Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pirmas kartas naujuose namuose
2012-02-07, 05:44 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-02-07 05:44 PM ; Dzejne666.)
Žinutė: #1
Quest Pirmas kartas naujuose namuose
Sveiki, šiandien įsigijau albinosinę žiurkę 2 mėnesių (kikoj taip sakė). Labai žvitri. Kaip man ją prisipratinti prie savęs? Niekaip negaliu jos pajimti, ji šokinėja, bėgioja, tačiau paglostyti pirštukais galiu... Patarkit, nuo ko pradėti "pokalbį" Big Grin
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2012-02-07, 09:28 PM
Žinutė: #2
RE: Pirmas kartas naujuose namuose
Sveika, sveikinimai įsigijus mūsų visų taip mylimą graužiką - žiurkę Smile. Nuo ko pradėti pokalbį, gali daugiau pasiskaityti kad ir šioje temoje:
http://www.ziurkes.lt/forumas/showthread...jaukinimas

Kantrybės su žiurkyte turbūt reikėtų, ji tik ką iš gyvenimo "baisiame kalėjime", zooparduotuvės akvariume, kuriame pratupėjo, niekur neišėjus, dabar jai galvoje turbūt ne niurkymaisi ir bendravimas su žmonėm, o teritorijos visokeriopas ištyrimas.. +ir dar tas jaunatvinis šėliojimas. O naujoji žiurkytė viena pas jus ar papildė turimos/ų gretas?

I was born free. You too.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2012-02-07, 09:36 PM
Žinutė: #3
Viena.Padariau milžinišką klaidą... Kai atvežtą įdėjau į narvelį po keletos valandų bandžiau ją paimti į rankas, ji bėgo, o aš ją vytis, tai tapo bėgiojimas po visą narvelį... Dabar užuodusi mano ranką lėkte lekia į namelį... Tikriausiai ji dabar galvoja, kad aš - didžiausias grobuonis... Atsitaisys toks jos nusistatymas, nes jos labai protigi gyvūnai... Jos neužgavau ar nesuspaudžiau...
Cituoti šią žinutę
2012-02-07, 09:55 PM
Žinutė: #4
Dviese joms būtų drąsiau Roll.
ir linksmiau. ir šilčiau, etc. Draugės neplanuojat?
O narvelis, nes nedidelis ar čia šiaip mažybinė forma Smile?

Cituoti šią žinutę
2012-02-07, 10:03 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-02-07 10:05 PM ; Dzejne666.)
Žinutė: #5
Nusprendžiau jaukintis ant lovos. Kaip man išvalyti narvelį, idėti ėdalo ir pakeisti vandenį nekišant rankų į vidų? Big Grin
Jis išlenda iš savo namuko, aš jį pakviečiu vardu ir jis visu greičiu atgal xD
Na, kadangi jis pirmoji mano žiurkė, draugu neplanuoju šiuo metu... Dabar narvelis tikrai mažas, žiurkėno, tačiau po poros dienų gausiu siuntiny - kita triauksti narveli, dar sujungsiu, tai is vis gausis apie 4 aukstusSmile
Cituoti šią žinutę
2012-02-07, 10:27 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-02-07 10:29 PM ; umiak.)
Žinutė: #6
Svarbu kad tos rankos dedančios maistą/vandenį ar valančios balas nenorinčio nebandytų lauk išgabent..
Forume klajoja frazė, kad narvai ne aukštais, o centimetrais matuojami. Čia galima pasiskaičiuoti, kokio dydžio narvo reikia vienam ar kitam skaičiui žiurkių. Tie triaukščiai narvai dažniausiai būna irgi per maži ir žiurkėnams skirti. Ir sėkmės jaukinantis Smile bei kad prie pirmosios žiurkės ir antroji kada prisijungtų.

Cituoti šią žinutę
2012-02-07, 11:06 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-02-07 11:23 PM ; Dzejne666.)
Žinutė: #7
Kaip tik su mama nušnekėjom apie dar vieną žiurkę... Už poros dienų, jeigu išeis, iš tos pačios parduotuvės ir iš to pačio būrio paimsim dar vieną Wink Tik per tas Kikos pardavėjas žioplas nepažiūrėjo kokia lytis ir aš pati nelabai kaip galiu pažiūrėti...
O, kaip tik dabar užtikau jį pakėlus ruriuką... tai JIS :DDD
Umiak, labai ačiū už puikius ir greitus atsakymus ir patarimus Smile
P.S. Žiurkėms įprasta labai daug vandens gerti?
Cituoti šią žinutę
2012-02-09, 12:13 PM
Žinutė: #8
Priklauso nuo maisto. Slapias maistas - mazai geria, sausas maistas - daug geria. Ne visos geria vienodai daug.

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2012-02-10, 01:53 AM
Žinutė: #9
Mano žiurkinas šiandien jau 3 diena kaip pas mane. Rankas uosto, keliauja po visą lovą, tirinėja, tačiau rankų dar prisibijo... Labai jam nepatinka atidaromo ir uždaromo narelio garsas iškarto slepiasi... Kaip manot ar prie garso ir prie rankų pripras laikui bėgant, kad galėčiau jį nors į rankas paimti patūrėti, nes tokia šiokia baimė, kad visada gali bijoti mano rankų... :/
Cituoti šią žinutę
2012-02-10, 11:05 AM
Žinutė: #10
(2012-02-10 01:53 AM)Dzejne666 Rašė:  Mano žiurkinas šiandien jau 3 diena kaip pas mane. Rankas uosto, keliauja po visą lovą, tirinėja, tačiau rankų dar prisibijo... Labai jam nepatinka atidaromo ir uždaromo narelio garsas iškarto slepiasi... Kaip manot ar prie garso ir prie rankų pripras laikui bėgant, kad galėčiau jį nors į rankas paimti patūrėti, nes tokia šiokia baimė, kad visada gali bijoti mano rankų... :/

Kad ranku nebijotu, tai kai jis laksto sofute tu ji is uzpakalio abiem rankom atsrgiai paimt ir paleisk, net nekelk. Tiesiog apgaubk sutrukdyk eiti, ir vel leisk eiti Smile
jis supras speju jau ta pati pasibegiojimo vakara, kad ranku paciu nereik bijoti, jos jam nevarzo laisves, ir leidzia daryti ka nori Smile
Dar vienas is budu, kai laksto pirstu su juo zaisk, vis apversk pakutinek, leisk nuo pirsto grietineles ar jogurto palaizyti, ir vel zaisk su juo pirstu Smile manau tikrai greit pripras po zaidimu tokiu jis prie ranku ir lauks to pirsto Big Grin

O narvelio dureles, gal joms galima kazkoki laikinai tvirtinima padaryti, kad nebutu to baisaus jam garso, gal uzteks kazkiek atleisti uzkabinima, ar tiesiog padaryk koki kitoki dureliu laikyma su vielute Smile paskui pripras jis kad durys yra geris ir laisve ir jam bus ne i motais tas garsas Wink
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Didieji mažųjų pažindinimai mūsų namuose Diabolic 25 11,089 2009-02-07 08:14 AM
Last Post: Ingoszke

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS