Post Reply 
Pazeidimai parduotuvese
2010-08-19, 08:14 PM
Žinutė: #21
RE: Pazeidimai parduotuvese
(2010-08-19 03:57 PM)Vilkdage Rašė:  Dar noreciau pasidometi, o ar yra galimybe nuolat kikoje savanoriauti ir ar tai pasiteisintu, gal kas su siuo klausimu jau yra susidure?
Tuo klausimu manau geriausiai būtų Kikoje paklausti
Beje, o ką turi omeny, rašydama "savanoriauti"?

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2010-08-21, 10:57 AM
Žinutė: #22
Vakar aplankiau Vilniaus akropolio kiką. Iškart aišku prie žiurkių. Ogi ten plikos žiurkės po 60 lt atro. BET įdėta šieno. Mama sarkastiškai sako: čia kad jom šilčiau būtų. O aš gana garsiai pasireiškiau, kad žiurkėm šieno negalima. Sulaukiau kreivų pardavėjų žvilgsnių
Cituoti šią žinutę
2010-08-21, 01:56 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2010-08-21 01:57 PM ; simulikea.)
Žinutė: #23
Šiandien buvau Šiaulių akropolio kikoj. Prie žiurkių lyg ir nieko, bet fretka... Gaila pasidarė žiūrėt kaip kandžioja tuščią, molinį puodą Sad
Cituoti šią žinutę
2010-08-21, 06:12 PM
Žinutė: #24
Ir fretkai iškart labai be galo palengvėjo, kad apie tai parašei forume Big Grin

...ant sūrio debėselio Kornis, Kajus, Tėklytė ir Mortutė...
Cituoti šią žinutę
2010-08-21, 11:45 PM
Žinutė: #25
(2010-08-21 10:57 AM)Latte. Rašė:  Vakar aplankiau Vilniaus akropolio kiką. Iškart aišku prie žiurkių. Ogi ten plikos žiurkės po 60 lt atro.
Latte, ar tarp tų plikų žiurkių nebuvo vieno didelio balto berniuko (kokių 4-5 mėnesių)?

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2010-08-22, 03:57 AM
Žinutė: #26
oj nezinau. Kiek maciau tai buvo mazos galvytes labai, odos spalvos. Visi mediniam namuky miegojo ir buvo uzrasyta naujas gavimas
Cituoti šią žinutę
2010-09-17, 10:14 AM
Žinutė: #27
Vakar buvau užėjusi į Kiką Utenoje, tai tikrai maloniai nudžiugino. Švarūs, pilni vandens dubenėliai, graužikam ne tik sauso maisto bet ir obuolio įdėta. Gyvūnėlių ne daug, bet visi sąlyginai patenkinti atrodo. Ne pirmą kartą ten lankausi, ten tikrai malonu (nors pardavėjos nelabai skiria lyčių Smile ). Kiek teko lankytis didžiųjų miestų Kikose, tai ten padėtis siaubinga. Tad manau labai nuo pardavėjų priklauso, jei širdį turi tai negailės to vandenėlio įpilt.
Cituoti šią žinutę
2010-09-23, 05:19 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2010-09-23 05:23 PM ; Bese.)
Žinutė: #28
Man Kaune labiausiai patinka Pet Center, Akropoly. Ten lygtai ir geros sąlygos, dideli aptvarai triušiams, ir kitiems gyvūnams. Gyvunėliai po kelis laikomi ir jų gana daug. Labiausiai pakerėjo degučiai: jauni, judrūs visur kartu bėgioja, žaidžia. Ten yra ir pelyčių, žiurkių ir kt. Gyvunėliai atrodo sveiki, nesulysę. Ten aš ir pirkau Roksę. Be to, ten pilna įvairiausių daiktų gyvūnams, narvai (netgi didžiulis šunims), visokie naudingi dalykėliai (klikeriai, žaislai, namukai ir t.t.), minkščiausi guoliai šunims ir katėms.Tongue
O jau Akropolio kikoj, baisu. Ten yra stiklinis iš dviejų pusiu aptvarėlis, o ten kartais būna parduodamas šuniukas. Prisimenu kai paskutinį kartą mačiau buvo taksiukas už penkis šimtus. Guli ant savo myžalų "terariume", šalia pintinėlė, bet jis negali niekur pasidėti, pasislėpti. Baisu. Nežinau kas su juo poto buvo, bet kai vėl ten grįžau jo nebebuvo.Sad
Cituoti šią žinutę
2010-10-04, 03:57 PM
Žinutė: #29
jo pet Center rupinasi gyvuniukais. As is ten pirkau pelytes tai jos nei kandziojosi nei bego, be to ten nera tu pigiu kikiniu paistu Wink
Cituoti šią žinutę
2011-02-27, 09:11 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-02-27 09:13 PM ; Derogan.)
Žinutė: #30
Kiek esu mates, tai "Pet Center" būtų kaip ir geriausias parduotuvių tinklas užsiimantis gyvūnėliais Lietuvoje. Kai vakar buvau Kauno Akropolio "Pet Center", tai visi gyvūnai linksmai sau žaidžia, turi sąlygas geras. Bet jau prekių gėris!!! Į peles ten labiausiai atkreipiau dėmesį - gyvena dideliame terariume (dydis maždaug toks, kokiame gyvena karališkieji pitonai), turi gerų žaislų, kokybiško maisto, vitaminų, šviežio vandens ir visas mažas pulkelis smagiai sau žaidžia, vaikosi vienas kitą. Smagu net žiūrėt Smile. Maisto nekokybiško irgi nerasi ten (na, nežinau kaip su firma LOLO PETS, bet šiaip tai Vitakraftai...), narvai FerPlast firmos. Bet kaip ir sakiau, labiausiai sužavėjo gyvūnėliai - judrūs, draugiški, gerai prižiūrėti Smile.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS