad ne visi turi pinigų pirkti brangius, sveikus ėdalus augintiniams, o jei parduotuvės užsakinėtų tik tokius, tai labai greitai bankrutuotų. Yra paklausa, bus ir pasiūla. Toks principas.
Cituoti šią žinutę
2011-06-09, 11:26 PM
Žinutė: #40
(2011-06-09 06:50 AM)ORNELLA Rašė:  nėra jokių taisyklių smulkiai reguliuojančių gyvūnų laikymą zoošope. Yra venintelis reikalavimas - kad gyvūnai turėtų maisto ir vandens. Daugiau niekas nereguliuojama
Aišku. Na aš taip ir maniau, kad nebus čia detalizuotų taisyklių. Šiandien dariau du reidus į tą parduotuvę. Dėl to akvariumo/terariumo, sakau žiurkėms netinka, klausiu, kodėl paukščiams grotos, o žiurkėms stiklas įstatytas. Sakė stiklas praktiškiau, žiemą šilumą sulaiko, šilčiau jiems Blink.

(2011-06-09 09:42 AM)Diabolic Rašė:  Beje, jei shope nėra kondicionieriaus šitokiu oru, tai jau yra pažeidimas, nes tai yra netinkamos sąlygos graužikams laikyti.
Klausiau dėl kondicionieriaus, sakė jo nėra, bet yra kažkoks vėjelis. Čia ventiliatorius tas suprask..? Nemačiau nieko, o ir kur jis pučia, bendrai patalpos orą prasuka.. Bet vėlgi taisyklių, nustatančių, kad reikia kondicionieriaus, turbūt nėra. Atidarė ji tą akvariumą, sako kišk ranką, pažiūrėsi ar ten jiems karšta. Aišku nieko aš ten nepajutau, karščio banga neatsirito, bet čia juk ne pliažo smėlis, kurį karštą dieną eidamas gali pajusti kojų padais. Taigi tvankybėj esmė. Vieno žiurkino sėklidės taip įraudusios, spalva kaip prinokusio arbūzo. O vieno kojytės man pasirodė tokios pradėjusios šiek tiek mėlynuoti. Man gal susivaideno iš tų nervų, nes kai antrąkart atėjau, jos buvo tik ryškiai rausvos. Direktoriaus numerio man nedavė, jis Vilniuje kaip suprantu bazuojas, o pardavėja sakė dirbanti šioje srityje jau 8metus, tai apie gyvūnus žino nemažai, ir nemato, kad jiems čia kažkas ne taip būtų. Aš jai rodau į užkaitusiais kojytes, ir kiaušiukus, o jai vėjas galvoj švilpia. Tiek dirbdama turėtų žinoti, kad jei žiurkės galūnės pradeda mėlynuoti, jam - šakutės. O ir gėrė ir gėrė iš gertuvės, dehidratacija žvėriui turbūt.

(2011-06-09 09:42 AM)Diabolic Rašė:  šiaip patinai nuo patelių turėtų būti laikomi atskirai, jau vien todėl, kad kai aš perku tą mot lyties "prekę", nėštumas kaip taisyklė yra nepageidaujamas "brokas".
Bet, Diabolic, tu neturi smauglio. Man ten šiandien susidarė vaizdas, kad žiurkes iš jų dažniau perka ne žiurkių, o smauglių augintojai. O tiem nėščia prekė - ne brokas.

(2011-06-09 09:42 AM)Diabolic Rašė:  Galiausiai klausimas ar jie iš legalios pusės žiūrint gali užsiimti dauginimu? Kaip su apskaita? O mergos su vaikais laikymas kartu su bernais yra tikslingas dauginimas (nėra pasiteisinimo, kad neskiria lyčių).
Lytis jie skiria, ir daugina tikslingai. Neneigia to. Aš suprantu, kad ropliai minta graužikais, kaip aš kad valgau karvytes ir vištytes. Bet emė, aš jai sakau, kad ta žiurkė ten laikoma tik kaip reprodukcinio organo turėtoja. Aš nežinau, kaip su tuo legaliai/nelegaliai daugina, turbūt ir tai nereglamentuojama. Bet tai daugink tu tą žiurkę, bet paskui leisk vargšei normaliai gyventi maitinant ir auginant vaikus. Jei jau maitina, tai kam gyvent su bernais, kad vėl taptų nėščia, kol dar nesustiprėjo. Sakė, neturi sąlygų laikyti mergas atskirai nuo bernų.. Oh my.. Viename akvariume buvo 6 bernai, kitam 3 bernai ir 1 mergaite. Aišku, nelaikysi devyniu bernu vienoj vietoj, o gimdytojos kitoj. O ir išvis pardavėja sakė, tiek ta mama, tiek vaikai sueis gyvatėlėm. Mažesnės gyvatėlės žiurkių paaugusių nevalgo, tai tie vaikiukai sueina. Aš manau, kad smauglių augintojai yra jų nuolatiniai klientai, ir jie dėl to tą vargšę taip intensyviai ir daugina. Sakiau, taigi nesąžininga tos žiurkės atžvilgiu. Taip pažiūrėjo BlinkBig Grin. Sakė juos kas 3-4mėn. tikrina, veterinaras apžiūri gyvūnus, problemų jokių pas juos neranda.

(2011-06-09 09:42 AM)Diabolic Rašė:  O žiek jei pakankamai daug žmonių skųsis kad ir dėl to laikymo kartu, tai gal anksčiau ar vėliau tas punktas atsiras ir oficialiuose dokuose.
Taip, dėl to ir reikia parašyt tą skundą. Rezultato dabar gal ir nebus, bet gal ateityje kada sulauksim. O galbūt kada nors išvis uždraus vitrinose laikyt gyvus padarus. Oi, kaip norėčiau.

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS