Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narvas jūrkiaulei
2012-04-29, 02:32 PM
Žinutė: #1
Narvas jūrkiaulei
Kiek pasiskaičiau ir apsižiūrėjau, visi turi laaabai didelius narvus savo jūrkiaulėm. Ilgis pas kai kuriuos virš 1m.
Nebūtų galima kompensuoti mažesnio narvo dyžio leidžiant jūrkiaulei pasilakstyt po kambarį? Nenoriu jokiais būdais jos įspraust į kokį "žiurkėno narvą", bet gal tiktų 60x40x40?

Buttfluff.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2012-04-29, 05:23 PM
Žinutė: #2
RE: Narvas jūrkiaulei
Mano viena kiaulyte gyveno negrotuotam, panasiu kaip cia parasyta ismatavimu narve (vos keliais cm didesnis), kita truputi mazesniame. Bet, juru kiaulyte, tai ne ziurka, kuri laipioja, karstojasi ar begioja. Taip, maza ji juda kiek daugiau, o po to manosios (teko auginti is viso tik 3) ramios, iseina is narvo pasivaikscioti, pagrinde valgo ir miega narve tik Smile, tad nemanau, kad narvas butu per mazas...
Cituoti šią žinutę
2012-04-29, 06:14 PM
Žinutė: #3
Uch, kaip palengvėjo. Nes kiek žiūriu, tai bemaž visi narvai dideli dideli, ir galvoju ar čia aš nesusipratėlė, ar žmonės jas per daug "popina" Big Grin
Dėkui už atsakymą Smile

Buttfluff.
Cituoti šią žinutę
2012-04-29, 07:11 PM
Žinutė: #4
Čia mano Jūrų kiaulyčių narvas, nemažas toks ir su ratukais, pakeltas nuo žemės, kad skersvėjų nebūtų, tiesa, antras aukštas nuimtas.
[Paveiksliukas: kiauliukai-1009.jpg]
Cituoti šią žinutę
2012-04-29, 07:15 PM
Žinutė: #5
Koks gražus :o
Na ką gi, reiks imtis po truputį darbo, susipirkt viską. Galbūt pirksim jūrkiaulę iš lepūnėlio.

Buttfluff.
Cituoti šią žinutę
2012-04-29, 08:58 PM
Žinutė: #6
Reik ir man jum į kompaniją pirkt jūrkiaulę. Smile jau taaip seniai ruošiuosi, ir vis neprisiruošiu. Bet jau tikrai reikia.
Cituoti šią žinutę
2012-04-30, 05:09 PM
Žinutė: #7
Dabar bent jau man tai laiko klausimas kada susipirksiu viską, ko reikia jūrkiaulei. Dar pati savo pinigų neuždirbu, tad daug kas nuo pvz. mamos priklauso. Negaliu sulaukt, jau pasidariau sąrašą daiktų. Reik spręst dėl narvo, ar pačiai darytis ar pirkt Smile

Buttfluff.
Cituoti šią žinutę
2012-04-30, 07:58 PM
Žinutė: #8
Na aš irgi dar savo pinigų neuždirbu, bet su savo augintiniais tenka suktis pačiai, nes tėvai nėra gyvūnų mėgėjai. Bzzz aišku tai sunkoka, bet įmanoma. (atsižvelgiant į tai, kad turiu šunį, katę, 9 peles, 225L akvariumą ir dabar dar turėsiu 2 jūrkiaules Big Grin) Tai va, šiandien pasigaminau vieną guolį jūrkiaulėm - susikarpiau tvoros atplaišą ir apsiuvau medžiaga. Dabar dar laukia apsilankymas senukuose ir narvo gamyba. Reik varyt dabar išsimatuot tą plotą, kurį ruošiuosi paskirti narvui (tokia gera vieta išrinkau, tarp akvariumo ir sofos, labai rami vieta, jokių skersvėjų nebūna). Jaučiu iš gofroplastiko reiks dugną gamintis. Net neįsivaizduoju kaip, bet teks sužinot, nes tikrai nieks man nepadės Big GrinD
Cituoti šią žinutę
2012-04-30, 08:16 PM
Žinutė: #9
Aš mėgstu viską į priekį planuot, tai tik birželį pradėsiu visą gamybą. Prisižiūrėjau tiek nerealių narvų įrengimo idėjų, ne ką ne prastesnių už žiurkių narvų. Apėmė įkvėpimas Big Grin
Pavydžiu tau, nes aš tai tik katę teturiu. Žiurkių mamos niekaip neišprašiau. Šiaip apsiribojam kate, nes bute gyvenam ir pats laikas kai man daugiausiai išlaidų skiriama Big Grin. Aš irgi nusižiūrėjus jau vietelę narvui.
A beje, kažkada seniau buvau radus ir kelis tutorials kaip pasigamint narvą jūrkiaulei. Bet manau ir čia galima rast idėjų :o
O tu būtinai veislinės (veislinių) ieškosi, ar ne?

Buttfluff.
Cituoti šią žinutę
2012-04-30, 10:07 PM
Žinutė: #10
Nee, nebūtinai. Smile dabar manau nusipirksiu viena mergaitę, tada susiplanuosiu viena vadą ir iš jos pasiliksiu viena mergaitę. Smile Ir turėsiu dvi. Big Grin
O aš planuoju jau šią-kitą savaitę susikonstruot narvą ir per gegužę parsivešt kiaulytę. Big Grin
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS