Thread Closed 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraikas
2009-10-29, 02:38 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2009-10-29 02:39 PM ; Gerdukea.)
Žinutė: #11
RE: Kraikas
(2009-10-28 08:13 PM)Bese Rašė:  [quote='Amber' pid='45089' dateline='1256742585']
Nėra ten tų dulkių beveik, jei kraikas normalus, juk specialiai tam ir gaminamas...o šienas tai koks skirtumas, šviežias ar ne, bet drėgmės tai nesugeria.
Citata:O nuo laikrasciu dar neviena mano pele nesirguliavo, nesirgo ir nemire.
Tai lauksit kol taip nutiks? Ar ne lengviau būtų tiesiog nebenaudoti to, kas gali būti kenksminga?
[/quote

Visi mano draugai kurie augina peles tiesia laikrasti. Ir visos peles nugyvendavo visa savo gyvenima, (2 ar3 metus) ir visos buvo sveikos. Peles nera jautrus gyvunai. Jie eda viska gyventi gali bet kur ir ju neveikia tokie dalykai. Paziurekit i laukines peles-jos gyvena visur ir valgo viska. Tokios pacios ir namines peles tik jos neisgyventu saltyje.

Tu gal irgi nosi nmusipjautum jei visi tavo draugai taip darytu? Ir kiekvienas gyvunas yra jautrus, bet vienas daugiau, o kitas maziau. Tu irgi gali valgyti viska (ir popieriu ir medi ir mesa). Ir beto man atrodo tu augini ne laukines, o namines peles? Tai juk ne taspats Gun_bandanaBash
Atsiprasau oz oftopika.
Rasti visas vartotojo žinutes
2009-10-29, 02:50 PM
Žinutė: #12
RE: Kraikas
Pelių temos laikinai rakinamos.
Rasti visas vartotojo žinutes
Thread Closed 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS