Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narvas jūrkiaulei
2012-05-08, 12:15 AM
Žinutė: #21
RE: Narvas jūrkiaulei
(2012-05-07 07:34 PM)Buttfluff Rašė:  Štai ir turiu ją.
Sveikinu su augintine 4u ir sėkmės jums abiems "susibendraujant" Smile
O kam ją maudyt reikėjo, ji ilgaplaukė?
O iš kokios "įrangos" ją girdė, kad negeria iš gertuvės?

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2012-05-08, 04:40 PM
Žinutė: #22
Nematei jos užpakalio Smile
Kaip supratau tai iš gertuvės. Va čia pagrindinė problema... Pastačius dubenėlį su vandeniu esu, tai šiaip geria lyg ir. Mėginsiu kaip nors pripratint prie tos gertuvės :/

Buttfluff.
Cituoti šią žinutę
2012-05-08, 05:51 PM
Žinutė: #23
(2012-05-08 04:40 PM)Buttfluff Rašė:  Kaip supratau tai iš gertuvės. Va čia pagrindinė problema... Pastačius dubenėlį su vandeniu esu, tai šiaip geria lyg ir. Mėginsiu kaip nors pripratint prie tos gertuvės :/
Bzzz nesuprantu - jei ji gerdavo iš gertuvės, tai kodėl pas tave iš gertuvės negeria.
Neįsivaizduoju dubenėlio su vandeniu j.kiaulytės narvelyje - jis gi nuolat bus pilnas pjuvenų Bzzz

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2012-05-08, 08:13 PM
Žinutė: #24
Aš irgi nesusigaudau, kuo jai neįtinka ta gertuvė... O dubenėlį jau išnešiau. Norės gerti tai sugebės manau. Jau apsiprato prie to, jog į rankas paimu Big Grin

Buttfluff.
Cituoti šią žinutę
2012-05-30, 05:51 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-05-30 05:52 PM ; Bohema.)
Žinutė: #25
Geria ji iš tos gertuvės, tik tu nematai. Arba negeria, jeigu jai nereikia. Jei norės - gers. Mano panos gertuve beveik nesinaudoja, nes skysčius gauna su maistu. (turbūt nesakiau, bet jos jau dvi). Jei mixo neėda - tai duok daržovių, vaisių. Bet mixo vistiek įdėk - nenorės, neės, bet tegu visa laiką turi. Smile
O dėl purvino užpakalio - tai jis tikriausiai taip ar taip bus purvinas, nes j.k. turi tokią liauką užpakalyje, kuri išskiria riebalus, todėl pas kai kurias j.k., kurių liauka stipresnė, būna purvinas užpakalis. Smile
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS