Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narvas jūrkiaulei
2012-05-01, 12:11 AM
Žinutė: #11
RE: Narvas jūrkiaulei
(2012-04-29 06:14 PM)Buttfluff Rašė:  Nes kiek žiūriu, tai bemaž visi narvai dideli dideli, ir galvoju ar čia aš nesusipratėlė, ar žmonės jas per daug "popina" Big Grin
Minimalus narvo dydis vienai jūrų kiaulytei yra . Čia būtent "minimumas",su sąlyga kad kiaulytė nuolat būna paleidžiama laisvai palakstyti.
O kad "didesnis narvas" lygu "popinimas" Bzzz na čia kaip sakyti kad 3-4 asmenų šeimai gyventi 2-3 kambarių bute ar nuosavam name yra prabanga, ir kad pilnai pakanka ir vieno kambario buto Big Grin Tiesiog kiekvienam gyvūnui yra tam tikras priežiūros "minimumas", o šeimininkas stengiasi suteikti jam tokio gerumo sąlygas virš to minimumo, kokias gali sau leisti.
Jei pinigėlių nėra daug tai siūlyčiau narvą ieškotis "padėvėtą". Jūros kiaulytėms tinkamų narvų skelbimų puslapiuose būna pakankamai daug, galėsi nusipirkti didesnio dydžio narvą daug pigiau nei parduotuvėj.

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2012-05-01, 11:55 AM
Žinutė: #12
Kaip tik vakar paieškojau skelbimuose, tai radau ir didesnių, ir daug pigesnių. Stengsiuos kaip įmanoma didesnį narvą sumedžiot Big Grin

Buttfluff.
Cituoti šią žinutę
2012-05-01, 02:38 PM
Žinutė: #13
(2012-05-01 11:55 AM)Buttfluff Rašė:  Kaip tik vakar paieškojau skelbimuose, tai radau ir didesnių, ir daug pigesnių. Stengsiuos kaip įmanoma didesnį narvą sumedžiot Big Grin
Labai didelio irgi imti neverta - jei dugnas virš 1m ilgio bus sunku vonioj išplauti (ypač jei nesi didelė ir stambi Big Grin)
Manau 80-100cm ilgio ir 50-60cm pločio bus pats tas Smile

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2012-05-01, 03:47 PM
Žinutė: #14
Ačiū už patarimus Big Grin

Buttfluff.
Cituoti šią žinutę
2012-05-02, 08:36 PM
Žinutė: #15
Aš jau susimeistravau narvą. 100x50x40(aukštis). Visą jį padariau iš vienos gofroplastiko plokštės. Viskas man 23Lt kainavo. Big Grin Pažiūrėsim, ar praktikoj pasiteisins. Tik tiek, kad kadangi mano narvą beveik visa užstoja sofa ir komoda, tai todėl aš galėjau jį vien iš plokštės daryt, jei statyt narvą kitur, manau jau reiktų dėl ir tinklą, ir dėl kiauliuko, ir dėl paties narvo vaizdo.

[Paveiksliukas: 1003962k.jpg]
Cituoti šią žinutę
2012-05-02, 11:18 PM
Žinutė: #16
(2012-05-02 08:36 PM)Bohema Rašė:  Aš jau susimeistravau narvą. 100x50x40(aukštis). Visą jį padariau iš vienos gofroplastiko plokštės. Viskas man 23Lt kainavo. Big Grin
Šaunus pigus narvas Big Grin
O argi kiauliukas neiššoks per tokį aukštį Roll

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2012-05-05, 05:28 PM
Žinutė: #17
Oj neee, kiaulytės išvis nešokinėja. Smile
Tarp kitko - mano kiaulytė jau pas mane. Big Grin Vardas Uoga. Čia draugauja su draugės degute.

[Paveiksliukas: 57770743278970673241110.jpg]
Cituoti šią žinutę
2012-05-05, 08:50 PM
Žinutė: #18
Jau buvau nuleidus rankas su visu tuo jūrkiaulės reikalu. Ir še tau kad nori, visai šalia manęs, mano rajone kiauliukė. Juodai balta. Lygiu kailiu, tamsios akys. Vat problema, kad 2,5 metų jai. Rytoj eisiu apžiūrėsiu ir matysim, kaip bus. Jėtau, tikėkimės ji prižiūrėta, sveikutė, nes mama tikrai neleistų kitokios imt, o palikt šeimininkams nesinorėtų.

Buttfluff.
Cituoti šią žinutę
2012-05-06, 12:32 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-05-06 12:37 AM ; ORNELLA.)
Žinutė: #19
(2012-05-05 05:28 PM)Bohema Rašė:  Oj neee, kiaulytės išvis nešokinėja. Smile
Tarp kitko - mano kiaulytė jau pas mane. Big Grin Vardas Uoga. Čia draugauja su draugės degute.
Labai graži mergina tavoji Uoga Wub
Dėl to "neiššokimo" paklausiau ne veltui - rusų forume apie narvų-stendų gamybą kelis kartus skaičiau, kaip kiaulytės iškrenta jei narvo sienelė padaryta neaukšta ir nevientisa (su tarpu).

(2012-05-05 08:50 PM)Buttfluff Rašė:  Jau buvau nuleidus rankas su visu tuo jūrkiaulės reikalu. Ir še tau kad nori, visai šalia manęs, mano rajone kiauliukė. Juodai balta. Lygiu kailiu, tamsios akys. Vat problema, kad 2,5 metų jai. Rytoj eisiu apžiūrėsiu ir matysim, kaip bus. Jėtau, tikėkimės ji prižiūrėta, sveikutė, nes mama tikrai neleistų kitokios imt, o palikt šeimininkams nesinorėtų.
Jei mama jau leido laikyti kiauliuką tai kodėl "neleistų kitokios imt" G
Suaugęs gyvūnas tai ne jauniklis, bus jau su susiformavusiu charakteriu ir tam tikru elgesiu (ir ne visada mums priimtinu). Aišku pliusas tame, kad padarysi gerą darbą ir suteiksi kiaulytei gerus namus ir mylinčią rūpestingą šeimininkę, bet tai gali atsisukti ir kita puse - turėsi gyvūną priimti tokį koks yra, su visais pliusais ir minusais, net jei jis ne visai atitiks tavo norus ir lūkesčius.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2012-05-07, 07:34 PM
Žinutė: #20
Štai ir turiu ją. Nuo vakar. Buvo problemų šiokių tokių, charakteris: baikšti, užsispyrus. Išmaudžiau, tai iškart radau kiaulės spiriukų primėtyta. Bet šiaip labai džiaugiuosi, ji gan draugiška, vakar parpė jau man ant kelių. Tik vat vandens negeria iš gertuvės, mixo neėda beveik. Vien žolė ir šienas.
Žinojau ką darau, ir dabar turiu susitvarkyt su viskuo. Ir susitvarkysiu Smile

Buttfluff.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS