Thread Closed 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DIY - [degu] - narvo gamybos procesas, diskusija
2008-01-29, 11:39 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-01-29 11:40 AM ; MiniM.)
Žinutė: #81
RE: [degu]medžiagos narvo gamybai ir kt. klausimai
Man tai keisčiausia, kad po nakties nieko nesugadino, ypač hamakų ir namuko. viskas savo vietose. Tik jei kas dar darys ateity tokį narvą patarimas: ĮSIGYKIT PIRŠTINES, pas mane visi pirštai šnd ištino siaubas, dugno atsarginio konstravimą teks atidėt kol sugis rankos, O jau nuo tinklo įbrėžimų paliktos gilios žaizdos tai per abi rankas.

Beje nežinau su kuo jūs klijavot dugno šonus, bet aš tai su dvipuse juostele "Tessa" firmos, laiko labai gerai, o ir klijavimo procesas paprastas (senukuose ji prie buities prekių, kainavo apie septynis litus), taip pat pastebėjimai dėl laidų sutvirtinimo dirželių: jei norit kad dirželiai būtų kokybiški ir gerai laikytų tai pirkit itališkus , o ne kiniškus, jų pakelis apie penkis litus kainuoja, o jų ten 100vnt. Man prireikė trijų pakelių viskam, ir dar liko šiek tiek. Labai geras daiktas, ir lengvai tvirtinamas, o reikalaui esant tiesiog nukerpamas.

O šiaip buvo gana nesunkus ir įdomus procesas man atsiėjęs 200Lt, (kaina pakilo įsigijus šešis metrus aliuminio profilio -metras apie septyni litai, vieno gabaliuko pjovimas: 40ct; viso 49Lt. Dar prisidėjo lipni juosta laidų dirželiai ir kitos smulkmenos, ). Norėjosi kokybiškų prekių tad teko damokėt už tą kokybę. tik tinklas ir siaurapjūklio rėmelis kiniški buvo.

Mano laisvalaikis
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
2008-01-29, 02:10 PM
Žinutė: #82
Aš pirmą išgi be pirštinių dariau Pinch Rankos iki alkūnių buvo kaip iš kokio avietyno grįžus, o pirštai kažkokie "popieriniai" ir visos pirštų pagalvėlės suraižytos.. Laaabai nemalonus jausmas, užjaučiu... Bet aš perspėjau Smile

Žiūriu aš į tavo žvėris ir nesuprantu, kodėl tu pergyvenai, kad tinklo akutės per didelės - tavo didžioji degutė už mano didžiausią žiurkę didesnė. Žiurkės tik kad ilgesnės turbūt, o pagal masę ir gabaritus (kad ir kaukolės) tai degu tikrai didesni atrodo...
Rasti visas vartotojo žinutes
2008-01-29, 04:06 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-01-29 04:14 PM ; MiniM.)
Žinutė: #83
na ji pas mane net trijų šimtų gramų nesveria, tik mėgsta labai išsipūsti tai atrodo storulka tokia. taip ji rodo kas čia bosas. Į delną telpa laisvai, aišku galva didesnė nei žiurkų, bet degu trumpesnės, dar matyt uodegos žiurkas vizualiai pailgina. Čilė net nelabai gali už kur tas griotas griaužt, o va maža gali bet nenori. Po teisybei ant popieriaus tas langelis 25mm x 25mm atrodo daug didesnis nei realybėj, nes kai pamačiau jį gyvai supratau, kad net mažiukė degu neišlįstų,

Dėl pirštinių tai kol pats nepasimokysi, tol nepatikėsi, kad galima taip susižalot, nes pas mane tai rankos kaip po pikto katino užpuolimo atrodo. Žiaurus vaizdelis, guodžia kad ne vasara ir nieks nemato. Apart plaštakų.
Galvoju reiks dar ką gražaus įdėt narvan, tik dar nete neradau ko įdomaus

Mano laisvalaikis
2008-01-31, 08:31 PM
Žinutė: #84
Juditami gal kartais is smalsumo paskaiciavai ,kiek atsiejo tau narvo gamyba?
2008-02-01, 07:29 PM
Žinutė: #85
Matai žiūrint kaip daryt nori, jei tuos padėklus pakeistum tom lentynom kaip viršuj, tai jau nusiminusuotų 20Lt, dar nusiminusuotų siaurapjūklis su peiliukais (10Lt) taip pat priklauso kokius įrankius namie turi. Armatūros žirkles pirkčiau kaip pas Diabolic, nes jos mažesnės , o be to ir pigesnės. Taigi vietoj 200Lt liktų 165Lt.

Man didžiausios sumos gavosi ant tinklo (40litų), Gofroplastikas (23Lt), aliuminio profiliai ( 50 litų). Visa kita jau įrankiai ir tvirtinimo detalės. Pasiskaityk temą ir aš jau ten smulkiau vardinau, kas ir kiek kainavo. Nesinori to paties kartot, juolab, kai tema vos keli lapaiRoll

Mano laisvalaikis
2008-02-01, 11:38 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-02-01 11:42 PM ; MiniM.)
Žinutė: #86
Tesiu pažadą dėl dugno gamybos foto iš arčiau. Čia antras dugnas, atsarginis kaip sakant. Išsipjaustom kaip Diabolic minėjo dugną tokiu principu: mano dugno plotas 39x69cm, taigi stalčiaus dugnas bus 38x68cm. Prie kiekvienos sienos pridedam po 10cm , tai bus dugno aukštis. Taigi bendras lapo dydis būtų 58x88cm

Aš per lenkimo liniją dariau įpjovimus, kad lengviau lenktųsi, ir kampus pjoviau kampu, kad būtų lengviau viską suklijavus užmauti aliuminio profilius
[Paveiksliukas: STP62441.jpg]

Tada priklijavau iš vidinės pusės ( ta kuri bus iš narvo vidaus) dvipusę lipnią juostelę "Tessa" firmos
[Paveiksliukas: STP62443.jpg]

Viską sulenkus ir suklijavus bendras vaizdas turi atrodyti štai taip
[Paveiksliukas: STP62446.jpg]
[Paveiksliukas: STP62445.jpg]
Visas procesas smulkiau yra čia "kaip daryti dugną"

Vėliau įdėsiu foto kaip išpjauti aliuminio profilius ir kaip visą tai sujungtiSmile

Mano laisvalaikis
2008-03-19, 07:47 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-03-19 08:15 PM ; Saulė.)
Žinutė: #87
RE: DIY - [degu] - narvo gamybos procesas, diskusija
Aliuminio profilius pjoviau siaurapjūkliu skirtu medžiui, kadangi aliuminis labai minkštas metalas ir lengvai pjaunasi. Patys profiliai yra "U" formos.
PJOVIMAS:
1. Aliuminio profilius galima pjauti dviem būdais. Svarbiausia, kad gautųsi 45laipsnių kampas.
[Paveiksliukas: STP62625.jpg] [Paveiksliukas: STP62624.jpg]
2. Išpjovus gauname tokį kampą
[Paveiksliukas: STP62627.jpg] [Paveiksliukas: STP62626.jpg]
3. Tą patį pakartojame ir su kitu profilio galu, kad gautųsi toks vaizdas
[Paveiksliukas: STP62629.jpg]
4. Kai išpjauname keturias dalis, galime pradėti mauti ant gofroplastiko dugno
[Paveiksliukas: STP62632.jpg] [Paveiksliukas: STP62631.jpg]

Štai ir viskas. Sunkiausia atitaikyti tikslų kampą, nes aš tai pjoviau "iš akies " tai nesigavo tobulaiGeda . Bet tvirtumo dugnui duoda, ir esame garantuoti, kad dugnas nebus apgriaužtas.

Sėkmės gamybojeSmile

Mano laisvalaikis
2008-03-19, 08:19 PM
Žinutė: #88
RE: DIY - [degu] - narvo gamybos procesas, diskusija
Tolesnė diskusija perkeliamą i šios temos "kopiją" Apgyvendinimo skyriuje.

Toliau visi klausimai ir pastabos keliauja čia.
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Quest [degu] Narvo grotų griaužimas paulius555 16 8,194 2009-08-05 05:24 PM
Last Post: emilijaam
  [split] dėl degu narvo dovilla 9 4,839 2008-05-12 12:18 PM
Last Post: MiniM

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS