Thread Closed 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DIY - [degu] - narvo gamybos procesas, diskusija
2008-01-18, 10:16 PM
Žinutė: #31
RE: [degu]medžiagos narvo gamybai ir kt. klausimai
Atrodo SUPER Valio
Beje, pamačius foto pirma mintis buvo kad čia kažkokią gigantišką kepimo skardą nusipirkai.

Kai išbandysi ant žiurkių, būtinai pranešk kaip kas.

Beje, galus nudildinai/nušvitrinai? (gal ir durnas klausimas, bet jie tikrai aštrūs būna vietom).
Rasti visas vartotojo žinutes
2008-01-18, 10:20 PM
Žinutė: #32
Nudildinau Smile Reikejo ir tam, kad viduj graziai susiglaustu. Man irgi patiko, ir kad labai patogiai uzsideda ir nusiima, jei reikia Smile

Bronei skanaus Devil2 Po keliu dienu pranesim, ar skanu Lol
2008-01-18, 10:37 PM
Žinutė: #33
Diabolic Rašė:Paskutinė nuoroda kurią įdėjai (lovinio profilio) - ne visai į temą, jei kalbam apie aliuminio profilius gofroplasto kraštams apsaugoti.

Šiukšlės dažnai byra nuo viršaus, tai aukštesni kraštai nuo šiukšlių ne visada išgelbėja, bet aš tikrai nedaryčiau mažesnio nei 10 cm. Jei žvėrys mėgsta kraiką kapstyti, tai bent jį turėtų sugaudyti.

Berods minėjau, kad tinklai Senukuose (ukmergės g.) yra sodo skyriaus "lauko prekyboj" - už tokių stiklinių važinėjančių durų. Ermitaže dar blogiau, aš ten net pasiklydus buvau tinklo beieškodama Pinch

Rimtai , net neatkreipiau dėmesioGeda ieškojau u formos , o į tuos mm taip ir nepažiūrėjau. Oi Diabolic, mum labai nepatogu į tuos Ukmergės senukus važiuot, bet jei tik ten sakai yra, tai teks tada .

Dėl šiukšlių, tai pas mano mergas visos šiukšlės apačioje: kraikas ir šienas. Tai jei užeina kasimo manija ar maisto likučių ieškojimai tai byra viskas į šalis kaip reikiantScared

Na Medooza dėkui už foto, aš taip pat manau neišradinėsiu dviračio ir tuos profilius Heliopoly nusipirksiuSmile. Labai patiko kad jie su dantukais ir nereikia tų profilų klijuot
Gofroplastą kaip supratau turi 3mm ar ne?. Nes pati nežinau katras geresnisBzzz

Mano laisvalaikis
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
2008-01-18, 10:43 PM
Žinutė: #34
Gofroplastas pas mane 3,5 mm. O del tu profiliu nesu tikra ismatavimu, net neziurejau - paziurejau, kad tinka (pasiemus gofroplasto gabaliuka buvau) ir jamiau Big Grin Ir ceky buvo parasyta kazkas 3 x 1 tai nezinau, ka ten reiskia Smile Zodziu patys siauriausi is tokiu profiliu Heliopolyje.
2008-01-18, 11:11 PM
Žinutė: #35
juditami Rašė:mum labai nepatogu į tuos Ukmergės senukus važiuot, bet jei tik ten sakai yra, tai teks tada .

Aš tiesiog kituose senukuose neieškojau. Turėtų po visur būti, nors dabar "ne sezonas" tinklui. O ir šituose ukmergės senukuose ne iš pirmo karto radau - labai gerai jie viską slepia. O konsultantai tai irgi beviltiški.

Beje, kas ieškos gofroplastiko senukuose - jis yra iš išorės kairėj pastato pusėj kur visokias plytas ir stiklus parduoda. Ten visai atskiras įėjimas ir darbo laikas. (čia vėlgi apie ukmergės g. senukus, vilniuj).

Dėl storio, tai jo - senukuose kitokio ir nemačiau, tik 3,5mm.
Gofroplastiką tas pats Heliopolis arba Tuplex parduoda, bet mano Tuplex'e pirktas 3mm (tvorai daryti), tai kažkos labai jau plonas ir "gležnas".
Vadinasi tas daiktas "Kanalinis polipropilenas". (atkreipiu dėmesį, kad kainininke surašytos kainos už kvadratinį metrą ir parduodama tik po sveiką lapą (nepjausto pardavimui). Senukuose kaina yra už lakštą (1x2m, tai 2 kvadratai).
2008-01-18, 11:50 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-01-18 11:54 PM ; medooza.)
Žinutė: #36
Radau Heliopolio puslapyje ta profili cia. Mano naudotas tas pats pirmas, maziausias U formos.
2008-01-19, 05:34 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-01-19 05:35 PM ; medooza.)
Žinutė: #37
Atrodo dugnas uzpatentuotas Happy Patikrintas Brones ir dabar jinai net nebando jo grauzti, matyt neskanu, kietoka kazkaip... Lol O ir tvirtesnis dabar dugnas, siaip patogiau isimineti ir panasiai.
2008-01-24, 07:34 PM
Žinutė: #38
naujo narvo gamybą paankstinau, negalėjau sulaukt vasarosBig Grin taigi gofroplastikas buvo tik ukmergės senukuose, kaip Diabolic minėjo atskiras įėjimas iš kairės pusės. Lakšto pjaut nenorėjo, verkė kad sutrūkinės ir pan., bet kai daviau minimalią popierinę kupiūrą supjaustė per akimirką ir niekas neitrūkoLalala tinginių šaika, kitaip nepasakysi.
Ukmergės senukų aptarnavimo lygis žymiai aukštesnis, man ir žirkles armatūrai surado, net pamokė kaip naudotisHappy ir kitas smulkmenas padėjo surast. Gaila kad tinklo Ukmergės senukuose nebuvo, teks į žirmūnų banginį važiuot (vaikinukas per kompiuterį surado kad ten beveik 80metrų yra).

Dabar pakomentuosiu tuos smulkesnius tinklus, kur svarsčiau prieš tai . Tie cinkuoti, tai prastos kokybės, jei neturit gerų dažų pirkit plastikuotus, nes tikrai varganai atrodo. Tie plastikuoti 19x19mm labai plona viela mano mergoms tokią vielą pragriaužt sekundės reikalas. Tad pirksim kaip ir Diabolic naudojo 25x25mm.

Aliuminio profiliai palauks kol nesukonstruosiu stalčiaus iš gofroplastiko ir tiksliai nepamatuosiu.

Diabolic, visgi dugną didesnį darysiu 70x40cm, nes padėklų gerų neradau, kad būtų 35cm ilgio. Ir taip tuos nusipirkau, kur pati naudojai, kur 43cm ilgis, tai teks 3cm nupjaut.

Dabar paskaičiavus kiek išleidau tai 23Lt plius 10Lt už išpjovimą, dar 50Lt (už lentynas, žirkles, kanceliarinius spaustukus, ir sutvirtinimo dirželius, bei kanceliarinį peiliuką). Tai va jau 83Lt, dar pridėkim tinklo keturis metrus (apie 40Lt ) ir Aliuminio profilį U formos (apie 37Lt) lygu 160Lt. Galima buvo ir pigiau kelias prekes pirkt bet čia tik plius minus dešimt litų. Taigi mano narvas būsimas 40x70x100cm atsieis tik arba net 160LtLalala

Kas tingi meistraut tai gali du narvus sujungt kaip Diabolic man patarė, bet vėlgi durelės ir visa kita kaip yra taip yra, o aš pasidarysiu jau pagal save ir savo poreikius. Kad tik ilgai tas mano narvas laikytųGeda

Mano laisvalaikis
2008-01-24, 09:17 PM
Žinutė: #39
juditami Rašė:Aliuminio profilį U formos (apie 37Lt) lygu 160Lt.

cia tokia kaina man gavosi 2 dugnams 59x59 cm krastiniu. Tau 70x40 dugnui kainuos kazkur daugiau nei dvigubai maziau.

Citata: Lakšto pjaut nenorėjo, verkė kad sutrūkinės ir pan.
neisivaizduoju, kaip galetu sutrukineti, ar jie ten "specialiu" kokiu pjaustymu uzsiima... Lol
2008-01-24, 10:05 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-01-24 10:09 PM ; MiniM.)
Žinutė: #40
bet tai ten gi 5metrų ilgio profilis parsiduoda tik tiek kad supjausto kiek reikia gabaliukais, bet vistiek pirkt reik 5metrus ar ne?Hmmm

beje turiu tau klausimą : kaip tu matavai kokio ilgio profiliai bus? jei stalčius 40x70cm tai kokio ilgio tuos gabalus pjaustyt, vistiek gi nusiminusuoja kažkaip tie milimetrai, kad užlystų gerai ar ne. Nes bijau pirkt po to bus per ilgi tai neatpjausiu to metalo.

Mano laisvalaikis
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Quest [degu] Narvo grotų griaužimas paulius555 16 8,201 2009-08-05 05:24 PM
Last Post: emilijaam
  [split] dėl degu narvo dovilla 9 4,843 2008-05-12 12:18 PM
Last Post: MiniM

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS