Post Reply 
Laukinių žiurkiukų šeimos augimo istorija
2012-09-16, 08:59 PM
Žinutė: #31
RE: PADĖKIT Radome aklus žiurkiukus
Šaunuolė Snepi, priglaudei mažylius 4u
Ir Ryža šaunuolė kad juos taip lengvai ir greitai priėmė

Apie laukinukus su pirštinytėm esu ne kartą skaičiusi. Bet kad būtų ir su baltais pilvais tikrai neatsimenu unsure
Kas liečia charakterius: tikrai laukinės žiurkės savo charakteriu ir elgesiu pakankamai skiriasi nuo naminių, net jei būna išaugintos ir jaukinamos žmogaus. Būtent dėl to skirtumo nemažai Rusijos žiurkių augintojų ima "laukinukus" į savo namus. Dauguma laukinukų pakankamai gerai įsipaišo į dekoratyvinių žiurkių kolektyvą. O kiek smarkiai "jaukus" bus augintinis sunkoka nuspėti - priklauso ir nuo charakterio, ir nuo to kiek šeimininkas skirs laiko ir kaip teisingai jaukins (bet manau tie Snepi mažyliai kur dabar normaliai reaguoja į rankas turėtų būti jaukūs).
Rusijoje yra net "natūralių pasiukų" veislynas, o kiti veisėjai retkarčiais irgi turi lizdų kur būna 1/2, 1/4 ar 1/8 pasiūkų kraujo (taip būna žiurkiukų reklamoje ir parašyta Smile).
Jei kas skaito rusų kalbą tai čia yra rusų forumas, skirtas laukinėms žiurkėms http://wildrats.ru/index.php?sid=b43c6cb...ae42686970

(2012-09-16 08:28 PM)tvikse Rašė:  tik noreciau berniuko jauciu...kad uzaugtu diidelis diiidelis.. Big Grin ir isvis noriu patinuku jau... Smile
Tai kad man atrodo kad laukinės žiurkės būna mažesnės nei dekoratyvinės Roll Didelių didelių tai reikėjo imti pernai iš manęs - mano juodi berniukai sveria 700-800g Big Grin

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2012-09-16, 09:54 PM
Žinutė: #32
(2012-09-16 08:51 PM)Guoda Rašė:  Tvikse, dar priminsiu, kad ir gimė mažyliai labai jau gražioj vietoj - po pušimis, ant garažo stogo, ne kokiam rūsyje Smile o dar jei maišyti, tai kaip žmonės mulatai - labai gražūs būna Smile Smile
Snepi, čia aš bandau tau padėti reklamuoti, juk pati visą šią košę užviriau... Ačiū dar kartą už pasiaukojimą, ir dar dideliausi sveikinimai gausėjančios šeimos proga Smile Smile

:lotuliukas: oii turetu buti meniskos selos tada Big Grin Big Grin
(2012-09-16 08:59 PM)ORNELLA Rašė:  Didelių didelių tai reikėjo imti pernai iš manęs - mano juodi berniukai sveria 700-800g Big Grin[/size]

na del tu laukinuku dydzio istikro esu pasimetus...pet prisigooglinau oii rimta paca laukini namie isauginta...

na je..tai kad pasiemiau merga tu broliuku sese Big Grin nu ir ka... mazute graksti tikra mergyte uzaugo Smile
gal as kazka netaip darau kad mega paces neuzauga? Lol
Cituoti šią žinutę
2012-09-16, 09:56 PM
Žinutė: #33
Na jeigu nerasiu jiems namu atvesiu tau atgal Lol vyras nugrius vietoje pamates ka priviriai LolLolLolLol
[/quote]

Vyras tvirtas, negrius, bet jau aš tai lėksiu su visais išgelbėtaisiais iš namų LolLol
Merginos, taip čia pas jus įdomu, jau trečia para skaitinėju, negaliu išlįsti, ar nebūsiu tik žiurkių auginimo viruso gavusi Bzzz
Cituoti šią žinutę
2012-09-16, 11:20 PM
Žinutė: #34
(2012-09-16 09:56 PM)Guoda Rašė:  Merginos, taip čia pas jus įdomu, jau trečia para skaitinėju, negaliu išlįsti, ar nebūsiu tik žiurkių auginimo viruso gavusi Bzzz

Lol Friends nu ir kaip tik ziurkiuku tiek vadu yra, ziu dar issirinsi ka nors Big Grin

O siaip laukines ziurkes uzauga didziules, ypac patinai - esu macius tokiu egzemplioriu, kad ohoho...
Cituoti šią žinutę
2012-09-17, 01:56 AM
Žinutė: #35
(2012-09-16 09:54 PM)tvikse Rašė:  na je..tai kad pasiemiau merga tu broliuku sese Big Grin nu ir ka... mazute graksti tikra mergyte uzaugo Smile
gal as kazka netaip darau kad mega paces neuzauga? Lol
Jei "megiškumas" yra taukų sąskaita tai ir gerai kad neužauga Roll
Tu ne mano berniukų sesę pasiėmei, o jų mamų sesę (tavo mergička juk gimusi ir augusi dar pas Dainių, mano berniukų mamos yra taviškės sesės ar pusiausesės). Pas mane likusios 5 merginos normalios, apie 350g.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2012-09-17, 06:01 AM
Žinutė: #36
nu va as ir mastau kad pasmus gi kaime tokiuuu pacuku palepej laksto kad net lubos dreba Big Grin o nakti isvis atrodo kad ten katinu gauja duodas Big Grin Big Grin

ornella as gi pasiemiau viena Dainiske ir viena gimusia pas tave jau :0 taipsakant teta ir dukterecia Big Grin Big Grin
tai joo normali ji uzaugo nesiskundziu Smile bet toli grazu iki dideleeeess ziuurkes Big Grin Big Grin nors panom gi ir priklauso dickem nebut Smile
Cituoti šią žinutę
2012-09-17, 09:01 AM
Žinutė: #37
Na merginos bandysiu jums siandien gera nuotrauka imesti, kur mazylis gimes rugpjucio 19 ( smulkios linijos vaikas), rugpjucio 15 ( stabios linijos vaikas ) ir sita pypliuka is laukinuku. Manau nustebsite kaip laukinukas poros savaiciu gali buti dydziu su lig menesio laiko vaiku Big GrinBig GrinBig GrinTongue

Taigi siandien varau savo ziurkynus plaut ir "ciustint" kol uosvei neisvare Lol ir bandysiu pagaut geru kadru su mieganiais ir nelabai laukinukais. Beja vienas/a miegantis/i is snukucio kaip buldogas atrodo Wub jeigu pavyks to mazgio mieganio nuotraukele padaryti... pamatysite pacios/tys

Ornelia ju pilvai nera visai balti, kailiuko galai balti, o pukas pilkas po juos. Taiau yra svariu baltu demiu. Plius svariai baltos leteneles ir vieno uodegos galiukas. Kas tikrai labai keistai atrodo Roll
Cituoti šią žinutę
2012-09-17, 09:30 AM
Žinutė: #38
snepi, ar tu ziurkes veisi ar tiesiog jau pilvotas priglaudei, kad net dvi mamos pas tave? Smile
Cituoti šią žinutę
2012-09-17, 12:45 PM
Žinutė: #39
stiprybės Ryžai, kad pienuko užtektų Clover, ir tau, snepi, šitiek mazgių prižiūrint..

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
2012-09-17, 03:59 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-09-17 04:07 PM ; Pipete.)
Žinutė: #40
Jezusmaria, kas čia vyksta? Skaitau kaip serialą kokį Blink ir vis glvoju kur tuos laukinius vaikus paskui reikės kišt, kad nepražūtų gi, tiek darbo ir pastangų bus sukišta.
Snepi, šaunuolė, kad priglaudei, pamenu pelėnų atvejį ir kaip buvo liūdna kai jie neišgyveno.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Excl LGGD - Kur kreiptis dėl laukinių gyvūnų Diabolic 1 40,491 2008-07-14 11:54 AM
Last Post: Diabolic

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS