Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Veterinarų kainos
2008-10-31, 12:37 PM
Žinutė: #21
[split] kainos, perskirta
(2008-09-24 03:39 PM)Just_MA Rašė:  Diabolic>Kiek tavo vet. kainuoja žiūrkos apžiūra.Kiek vaistukai nuo utelių?
Paskutini karta uz apziura sumokejau 60 Lt..o nuo uteliu kainoja apie 30 Lt.
Atsp.uz Diabolic atsakiauunsure
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-10-31, 01:05 PM
Žinutė: #22
RE: Veterinarijos klinikos - kur kreiptis su žiurke
Keista, as toje pacioje Udraites klinikoje (jei apie ja cia kalbama) uz 3 ziurkiu apziurejima mokejau 29Lt. Tiesa, tai buvo detalus apziurejimas, be jokiu proceduru, be jokiu vaistuku pirkimo.
Cituoti šią žinutę
2008-10-31, 02:26 PM
Žinutė: #23
Aš jau nebesigilinu kada kiek ir už ką - kiek pasako, tiek moku.. Paskutiniais mėnesiais tiek važinėjimo buvo, kad jei pradėčiau gilintis plaukai nuslinktų (nes aš tiek neuždirbu Lol )

Galiu prakratyt piniginę - čekiai už paskutinius kelis mėn (nuo liepos) kiek jų išliko:
49; 31; 87; 4; 17; 20; 72; 61; 23; 40; 40; 33; 90; 10; kažkiek čekių išmėtyta, ir dar mano antroji pusė sumoj panašiai tiek už tą laiką pririnktų - jis dar už Ursos operaciją mokėjo (apie 200), Piksę vežiojo, Maja vežė mini operacijai su tyrimais.

Dėl ekstra atvejų, tai kiek mačiau visus priima, bet reikia sėdėti ir laukti, tik ne visi žmonės linkę laukti..

Dėl kainų.. nežinau, galbūt galioja kažkokia sistema naujiems ir pastoviems klientams, dar yra skirtumas kuriuo metu važiuoji, nes manrods dieną taikomos nuolaidos. Niekad nesigilinau, nes važiuoju kada man reikia ir kada patogu. Ir moku neklausinėdama už ką Smile Galų gale renkuosi kliniką ne pagal kainą (kol ji aišku yra proto ribose).
Cituoti šią žinutę
2008-10-31, 02:34 PM
Žinutė: #24
Skirtingu laiku kainos tikrai skiriasi (tas jauciasi vazinejant leisti tu pacius vaistu kokia savaite - kiek pamenu, buvo nuo 6 iki 10 ar 11 lt.)

Būna ir paradoksų. Pvz., už strongholdą 2 žiurkėms mano vyras sumokejo vos ne tiek pat, kiek inga 7... Smile
Cituoti šią žinutę
2008-10-31, 03:14 PM
Žinutė: #25
(2008-10-31 02:34 PM)Lutuke Rašė:  Būna ir paradoksų. Pvz., už strongholdą 2 žiurkėms mano vyras sumokejo vos ne tiek pat, kiek inga 7... Smile

Išvada: siunčiam Ingą užpirkinėt vaistų Lol

Man toks vaizdas, kad mane jau pažįsta ir man rašo mažesnes kainas pvz. už konsultaciją ir pan. Pas mus darbe gydytojai saviems klientams nerašo pakartotinės, tai faktas, nors telefonu mes sakom, kad ši kaina bus skaičiuojama. Priešpaskutinį kartą atsitempiau 3 profilaktiškai parodyti ir 2 naujokes detaliau apžiūrėti. Sumokėjau labai simboliškai, atrodo 23 Lt, ar pan. Prieš tai buvau su trim, iš manęs visai nieko nepaėmė (Wee po antibiotikų kurso, Larsas mėnuo po operacijos, Che parodžiau šiaip sau, jai viskas gerai).
Anksčiau be 80-90Lt dviem žiurkom neišeidavau Būdavo tai nuo parazitų, tai antibiotikai, tai echinacėja, tai vitaminai. Tada Larsas atsirado - iš naujo istorija kartojasi.
Peršasi mintis, kad man kainas pradėjo rašyti su nuolaidą. Tiesa, pastaruoju metu dažniau tekdavo nuvažiuot ryte (tik rytiniai laikai buvo), o ten iki 16 val. skaitosi pigiau, jei neklįstu.

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2008-10-31, 04:25 PM
Žinutė: #26
Su Strongholdu, tai manrods situacija kiek kita: mano įsitikinimu užtenka lašo/dviejų, tai pipetes užtenka ant belekiek žiurkių. Mūsų vet jį dozuoja pagal svorį ir pritraukia į švirkštus kiekvienam atskirai ir taip gaunasi tikrai didesnis kiekis nei lašas. O jei žiurkės dar ir sunkiasvorės, tai kartais gal ir dvi pipetes pradaro.
Cituoti šią žinutę
2008-11-07, 08:49 AM
Žinutė: #27
RE: [split] Veterinarų kainos
Paskutinis vizitas vakar. 2 ziurkiu apziurejimas ir paklausymas + echinicejos ampule. Berods 42 Lt. Brangoka, bet... vaziavom piko laiku (18 val.)
Cituoti šią žinutę
2008-11-19, 08:03 PM
Žinutė: #28
Pirmadienį važiavom be išankstinio užrašymo, už konsultaciją ir traumelio ampulę mokėjom 54 Lt. Prie durų perskaičiau, kad be išankstinės registracijos konsultacijos kaina didesnė.

Šiandien: profilaktinė konsultacija 4 žiurkių. Klausė visas, čiupinėjo. Užtrukom apie 20 minučių. Penktą - Che - palikom numatytai operacijai. Kai pasirašinėjau lapą mačiau, kad numatoma operacijos kaina 150Lt.

Už viską mokėjau po operacijos, sumokėjau 150 Lt. Taip išeina, kad 4 žiurkes apžiūrėjo nemokamai, kaip bonusą. Likau maloniai nustebinta.

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2008-11-19, 08:10 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-11-19 08:10 PM ; Lutuke.)
Žinutė: #29
150 tik uz operacija? Hmmm pabrango arba sudetingesne operacija...
Cituoti šią žinutę
2008-11-19, 08:18 PM
Žinutė: #30
Vakar kirpomes nagus... (labai bijau pati kirpt nes ji ziauriai cypia) Tai sumokejom 10Lt.+ apziurejo
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS