Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Insultas ar vidinės ausies uždegimas?
2012-03-10, 06:11 PM
Žinutė: #11
RE: Insultas ar vidinės ausies uždegimas?
(2012-03-09 08:23 PM)ORNELLA Rašė:  
(2012-03-09 09:05 AM)nemiegosiu Rašė:  Klausiau vet'o ir dėl tabletinių antibiotikų, bet man pradėjo pasakoti, kad turėsiu žiauriai tiksliai atidozuoti, kad tą sunku padaryti ir kaži ar taip bus geriau. Tikrai sunku dozuoti tuos vaistus taip?
Vaistus dozuoti nesunku kai įgundi Smile bet pirmą kartą man buvo tikrai sunku Big Grin tiesiog reikia dalinti į labai daug dalių
Plusas "tabletinių" antibiotikų, kad ir šeimininkui ir žiurkytei mažiau streso nei leidžiant (ypač jei šeimininkui tai pirmas-antras augintinis). Ir labai jauniems/mažiems žiurkiukams dėl jų dydžio ir judrumo man irgi lengviau sušerti. Minusas - kai tenka šerti 2-3 savaites du kartus dienoj tai jau nebežinai su kuo tuos vaistus sušerti Bzzz
Bet ekstra atvejais asmeniškai aš naudoju tik leidžiamus antibiotikus (ar tada kai žiurkė atsisako valgyti)
Jei duodate AB, neužmirškite duoti ir preparatą žarnyno mikroflorai atstatyti (pvz. Linex ar kažką specialaus skirto gyvūnams)

Nu va, šiandien vėl buvom klinikoje. Patikrino dar kartą ir pripažino, kad Nunu insultas. Nelabai linksma. Papasakojau, kad nugarytėje nėra sveikų vietų vaistams leisti, tai išrašė geriamų ir po keturių dienų vėl keliausime pasirodyti. Nežadėjo gydytojas, kad Nunu išgis, tik perspėjo, kad gydymas tikrai truks dar 2-3 savaites. Žiūrėsim Sad Būt smagu, jei pradėtų kiek gerėt Nunu, nes bailiukas visai palikęs.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2012-03-10, 07:30 PM
Žinutė: #12
Gerai kad veterinaras ties diagnoze apsisprende.
Nors man kaip insultui gal kiek per silpni požymiai (bent pagal parašymą), bent jau kai buvo pas mane ir kiek skaičiau tai viskas daug sudėtingiau/stipriau būna.
Insultą galima pagydyti. Mano Evita pernai vasarį turėjo insultą (jai tada buvo 14 mėn). Tik viskas daug blogiau nei pas jus - nevaldė rankyčių, pati nevalgė-negėrė beveik mėnesį (maitinau iš švirkšto skystu maistu), sutrikusi koordinacija, kažkiek laiko išvis gulėjo kaip "lapas". Gyvenimą skaičiavome "dienomis". Pasveiko beveik pilnai - liko tik kiek į šoną pakreipta galva ir truputi sutrikusi koordinacija, bet tai jai netrukdė džiaugtis gyvenimu (dar gi atvirkščiai - jos gyvenimas smarkiai pagerėjo, nes nuolat gaudavo trigubas porcijas visokių skanėstų). Po insulto išgyveno dar beveik metus (užmigdžiau šiemet sausį, bet tai nebuvo susiję su insultu).
Nunu dar labai jaunas, organizmas stiprus, todėl turite labai daug šansų pasveikti Smile siunčiu Nunu sveikatos balionėlių 4u 4u 4u

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2012-03-10, 07:45 PM
Žinutė: #13
Džiuginat Smile Manau, kad apsispręsti padėjo nejautrumas daugely vietų. Ausyčių jautrumą tikrino, tai į vieną kai lindo, net kąsti bandė Nunu, o į kitą - nieko - gali daryti ką nori toje pusėje. Viliuos, kad gydymas per mėnesį duos gerėjimo ženklų..
Cituoti šią žinutę
2012-03-11, 12:57 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-03-11 12:58 AM ; ORNELLA.)
Žinutė: #14
(2012-03-10 07:45 PM)nemiegosiu Rašė:  Ausyčių jautrumą tikrino, tai į vieną kai lindo, net kąsti bandė Nunu, o į kitą - nieko - gali daryti ką nori toje pusėje.
Jei viena ausis tokia jautri kad net neduoda normaliai apžiūrėti kodėl vetas į tai nekreipia dėmesio G
O pas ką jūs gydotės?

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2012-03-11, 03:57 PM
Žinutė: #15
Žvėryno vet. klinikoje mes gydomės. Testas buvo primityvus, su ausų krapštuku: į vieną iki tam tikro laipsnio kišant labai nepatiko, į kitą - visai nereagavo.
Cituoti šią žinutę
2012-03-11, 05:54 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-03-11 05:57 PM ; Dora.)
Žinutė: #16
kodel mane tai kankina abejones del insulto...unsure
Cituoti šią žinutę
2012-03-11, 08:37 PM
Žinutė: #17
(2012-03-11 03:57 PM)nemiegosiu Rašė:  Žvėryno vet. klinikoje mes gydomės. Testas buvo primityvus, su ausų krapštuku: į vieną iki tam tikro laipsnio kišant labai nepatiko, į kitą - visai nereagavo.

Scared
šiaip tai kai kyla klausimas dėl ausų uždegimo bet kokiam gyvūnui tai veterinaras su specialiu aparatu žiūri Hmmm

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2012-03-28, 11:51 AM
Žinutė: #18
Sveiki visi Smile Na, galų gale ir aš prisiregistravau, o tai tik vis skaičiau ir skaičiau forumus, liūdėjau, džiaugiausi su visais Smile
Pati auginu jau antrą žiurkytę Gaurę (pirmoji mirė nuo smegenų vėžio, po to turėjom mažą mažą žiurkėniuką). O auginu aš, nors tie visi buvę ir esami gyvūnėliai mano dukros - ji labai norėjo žiurkyčių, bet taip susiklostė, kad, susirgus visas slaugymas pereina man ir šiuo metu dukra išvykusi gyventi užsieninm tai globotinė pas mane Smile
Jau antrą kartą Gaurė turi ausų uždegimą. Pirmą kartą narvelyje nukrito iš trečio aukšto bemiegodama. Kažką susapnavo, pašoko ir nukrito. Kitą dieną perkreipta galvyte bėgom pas veterinarus. Gydomės Žvėyno vet gydykloje. Ten jau visus mūsų gyvūnėlius pažįsta ir vis mūsų mažojo hamsterio pamiršti negali - toks juokingas jis buvo. Kai atvykom pirmą kartą - papuolėm pas Laurą, ji iškart atmetė insultą ir gydė nuo ausų uždegimo - pasveikome pilnai, į šonus nebemėtė, galva atsistatė, gal tik vos vos pakrypusi. Šiuo metu, kaip bebūtų gaila, jai vėl kažkas, tik galvytės nepakreipusi, bet sukasi ratuku, kai paleidžiu lakstyti.O ir lakstyti nenori, vis ropščiasi man ant peties arba ištisas valandas praleidžia savo lovytėje. Tapo laaaabai baili, bijo net kelis centimetrus toliau nuo savo narvo nueiti, tai kartais ir reikaliukus savo atlieka prie lovytės Smile
Na šiuo metu Laura dekretinėse atostogose, tai mus priėmė nauja gydytoja, išrašė antibiotikų, neurorubino (kurį geriam, nes labai skausmingas leidimas) ir kažkokių priešuždegiminių vaistukų)
Norėjau paklausti, ar būtina susileisti tuos steroidus, nes praeitą kartą juos leido?
Cituoti šią žinutę
2012-04-07, 01:28 AM
Žinutė: #19
Žiūriu paskutiniai atnaujinimai ir klausimai čia jau senoki.. kaip laikotės?
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Insultas arba trauma Aurelija 11 160 2018-02-21 07:10 PM
Last Post: Aurelija
  Lyg ir ausies uždegimas Dora 19 5,940 2015-04-26 08:28 PM
Last Post: ORNELLA
  Šlapimo pūslės uždegimas MojoJojo 22 9,475 2012-01-12 03:44 AM
Last Post: ORNELLA

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS