Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burundukai
2008-05-17, 08:01 PM
Žinutė: #31
RE: Burundukai
Kaip fainai Wub

Na gal jiems kambary ir per šilta. Pas mane jie jauniklių atsivest per jauni dar. Nes neturi nei metų. Smile
Įdomu būtų pamatyti Jūsų mažuosius Roll

Čia ir dabar!!
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2008-05-19, 08:36 AM
Žinutė: #32
Na jo ir as neatsidziaugiu . Nufotografuoti juos dabar gan sudetinga . Narvelio vidu fotografavau , bet kadangi fotika galiu tik laikyti tik pries grotas , tai jis nesufokusuoja gerai ir nuotraukos gunasi nekokybiskos ty lietos . O dar nuotraukas idet man sioje svetaineje kazkaip nemoku ir vis reikia apkrauti "licnu" darbu diabolic . Kai turesiu kokybisku nuotrauku tai tada su jos pagalba idesiu.
Pas tave irgi kai kada atsives ,matosi ten salygos jiems geros , tik reikia lukteleti dar iki kito pavasario.
Cituoti šią žinutę
2008-05-23, 07:23 PM
Žinutė: #33
Edituke
pasirodo apsiskaiciavau , dabar geriau apziurejus pasirodo kad gime ne trys burundukai , o visi penki . (cia as pasigirti norejau , labai faina kai skaicius auga) . Siandien pasiziurejau , visi gyvibingai atrodo , kita savaite bandysiu nufotkint ir ideti i foruma , dabar dar nenoriu labai ju trigdyti .
Cituoti šią žinutę
2008-05-23, 09:15 PM
Žinutė: #34
Na va, vistiek labai fainai. Pas mane tai tik kačiukų skaičius didėja Lol
Lauksiu nuotraukyčių labai.

Čia ir dabar!!
Cituoti šią žinutę
2008-05-24, 12:51 AM
Žinutė: #35
atsiprašau, kad įsiterpiu į pokalbį, bet tenorėjau pagirt: labai jau mieli voveruškos šitie burundukai. (tikiuos ne įžeidimas čia, bet kažkaip jie man primena voveres, nors tu ką).
o kiek skaičiau apie juos, tai - daugiau gyvūnai stebėjimui, taip? turiu omeny, kad nelabai pratinami prie rankų?

Žiurkės - irgi žmonės!
Cituoti šią žinutę
2008-05-24, 12:13 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-05-24 12:16 PM ; Rimas.)
Žinutė: #36
Mildai ,
Atsiprasineti nereikia cia eteri i pokalbius gali isiterpti visi kam tik idomu taip kad nesuk sau del to galvos .
Burundukai - tai ir yra voveres .
Pagal enciklopedini apibudinima tai:
Klase - zinduoliai
Seima - voveriniai
Poseimis - tikrosios voveres
Gentis - burundukai
O burunduku laikymo paskirtis namuose tai gal daugiau priskirciau kaip papuosalas , panasiai kaip akvariumas , o ne kaip augintiniai bendravimui , paglostymui , panesiojimui ir tt.Jie prie ranku nepripratinami arba retesniais atvejais iseina juos papratinti . Bet tikrai netampa tokie rankiniai kaip ziurkes.Reikia tik irengti kokybiskai narva su medzio kamieno imitacija ar pan , kad atrodytu lyg tai misko kampelis . Tada jie puikiai dera ir graziai atrodo , puikiai nuteikia kai juos matai ..As vis lyginu tokio gyvuno kaip burundukas laikymu su akvariumu , jis atrodo lyg gabalas gyvenamosios vietos isimtas is upes dugno ar ezero.
Cituoti šią žinutę
2008-05-24, 01:14 PM
Žinutė: #37
Ačiū uz info, Rimai Smile
na mat, mano vizualios žinios apie gyvūnus, pasirodo, pakankamai neblogos Smile
o va gaila, kad jie tokie laukinukai. kaip būtų smagu, jei kiekvieną gyvį galėtumėm prisijaukint, laikyt rankose glostyt ir vadint draugu, suprasdami, kad ir tu jiems draugas.
aš tokia jau augintoja. man reikia jausti, kad gyvūnui aš reikalinga, o kartais net jaust tariamą dėkingumą, matyt, kaip diena iš dienos tampi gyvūnėliui vis savesnis, gali glostyt pasiėmęs ant rankų, gali žiūrėt, kaip jis laksto kambary, kaip ateina pas tave be jokios baimės ir laukia, kol pakedensi kailiuką...dėl to, matyt, ir renkuos atitinkamus augintinius.
kita vertus, nors nesu didelė akvariuminio gyvenimo mylėtoja, smagu, aišku, turėt, kur akis paganyt, ypač, kai žinai, kad gyvūnas gyvena taip, kaip turėtų gyvent, t.y. jam nėra jokios reikamybės eit į rankas, bendraut su žmogum ir t.t. ką žinai, gal po daugelio metų ir burundukai ir voveraitės sėdės mums ant peties ir kramsnos ausį.. Smile

Žiurkės - irgi žmonės!
Cituoti šią žinutę
2008-05-25, 12:22 PM
Žinutė: #38
kokie man grazus tie burundukai Smile
Cituoti šią žinutę
2008-05-25, 07:22 PM
Žinutė: #39
kokie man grazus tie burundukai

Jei turi vietos namuose - isigyk . Yra dabar proga uzsisakyti, ty laiko susiplanuoti narva, jo vieta ir tt .Kiek pasiklausinejau tai juos bus galima atskirti po 3 men , kokios lyties jaunikliai dar nezinau . Planuoju pasilikti porele, nes yra licnas ankstesnis narvas o kitus tris jei aisku auginimas eisis sekmingai - pardavinesiu rugpjucio. Kaina bus po 150 litu ir atvesiu i vieta (Vilniu arba Kauna arba pakeliui i siuos miestus vaziuojant is Rokiskio)Kaina gal ir didele atrodo , bet kiek girdejau kad gyvuneliu parduotuveje uz juos praso virs 250lt. Cia ne tiek naudos is tu pinigu tipo pelnas ar panasiai ,bet tai juk ne eilinis gyvunelis kuris lengvai veisiasi .Aprasimuose skaiciau jog namu salygomis jie veisiasi ypac retai , todel ir nenoriu nuvertinti iki juros kiaulytes kainu .

Cia beje ne vien Kibutei siulau , kas norit isigyti ir uzsisakyti burundukus pasarasykit i asmenine zinute , ar el pasta .Rugpjucio men , jei nebus norinciu is forumo dalyviu , tada siulysiu kitiems .Bet maloniau jei saviskiai isigytu , nes kai kada parasys kaip jie auga , tai vis idomiau .
Cituoti šią žinutę
2008-07-25, 11:42 AM
Žinutė: #40
Pas mane burundukė narvo kampe prisinešė skuduriukų, šieno, ir tupi dabar ten jau antra diena. Kai prieinu prie narvo net nepabėga. Blink Ir nesuprantu ko ji ten tupi Hmmm

Čia ir dabar!!
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Burundukai / Grauzikai allstone 1 2,433 2014-04-07 08:14 PM
Last Post: egidijusiesko
  Burundukas burundukai chipmunks egidijusdrz 6 4,016 2014-04-02 11:30 PM
Last Post: egidijusiesko

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS