Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
radau degu
2012-05-08, 11:28 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-05-08 11:30 PM ; geminide.)
Žinutė: #1
radau degu
Sveiki,

prieš kelias dienas Vilniuje, Pašilaičiuose, netoli Gabijos gimnazijos stadiono, su sese radome degu patelę. Bandžiau rasti šeimininkus per Facebooką, deja, nesėkmingai... Panašu, kad degu liks mano namuose. Tačiau norėčiau šiek tiek patarimų, nes nesu auginusi degu ir noriu, kad ji kuo greičiau apsiprastų su aplinka. Esu auginusi žiurkytę, tačiau degu priežiūra gerokai skiriasi... Tad tikiuosi, galėsite man padėti:

1. Patelė nėra jauniklė. Mastau nuvežti pas veterinarą, nors iš pirmo žvilgsnio atrodo tikrai guvi ir sveika. Gal žinote kaip nustatyti jos amžių ir į ką reiktų atkreipti dėmesį dėl ligų?

2. Šiuo metu ji gyvena nedideliame dviaukščiame narvelyje. bet panašu, kad labai stesuoja, nes vis bando "prakasti" grotas ir pasprukti... Kaip jai padėti apsiprasti su nauja aplinka? deja, nesu iš žmonių, kurie dažnai būna namie... gal jai nupirkti draugą/ę? gal tai padėtų? ar galima pirkti jauniklį? ar geriau jau vyresnio amžiaus? Artimiausiu metu pirkčiau didesnį narvelį...

3. Gal dar turėtumėte kokių nors patarimų, kaip padėti jai apsiprasti su pasikeitusia situacija? ar verta bandyti ją glostyti ir pratinti prie ranku ar geriau palikti kuriam laikui ir vėliau bandyti? tiesiog labai noriu, kad ji greičiau apsiprastu...

Iš anksto dėkoju už pagalbą Smile

L.
štai čia tas grožis

jei kas pažinsite - sakykit.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2012-05-10, 12:54 AM
Žinutė: #2
RE: radau degu
Pasisekė degu, kad ją radote Clover
gaila žmonių, kurie sugebėjo išmesti gyvūną į lauką ir jį ten palikti, užuojauta tokiems
Linkim degu gražaus gyvenimo, erdvaus narvo, ir draugė jai turbūt tikrai nepamaišytų Smile.

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
2012-11-17, 10:40 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-11-17 10:48 PM ; DegusLover.)
Žinutė: #3
RE: radau degu
Kas per žiaurūs žmonės gali išmesti degu į lauką? Gi degučiai nėra laukiniai gyvūnai, jie yra naminiai ir dar ypač kaip Lieuvoje taip šalta...
Ir bėje tokiam pat narve ir mano degutė (tai pat lyties nežinau) gyvena. Ir labai panaši. Atrodo lyg mano degutį reklamuotumėt :DDD.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS