Post Reply 
Auksinis stafilokokas
2012-03-05, 02:15 PM
Žinutė: #1
Shock Auksinis stafilokokas
Sveiki, mano 5 metu suo eme kasytis, pastebejau isberimus. ant pilvuko. padarem tyrimus ir rado auksini stafilokoka. israse antibijotikus ir sampuna. siandien pradesim gydyt. ar tai labai pavojinga liga? ar kenkia zmoniu sveikatai? nuo ko galejo pasigauti tokia liga? Sad Jei ka nors zinote labai prasau parasykit
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2012-03-05, 10:29 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-03-05 10:31 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #2
RE: Auksinis stafilokokas
Žmonės irgi serga, gali užsikrėsti nuo kito žmogaus ar sergančio paliestų daiktų. Bet ar žmonės gali užsikrėsti nuo šunų ir atvirkščiai nežinau (pasitarkite su gydančiu veterinaru, ypač jei turite mažų vaikų).
Žmonės užsikrečia tiesiogiai bendraujant su ligoniu (ar nešiotoju) arba per daiktus (pvz. palietus durų rankeną kurią lietė ligonis/nešiotojas). Bet ar liga išsivystys, ar ne priklauso nuo žmogaus imuniteto stiprumo.
Kai veterinaras kalbėjo apie šunis, tai sakė kad daug šunų gali būti stafilokoko nešiotojais ir užkrėsti kitus, bet ar šuo susirgs vėl gi priklauso nuo jo imuniteto.
Mano pinčeris kai buvo 2mėn. turėjo stafilokoką (tik neatsimenu ar jis buvo auksinis), tiksliau turėjo stafilokoko įtakotą ligą - piodermą. Susirgo kelios dienos po pirmo skiepo, iš visos vados (5 šuniukų) sirgo tik ji viena. Su ja kelios dienos iki skiepo lankėmės keletą kartų toje vet.klinikoje nes buvo pasitempusi koją, leido vaistus, gal tada ir pasigavo. Gydymas buvo problematiškas tik tuo, kad gydytojas atsisakė daryti antibiotikų tinkamumo tyrimą ir pirmas dvi savaites gydė "iš akies", to pasekoje šuniui labai smarkiai ištino limfmazgiai, iki didelių žaizdų pūlingais spuogais išbėrė snukį, barzdą, nosį, jokie vaistai negelbėjo ir liga tik stiprėjo, jaunas šuo vaistus rijo milžiniškomis dozėmis, aš kasdien su taksi važinėjau į kliniką ir "pildžiau" veterinarų piniginę Big Grin (po savaitės "gydymo" dar nuskambėjo mintis kad "reikia šunį užmigdyti nes neišeis pagydyti"). Po 2 savaičių gydytoją pakeičiau, parinkom tinkamus antibiotikus plus paskyrė preparatus imuniteto stiprinimui ir širdžiai/kepenims. Iš karto prasidėjo pagerėjimas, šuo išgijo pakankamai greitai, bet liko pasekmės - ant nosies negraži plika oda su padidėjusiomis poromis.
Linkiu jūsų šuniukui kuo greičiau pasveikti 4u

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2012-03-06, 12:02 PM
Žinutė: #3
Kai akademijoje dirbom su s.aureus, klausiau destytojos, ar yra tikimybe uzkresti savo suni, nes ji kaip tik laukesi, ir tikrai nenorejau nei maziausios rizikos. Tai sake, kad saugu, neaktyvi kultura, o jei butu aktyvi, tai cia ir ji, ir visi kiti, ir jos kates butu uzsikrete. tik is to darau buitine isvada, kad uzsikresti galima. Ir auksinis stafilokokas - ne juokas.

...ant sūrio debėselio Kornis, Kajus, Tėklytė ir Mortutė...
Cituoti šią žinutę
2012-03-06, 02:51 PM
Žinutė: #4
Klausiau veterinaro, tai sake kad uzsikresti zmogui galima per krauja (beda ta kad mano suo supykes gali kasti) Sad O nuo ko suo apsikrete jis nieko nepasake, tik gal ant pilvo kur atsigule... Aciu Ornella, tikimes kad suniukai vaistai tiks.
Cituoti šią žinutę
2012-03-07, 11:33 AM
Žinutė: #5
jis ir negali pasakyt, nuo ko apsikrete suo, jis gydytojas, o ne ziniuonis kokis tai Smile sveikit..

...ant sūrio debėselio Kornis, Kajus, Tėklytė ir Mortutė...
Cituoti šią žinutę
2012-03-13, 02:14 PM
Žinutė: #6
Prajo 5 dienos kaip davem antibijotikus, taciau suneliui nepraejo niezejimas, be to nupliko kojos Sad todel nuvezem pas kita veter. ir jis pasake kad tyrimai nieko nereiskia. liepe nustoti duoti tuos antibijotikos ir israse kazkoki zibalu smirdanti skysti tept nuo odos ligu parazitu. Sestadieni vel vesim apziuret. Kol kas maziau kasosi, bet vis dar plinka Sad
Cituoti šią žinutę
2012-03-13, 09:22 PM
Žinutė: #7
Kol nenustatysite tikslios diagnozėz pagydyti bus sunku Sad
Įvairias odos ligas tiksliai diagnozuoti pakankamai sunku (čia susidariau tokią nuomonę iš pokalbių su šunų augintojais apie mėnesių mėnesiais nesėkmingai vykdomą gydymą Big Grin )
Po to kai mano Polina pasveiko, po kiek laiko pas vieną Vilniaus pinčerių veisėją pinčeriukui pasireiškė tokie pat požymiai, gydė jį Vilniaus vetai ir nuo alergijos, ir nuo erkučių, ir dar neaišku nuo ko, kol ta veisėja neišsikalbėjo su mano drauge apie mano Poliną. Žodžiu diagnozė buvo aiški, o kaip greitai ir teisingai tą ligą pas pinčerius pagydyti papasakojo Maskvoje Big Grin
Kaimynai, aš galiu duoti koordinates Kauno veterinarės, kuri išgydė mano Polinai piodermą, kitai mano kalei Ornelai pagydė labai staigų ir stiprų alergijos priepuolį (irgi pas ją patekome po kito veterinaro diagnozės ir gydymo). Kai gydžiau Poliną buvo dar lizdas šuniukų su pioderma, visi sėkmingai išgydyti. Kiek kalbėjausi su ja, ji domisi labai odos ligomis ir jų gydymu.

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2012-03-14, 02:35 PM
Žinutė: #8
Gal but palauksime sio sestadienio ir suzinosiu ka sako naujasis veterinaras. Bet tikrai labai aciu, gal but man reiketu veterinaro paklausti ar mano suniui negaletu buti pioderma?
Cituoti šią žinutę
2012-03-15, 12:44 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-03-15 08:16 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #9
Piodermos labai specifiniai spuogai - pūlingas spuogas su viršūnėle, kuri po kažkiek laiko "atsidaro".

— В деньгах!

Cituoti šią žinutę
2012-03-15, 03:01 PM
Žinutė: #10
Perziurejau, mano suns netokie, aciu Smile
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS