Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guzas ant apatinio zandikaulio
2012-06-21, 01:31 PM
Žinutė: #1
Guzas ant apatinio zandikaulio
Crying Sveikos merginos, as cia su labai liudnomis naujienomis ir extriniu pagalbos sauksmu. pries pora dienu pastebejau nelyguma ant Cicerono zando, tiesiog kad zandai nevienodi, apciupinejau, kietas darinys ant apatinio zandikaulio, krastai lyg ir aiskus, neplaukiojantis.
Ciceronui metai ir apie desimt men.
Ziurkius valgo normaliai, sausa irgi.
labai nukrito svoris
jau kuri laika matesi porfirinas ant nosytes
vis kisa letenele i ausi ir krapsto ta puse kurioje yra darinys
darinys yra sone, truputi pereinantis i viduri (suprantu neaiskiai kalbu, rasau ne is namu, foto negaliu ikelti)
jau kuri laika jauciau is burnytes nemalonu kvapa.
Rytojaus diena nulekiau i vet. klinika., Jeruzaleje, pas Dariu Milbuta, nezinau pas ka daugiau eiti kol Dalia isejusiSad tai jis prie mano spelioniu apie isgedusi danti pridejo dar viena, - hipofizes auglio galimybe. Skyre Enroxil flavour ir kazkokiu priesuzdegiminiu, siuo metu pavadinimo negaliu parasyti. Ziurkius po vaistu (o gal cia tik sutapimas) tapo vangesnis, miega daug, o per tas kelias dienas guzas man rodos tapo dar ryskesnis.

is kart parasyti i foruma negalejau, kazkodel ismeta lentele jog puslapis nesaugusSad tai likau be jusu ir supratau kaip svarbu, kad jus esat.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2012-06-21, 05:05 PM
Žinutė: #2
RE: Guzas ant apatinio zandikaulio
Paskaityk apie Zymbalo liaukos auglius (yra forume ir Ratguide) - labiausiai tikėtinas variantas. Lokacija paprastai tiesiai po ausim, ant zando. Kietas, nepaslankus, panašus į pūlinį. Kvapas tuo atveju gali būti ne iš burnos, bet iš ausies - pabandyk atsargiai patikrinti su ausų krapštuku ar nėra pūlių ausyje (jis kišamas vertikaliai, iš viršaus). Pas mano Muską buvo ta nelaimė plius pūlinys (jie dažnai kartu gyvena), tai ir ausyje buvo pūliai/kraujas ir lavoninė smarvė kol antibiotikų nepradėjom tepti į ausį.
Cituoti šią žinutę
2012-06-21, 10:43 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-06-21 10:51 PM ; Dora.)
Žinutė: #3
[Paveiksliukas: 28bc577c6de8eef8095676e8cbd61d29759.JPG]
nu norisi nusikeikt, bet man panasu i ta bjaurasti, perskaiciau apie Tvikses patirti, saltis tik purtyti pradejo...
ir nezinau kiek tai svarbu, bet cia ta pati puse kur akyte eme baltuoti, kur kataraktaSad
cia fotkinta uzvakar , sendiena ziurkius atrodo liudniau. O vaistai kurie buvo skirti tai enroxilis ir Metacam
Cituoti šią žinutę
2012-06-21, 11:25 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-06-21 11:26 PM ; tvikse.)
Žinutė: #4
ufff.... ka galiu pasakyt...uzuojauta...ir belieka tiketis kad cia bus tik siaip koks pulinukas...nu mazaka...
tai betkokiu atveju lauk atsiveriancio babauzisko pulinio...
mjooo ta mana patikrtis tai ojeii... bet noris tiketi kad buna ir geresniu atveju su situo zymbalu-bimbalu nei kad mum ar Diabolic...
buvo ir mano plikuciui Oskariukui toks darinys..tai jam pirmiausia akis subyrejo, o paskui tas guzas pasirode, o tada pulinukas... manau tai buvo susije vistik...
nevisajkai su akim viskas gerai buvo, tai cia jau matyt priklauso iskur ir kaip tas darinys ten eina...

apie gydima nieko nebezinau...tik kiek atmintis nesa tai mazai ka galim padaryt..

nu tikiuos kad jum nieko rimto nebus...vistik jaunas dar vaikis..
beje del visa ko stebek zandikauli, dantu ilgi... ar ir ten kokiu nesamoniu nesidaro...
Cituoti šią žinutę
2012-06-22, 12:43 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-06-22 12:47 AM ; Dora.)
Žinutė: #5
tai vat , kad nejaunas, greit du metai, o is ausies tikrai nesmirdi, visaip maigiau ziurejau, negalejau apsirikti(man rods), ir net koja uosciau kuria buvo sugrudes i ausiSmile gal vis ka buciau uzuodusi...
Sendien sumasciau dar karta begti pas Milbuta, ale, bet ka as jam pasakysiu...? jei kito gydymo nera, matomai reikia laut, o jis iseina atostogu, ten ner kas pavaduoja, vel koki veta teks "gaudyti"...ai, nebezinau
p.s aciu Laura, labai labai, labai ir nuo Cicero
ir Tau Tvikse dekui uz palaikyma, grebiuosi ir as siaudo, bet kazkodel labai nenoriai tas siaudas mane laiko . Nepatinka man tas krintantis svoris, kazi ar prie pulinio taip buna?
Cituoti šią žinutę
2012-06-22, 06:23 AM
Žinutė: #6
Dora, stiprybės jums su Ciceronu Clover.

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
2012-06-22, 11:26 AM
Žinutė: #7
Laikykitės Clover
Cituoti šią žinutę
2012-06-22, 01:31 PM
Žinutė: #8
o gal jam tikrai burnoj vistik kazkas negerai? koks dantis sukirmyjes? valgyt sunku tai ir krenta svoris...
ilystk ten su krapstuku ausu giliai burnon jei su priekiniais viskas gerai... nu zinai mazaka..

oii tai kaip cia man susirode kad jam metukai su trupuciu..
na laikykites...
Cituoti šią žinutę
2012-06-22, 04:35 PM
Žinutė: #9
Aciu merginos uz paguoda ir palaikyma, tiktrai man tai labai svarbu, jauciuos dekinga , kad nesu vienaSmile
Tvikse, tai pirmoji mano mintis butent tokia ir buvo, tik nesusisieja viena detale, tai jog jis visai normaliai valgo, dargi kimba i sausiaka...?nors sendien daviau dziovinto banano gabaliuka, tai liko ne iki galo sugrauztas, o paprastai taip nebuna, va sedziu ir delioju rebusa, geriam pries uzdegiminius ir antibus, darinys nemazeja, o gal as cia per greit noriu? geriam nuo antradienio vakaro
Cituoti šią žinutę
2012-06-23, 09:11 PM
Žinutė: #10
Ratguide foto žiūrėjai prie ligos istorijų?

Ir dar mano du atvejai buvo, turėtų būt abu forume - vienas Ursos, kitas su Muska.

Viltis aišku visada yra, kad čia koks menkniekis, bet man nepanašu. Vieta "zymbalinė", amžius ir aprašyti dalykai visi tinka..

Mes dabar operuojamės justiniškių klinikoj, bet su šita bjaurastim nelabai kas padės - nebent atverti, kad auglys į išorę augtų ir nespaustų į vidų.. Vet greičiausiai siūlytų daryt biopsiją - bet Ursos atveju po biopsijos guzas tiesiog pasiuto augti, tai ateity aš jų nebekliudysiu. Pas Muską manėm kad pūlinys, buvo atidarytas ir išvalytas pasinaudojant progą, kad pieno liaukų auglį operavom, bet po kurio laiko pūlinio skylėj pradėjau augti kraujuojantis guzas..
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Guzas ant snukučio Ieva125 9 966 2018-04-12 11:14 PM
Last Post: Ieva125
  Guzas ant priekines leteneles. Vil 11 6,946 2009-04-29 11:10 PM
Last Post: Diabolic

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS