Thread Closed 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DIY - [degu] - narvo gamybos procesas, diskusija
2008-01-17, 10:50 AM
Žinutė: #21
RE: [degu]medžiagos narvo gamybai ir kt. klausimai
Tai tada stiklas atkrenta, nes jei tokio dydžio būtų tai tikiu, kad ir sunkus,.
Dėl medžio stalčiaus irgi dar nesu visai tikra dėl tos priežastes , kad labai sunku rast prekybos netoksiškos medienos,.Bzzz
Vienintelis realiausias variantas, kartu ir lengviausias būtų gofroplasto stalčius, kurio viršutinės briaunos būtų uždengtos U formos aliuminio profiliu. Tik nežinau kaip per Senukų paiešką tuos profilius U formos rast, kad pažiūrėtGeda

Ąžuolas, kad toksiškas tai lyg ir skaičiau, bet vat pačios gilės ir lapai tai labai tinkami ir mėgstami.Big Grin

Mano laisvalaikis
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
2008-01-17, 11:02 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-01-18 09:39 PM ; Lutuke.)
Žinutė: #22
Diabolic Rašė:aš tai labiausiai apstulbau, kad ąžuolas jiems toksiškas Blink Atrodytų toks nekaltas medis...

Degu matyt medį graužia ne taip kaip žiurkos.
Kiek aš įsivaizduoju, tai tikrai neturėtų būti toksiškas pvz., beržas, o taip apt vaismedžiai, riešutmedžiai (ir jis skanūs). O beržinių lentų tikrai būna.
Rasti visas vartotojo žinutes
2008-01-17, 01:29 PM
Žinutė: #23
Medzio juk tikrai ivairaus buna, tik gal gerai butu ne senukuose ziuret, o kokioj specialioj parduotuvelej. Paklausus tikrai pasakytu, ar turi kazkokio medzio (netoksisko) lentu.

O gofroplastiko krastus apdengus man rodos irgi visai nieko variantas Smile Jei kazka rais, parasyk, man irgi praverstu, nes Brone megsta ji pagrauzt, jau man rodos tuoj dugna reiks keist Blink
2008-01-17, 01:36 PM
Žinutė: #24
Vienintelis (man žinomas) aliuminio profilių variantas tinkamas ant plastiko kraštų yra siauri profiliai paveikslų kabinimui/reklamos darbams. Prie "statybinių" mežiagų tikrai nemačiau nieko siauresnio nei kokie 2-3cm.

Pažiūrėkit Heliopolio puslapy. Pvz čia:
http://www.heliopolis.lt/index.php?id=160
---> antroj eilėj pirma iliustracija - profilis, kurio "vidinė erdvė" kaip tik 3,5mm (tokio storio yra Senukuose parduodami gofroplastiko lakštai).
2008-01-18, 09:59 AM
Žinutė: #25
O ten jie pjausto ar panasiai ( nes ilgis 5metrai parasyta, tai kaip parsinest?..). Ir nelabai supratau ten tu brezinuku, koks ju plotis ( ne vidinis ta prasme, o tiek, kiek uzsides ant plastiko krasto, jei supranti Wink), nes pas mane 5 cm krasto aukstis, tai kad nebutu daugiau.

Popiet tikriausiai vaziuosim ziuret, nes Brone pasiuto... Va Blink

[Paveiksliukas: DSC01716.jpg]

[Paveiksliukas: DSC01715.jpg]

Cia tik pradzia man rodos... Lol Darysiu jai nauja dugna... Nes pas vyrukus viskas tvarkoj, vietoj kitoj siek tiek krimstelta, bet tik tiek. O krastus visvien teks deti ir jiem, ir profilaktiskai, ir kad vienodai atrodytu
2008-01-18, 12:36 PM
Žinutė: #26
OHO kaip padirbėjo Blink

Brėžinukuose skerspjūvis tų profilių, tai ten parašyta, kad iš vienos pusės kraštinės ilgis 20mm, ir kitos pusės 8mm.
Manau, turėtų pjaustyti.. Klausimas, ar parduos mažiau nei 5m, bet supjaut "transportavimo patogumui" tikrai turėtų.

Jei važiuosi žiūrėt, tai nepamiršk pasiimt plastiko gabaliuką su savim - galėsi iškart pamatuoti kaip telpa Wink

Beje, ten dar yra PVC (plastiko) profiliai: http://www.heliopolis.lt/index.php?id=157
apačioj parodyti "PVC suspaudimo profiliai". Aš jų gyvai nemačius, bet gal variantas. Jei turėsi su savim plastiko gabalą - galėsi pažiūrėt kaip veikia.
2008-01-18, 12:43 PM
Žinutė: #27
Aciu Smile Man 5 metrai butu beveik kaip tik, nes 8 krastines po 59 cm. Tik kad pjaustytu, nes nebus kaip parsivezt. Nu ziuresim kas cia iseis, nes Brone ziuriu pagavo manija griauzti, vis veju ja kai pamatau Big Grin Jau buvo ir islindus, ziuriu laksto paskui kate Blink Tai "uzlopiau" skyles, kol vaziuosiu pirkt, turetu laikyti Big Grin
2008-01-18, 09:01 PM
Žinutė: #28
http://www2.senukai.lt/LTU/catalogue.asp...0050738184 aš ir senukuose radau su kaina orientacijai. Jie vadinasi loviniai profiliai. Stalčiaus aukštį daryt manau optimaliausia apie dešimt centimetrų, bus šiukšlių mažiau aplink. Dabar gamyklinis dugnas 5cm aukščio tai byra šiukšlės kaip reikalas į visas puses, tik spėk valyt.
Medooza, na tavo žiurka ir pasidarbavo, teks ir tau kaip matau apsaugas dėt, bus ilgaamžiškesnis tada tas stalčius.
Diabolic, tie plastiko profiliai nemanau kad būtų išeitis, nes juk jie gaminami iš plastiko, tai būtų taip pat sėkmingai nukramtyti kaip ir pats gofroplastas.

Su tais Senukais tai prasikeikiau, aptarnavimas tragiškas nieko nėr surast. Reiks į kokį ermitažą tų tinklų ieškot , ir ne tik tinklų. Dar bandysiu dažų ieškot, gal pavyks ką doro rast

Mano laisvalaikis
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
2008-01-18, 09:20 PM
Žinutė: #29
Paskutinė nuoroda kurią įdėjai (lovinio profilio) - ne visai į temą, jei kalbam apie aliuminio profilius gofroplasto kraštams apsaugoti. Gal nepastebėjai, bet jo lovelio plotis yra arba 2, arba 2,5cm (kažkuris iš jų yra kraštinės ilgis, kažkuris - lovelio plotis), o 3mm - aliuminio storis.

Šiukšlės dažnai byra nuo viršaus, tai aukštesni kraštai nuo šiukšlių ne visada išgelbėja, bet aš tikrai nedaryčiau mažesnio nei 10 cm. Jei žvėrys mėgsta kraiką kapstyti, tai bent jį turėtų sugaudyti.

Berods minėjau, kad tinklai Senukuose (ukmergės g.) yra sodo skyriaus "lauko prekyboj" - už tokių stiklinių važinėjančių durų. Ermitaže dar blogiau, aš ten net pasiklydus buvau tinklo beieškodama Pinch
2008-01-18, 09:53 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-01-18 10:11 PM ; medooza.)
Žinutė: #30
Tinklai Senukuose visur lauko prekyboj, prie sodo - darzo prekiu. As vakar irgi prasikeikiau gofroplastiko ieskodama Senukuose prie namu, o konsultantai dauguma net nesuprato, ko klausiu Lol Bet gavau Wink Po ilgos ekskursijos po Senukus...

Sutvarkiau dugnus, man rodos bus gerai... O pas mane krastai po 5 cm aukscio ir man pats tas. Siukslina daugiausia nuo virsaus, o kraike pasikapsto, bet pas mane tulikai dideli - vienas skirtas katems (nors katems tokio nedeciau, per zemas), kitas dar didesnis, rastas namie tinkamas Smile

Dugnas dabar atrodo taip:

[Paveiksliukas: DSC01717.jpg]

O cia profilis, kuri naudojau:

[Paveiksliukas: DSC01721.jpg]

Plotis jo apie cm, o vidinis atrodo 3 mm, gofroplastikui zodziu kaip tik ikist ir apspaudzia, ir viduj yra dantukai, tai nusimauna ne taip lengvai, bet numaut galima, aisku.

Heliopolyje pardavineja metrais, pjausto. Man viska supjauste po kiek reikia, tai buvo lengva parsinest. Pirkau 5 metrus, dar liko gabaliukas. Kainavo apie 37 litus (su pjaustymu 3,20 atrodo).

Tai va, neblogas variantas man atrodo Smile Dar buvo proga suzinot, kur Kaune Heliopolis Lol O pasirodo visai netoli, nuejom pesciom, nes vaziuot ten neapsimoka nuo manes, ratas labai didelis... Smile

Ir Diabolic - aciu uz patarima, pati nebuciau sugalvojus ten ieskot Smile
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Quest [degu] Narvo grotų griaužimas paulius555 16 8,264 2009-08-05 05:24 PM
Last Post: emilijaam
  [split] dėl degu narvo dovilla 9 4,867 2008-05-12 12:18 PM
Last Post: MiniM

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS