Thread Closed 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DIY - [degu] - narvo gamybos procesas, diskusija
2008-01-12, 05:27 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-02-02 11:46 AM ; Diabolic.)
Žinutė: #1
DIY - [degu] - narvo gamybos procesas, diskusija
o kaip manot, kiek kainuotų pasigamint narvą 70ilgis x 35plotis x 100aukštis (cm). Ir ar matėt tinklą kurio langelio dydis būtų 1cmx1cm?

Mano laisvalaikis
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
2008-01-12, 05:41 PM
Žinutė: #2
RE: [split] ar apsimoka gamintis narvą
Panašių skylių tinklas yra (atrodo 1,5cm), tačiau jis labai plonos vielos ir abejoju, kad būtų pakankamai stabilus be papildomo sutvirtinimo. T.y., reikėtų turbūt apie kažkokius rėmus pagalvoti. Tinklo kainos nepamenu. Man rodos, čia yra visi tinklai, kuriais ir senukai prekiauja:
http://www.metaloprekyba.lt/lt/products/46 (pas mane turbūt Voliplast)
Tik čia nurodytos kainos gerokai skiriasi nuo Senukų kainų.

Galbūt yra ir kitų firmų vežančių kažką skirtingo, bet man nepavyko rasti. Buvau kažkaip netyčia aptikus firmą atrodo Prienuose, tačiau beviltiškai pamečiau jų puslapio linką. Kiek pamenu jie turėjo ir milteliniu būdu dažyto tinklo (idealus variantas narvui).

O viso narvo kaina priklausytų nuo pasirinktų medžiagų ir to, ką tame narve dar papildomai darysi (juk ne tik išorinės sienos)... Spėju, kad turėtum tilpti tarp 100-150Lt.
Rasti visas vartotojo žinutes
2008-01-12, 08:27 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-01-12 08:32 PM ; medooza.)
Žinutė: #3
Kad kainu ten nematau... Geda

Mano tikriausiai volifort butu, arba first. Gali buti kad truputi tokio ir truputi tokio, nes buvau nekaip apskaiciavus per skubejima ir teko dasipirkt 1.5 m., tai kaina skyresi gerokai.

O siaip mano nuomone jei ne is plastiku dengtu, tai gerai kur 1.3x2.5 (as savo buvusiam narvui is tokio buvau antra auksta prilipdzius). Jei tam, kad mazos ziurkytes neislistu, tai tikrai nereikia 1x1 cm (daugiau kam neisivaizduoju).

O is plastiku dengtu... Hmm sunku pasakyti nematant realiai. Nes siaip ir as ateity galvoju pasidaryti "atsargini" ne itin dideli narvuka, nes savaji jau patobulinta draugei atidaviau, su treciu aukstu visai padorus dar gavosi. Ir ta atsargini galvoju koki sulankstoma, kad nenaudojant vietos neuzimtu daug ir is plastiku dengtos vielos, tik akuciu irgi mazesniu noretusi, na tam atvejui, jei kazkada uzsimanysiu (o taip bus manau, tik labai negreit) savo ziurku gimine pratest Wink Tik irgi vielos storis man rodos tikrai per mazas, butu nestabilu. hmmm... nors gal kad akutes mazesnes kompensuotu, kad plona viela... Reiktu realiai apziuret.
2008-01-13, 12:14 AM
Žinutė: #4
na aš tai degučiam narvą planuoju galbūt pagamint, jei rasiu tinklo su max 1,5cm skersmens akutėm. Nes per didesnes mažoji lengvai pralįstų, , o ir čilė pradėtų kūdintis, kad galėtų pabėgt. Mane gąsdina tai kad jei akutė apie 1.5cm skersmens tai vielos storis nesiekia net1.5mm. tai toks narvas tikrai subliukštų prikabinus visas lentynas ir kitus agregatus. Ką jau kalbėt, kad tokia vielą, mano mergos per valandą max pragriaužtų ir būtų po narvo. Reiks kitą savaitę kai važiuosių lentynų senukuose ieškot dabartiniam narvui pasižiūrėt ar yra kas gero. Ir būtinai parašysiu čia realią situaciją.
Nes manau tokį tinklą jau reiktų prie kokių rėmų tvirtint, o to tai jau nesugebėčiau

Mano laisvalaikis
2008-01-13, 06:17 PM
Žinutė: #5
medooza Rašė:Kad kainu ten nematau... Geda

Kad blogai žiūri Smile Kairėj pusėj yra skyrelis vardu "kainynas".... Į kurį ką tik užėjau ir nematau nieko Blink Anksčiau čia buvo excel'io failas parsisiuntimui.. hmmm....

Juditami: tinklas Senukuose gyvena "lauko prekyboj" šalia sodo skyriaus (Čia Ukmergės g.). Tiesiog aš jį radau turbūt tik iš trečio apsilankymo Geda

O dėl tinklo akučių, tai nepamiršk, kad jis langeliais, ne ištisiniais virbalais. Tarkim žiurkėm virbalai su 2,5cm tarpu visiškai netinkami, o langeliai 2,5x2,5 visai normaliai jau nuo poros mėnesių amžiaus.

Čia yra superinės degu narvo instrukcijos,
o naudojamas tinklas yra 2,5x2,5
2008-01-13, 07:53 PM
Žinutė: #6
Diabolic Rašė:o langeliai 2,5x2,5 visai normaliai jau nuo poros mėnesių amžiaus.
Maniesiems nuo menesio su keliom dienom pats tas unsure Dabar jiems menesis ir 8 dienos, tai tik galva telpa pro akutes. Apie islindima tai be sansu, riebus jie jau. Tuoj mergos Brone praaugs, dar savaitele kita... Blink

Bet deguciai mazesni uz ziurkas man rodos? Tai jiems gal ir didoki tie tarpai, tuo labiau, jei maziukai dar. Kazkodel man atrodo, gal ir visai normaliai tos mazesnes akutes, kur viela plonesne... Aisku realiai pamatyt reikia, kad isssiaiskint Smile
2008-01-14, 03:23 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-01-14 03:26 PM ; MiniM.)
Žinutė: #7
atsisiunčiau " metalo prekybos kainoraštį" tai tuo pačiu paklausiu ar vielutės ne per plonos

1. VOLIPLAST – cinkuotos vielos suvirintas tinklas, padengtas žalios spalvos plastizoliu RAL 6005. Tinka sklypų, teritorijų, paukščių, naminių gyvulių aptvėrimui, ūkio, dizaino darbams.
13x13mm akutės dydis 1,2mm storio 1,0m aukščio 25metrai rulone 12,10Lt
16 x 16mm akutės dydis 1,2mm storio 1,0m aukščio 25metrai rulone 9,80Lt

2. FIRST – cinkuotos vielos suvirintas tinklas. Skirtas įvairiems aptvėrimams, naminių bei laukinių žvėrelių narvams. Puikiai tinka grindų bei mūro armavimui.

13 x 13mm akutės dydis 1,5mm storio 1,0m aukščio 25metrai rulone 12,70Lt
13 x 25mm akutės dydis 1,5mm storio 1,0m aukščio 25metrai rulone 9,80Lt
19 x 19mm akutės dydis 1,5mm storio 1,0m aukščio 25metrai rulone 8,99Lt

3. VOLIFORT – du kartus cinkuotas vielos suvirintas tinklas. Skirtas aptvarams, naminių bei laukinių žvėrelių narvams, dizaino darbams.

19 x 19mm akutės dydis 1,45mm storio 1,0m aukščio 25metrai rulone 14,30Lt

Mano laisvalaikis
2008-01-15, 02:17 AM
Žinutė: #8
Maciau ta kainorasti Smile Man atrodo geriau realiai ziuret, kai eisi pirkt, tada ir apsispresi. Tie, kur nedengti plastiku, tai man rodos tikrai uztenka storio, o del to plastikuoto tai nežinau
2008-01-15, 10:55 AM
Žinutė: #9
Man rodos, cinkuota viela grauzhikeliams netinka...
2008-01-15, 11:04 AM
Žinutė: #10
Pas mane irgi cinkuota, necinkuotos bent senukuose nera. Tik as dar daziau, nes nedazyta jinai baltuoja ir labiau smirda Smile o ir narvu cinkuotu parduotuvese nemazai.

Del netinka, tai man rodos gal ir ne pats geriausias dalykas, bet hmmm... Ar yra kitokiu variantu? Neperkant gamyklinio narvo + ieskant necinkuoto ir pakankamo dydzio... ir ne uz beprotiska kaina?... Smile
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Quest [degu] Narvo grotų griaužimas paulius555 16 8,264 2009-08-05 05:24 PM
Last Post: emilijaam
  [split] dėl degu narvo dovilla 9 4,867 2008-05-12 12:18 PM
Last Post: MiniM

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS