Post Reply 
gyvalazdeles
2011-08-05, 06:29 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-08-05 06:31 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #31
RE: gyvalazdeles
(2011-08-05 11:55 AM)MojoJojo Rašė:  Tik neseniai susitvarkiau su šunų ferma, dar prieš tai - su kačių, ir dabar, po velniškai ilgo laiko, mano namuose tik trys gyvūnai neskaitant žiurkių. Ir labai tuo džiaugiuosi. Aš nuo atsikraustymo iš Kauno į nuosavą namą visą laiką taip pat gyvenau ''žvėryne''. Kelios katės, tos katės dar kačiukų, kokius tris pasiliekamBig Grin, tas pats su šunimis, o jei dar koks vargšiukas atklysta ar koks paukštukas iškrenta iš lizdo ir susižeidžia...
Nepyk, bet vat čia mano akimis tai pati didžiausia neatsakomybė leisti į pasaulį atsitiktinius niekam nereikalingus gyvūnus Sad

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-08-05, 07:03 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-08-05 07:04 PM ; rudagazele.)
Žinutė: #32
Aš irgi vos ne zoologijos sode užaugau. Bet dabar, suaugus, puikiai suprantu, kiek mamai vargo būdavo viską tvarkyt, maitint, keist, paleist... Mat aš prisidėjau tik savo rėkimais "mama, nupirk tą ir aną, aš tikrai prižiūrėsiu"... O jei dar liga kokia... Turint omeny, kad mamai tie gyvūnai ne taip jau ir patikdavo...

Nesakau, kad autorės vietoj viską turės daryti mama. Anaiptol. Tik siūlau susitvarkyti pilnai su dabartine padėtim, o tada galvoti ir kažkokių veiksmų imtis atsikeldinant naujus gyvius.
Cituoti šią žinutę
2011-08-05, 08:22 PM
Žinutė: #33
(2011-08-05 06:29 PM)ORNELLA Rašė:  
(2011-08-05 11:55 AM)MojoJojo Rašė:  Tik neseniai susitvarkiau su šunų ferma, dar prieš tai - su kačių, ir dabar, po velniškai ilgo laiko, mano namuose tik trys gyvūnai neskaitant žiurkių. Ir labai tuo džiaugiuosi. Aš nuo atsikraustymo iš Kauno į nuosavą namą visą laiką taip pat gyvenau ''žvėryne''. Kelios katės, tos katės dar kačiukų, kokius tris pasiliekamBig Grin, tas pats su šunimis, o jei dar koks vargšiukas atklysta ar koks paukštukas iškrenta iš lizdo ir susižeidžia...
Nepyk, bet vat čia mano akimis tai pati didžiausia neatsakomybė leisti į pasaulį atsitiktinius niekam nereikalingus gyvūnus Sad

Visiškai nepykstu, nes tai tiesa.Smile Ir dėl to neatsakingumo ir nesužiūrėjimo turi fermikę ir daug rūpesčių.Tada jau sukis, kaip nori...Sad

Visuomet mylimi ir nepamirštami - Maurisas Isas, Nanditas ir Luisas Marijus Albertas.<3
Cituoti šią žinutę
2011-08-05, 09:38 PM
Žinutė: #34
Citata:Nesakau, kad autorės vietoj viską turės daryti mama
Nepykit uz offtopic'a bet man jau ganetinai igryso kad mane vadina ne juo o jia .Tikriausiai teks prasyti kad pakesitu nick jai tai imanomaunsure

Cituoti šią žinutę
2011-08-06, 01:23 AM
Žinutė: #35
(2011-08-04 10:40 PM)ORNELLA Rašė:  Ir atsakymas paprastas - jei perku, reiškia man to reikia, yra tam vidinis poreikis (o vat merginų/moterų, perkančių sau n-tuosius batus/džinsus/maikutę nesuprantu - negi neužtenka vienerių-dviejų Big Grin )
ir aš jų nesuprantu Lol

(2011-08-05 02:57 PM)krocukase Rašė:  Taip , bet tiktai bus toks sprendimas :Arba ziurkes,arba seskas.Roll
Taip nebus kad turesiu ziurkes ir ju negalesiu paleisti kad jas kazkas sumedziotu kaip buvo Besei panasei.PinchCrying Renkuosi gyvunus atsakingai , kad galeciau visiems suteikti normalias salygas.Lalala
Bet kadangi kai kurie dabar rasytu ,tai kodel isigijai ziurkes jai nebuvai isigijes gero narvo? Tam, nes kai jas isigijau netrukus pirkau dabar esamaji o kai pirkau man jis atrode didelis ir toks ,koki tada galeciau suteikti geriausia.GedaSad
Tiesa buvau per mazai apsiskaites ir dabar gailiuosi, bed kartu dziaugiuosi kad per savo apdairuma gavau tokias geras ziurkes kam mano Mažė ir Merga.Wub

Aišku - gyvūnus įsigyti reikia atsakingai. Bet tai, kad suaugęs žmogus yra finansiškai nepriklausomas, turbūt dar nereiškia, kad jis rūpinsis gyvūnu labiau/geriau/atsakingiau, nei paauglys. krocukase jau ne kartą papriekaištaujama, kad jis su žiurkėm nesusitvarko. Nežinau, man kažkaip taip nepasirodė. Visi kartais klystam, bet tai gal dar nereiškia, kad nesusitvarkom. Bandom tvarkytis, mokomės, domimės, skaitome. Paskui dar ir gyvalazdelių užsinorime Cool.

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
2011-08-06, 07:50 AM
Žinutė: #36
aciu kad palaikai mane Smile

Nu vasara turiu laiko ir kuo daugiau rupinuosi ziurkemis, kiekviena diena palaksto, gauna saldytu darzoviu (man jos vasara kazkaip vertingiau atrodo).O su gyvalazdemis ,idomu jas stebeti, o ir prieziuros per daug nereikia. Gryzti is mokyklos, imeti sudrekintu lapu pvz: (azuolo,avieciu,kinrozes), ruoziuosi is tetos pasiimti atzala kinrozes kad ziema maitinciau ir uzsisaldyti kokiu avieciu lapu.Nu dar kas 2 men. pakeisti durpes.Geda

Citata:Bet tai, kad suaugęs žmogus yra finansiškai nepriklausomas, turbūt dar nereiškia, kad jis rūpinsis gyvūnu labiau/geriau/atsakingiau, nei paauglys
Valio

Citata:krocukase jau ne kartą papriekaištaujama, kad jis su žiurkėm nesusitvarko
Is tu zmoniu labiausiai noreciau isgirsti kurioje dalyje nesusitvarkau .Narvas?- Taip,ziema gaunu sinsilini narva, jai sitos mano ziurkes buvo nuskriaustos ar ne taip priziuretos, su kitomis bus daug geriau (kiekvienas zmogus mokinasi is savo klaidu).Lalala
O mano jaukinimasis nezinau ,mokinuosi is ORNELLOS asmeniniu zinuciu,ir man neblogai sekasi (didelis aciu jai uz tai Clap ) (beje padejo Chalato? variantas.) Roll

Cituoti šią žinutę
2011-08-06, 08:36 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-08-06 08:36 AM ; ORNELLA.)
Žinutė: #37
(2011-08-06 01:23 AM)umiak Rašė:  Nežinau, man kažkaip taip nepasirodė. Visi kartais klystam, bet tai gal dar nereiškia, kad nesusitvarkom. Bandom tvarkytis, mokomės, domimės, skaitome.
Man atrodo bet koks žmogus laikantis gyvūnus "tobulėja" jų auginime visą gyvenimą.
Aš ir pati dabar kai pagalvoju kiek klaidų padariau prieš du metus pradėjus auginti savo merginas (nors iki jų atvykimo į namus intensyviai virš mėnesio keturis forumus studijavau), ir su veisėja daug konsultavausi. O kai bendrauju su rusų forumų dalyviais tai viena mintis galvoje "kiek jie daug žino, ir kada aš tiek žinosiu, ypač tai liečia žiurkių ligas Smile
(2011-08-06 07:50 AM)krocukase Rašė:  O mano jaukinimasis nezinau ,mokinuosi is ORNELLOS asmeniniu zinuciu,ir man neblogai sekasi (didelis aciu jai uz tai Clap ) (beje padejo Chalato? variantas.) Roll
Džiaugiuosi kad mano patarimai tau padeda Smile

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2011-08-06, 08:48 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-08-06 08:48 AM ; Dora.)
Žinutė: #38
Ornella, o gal imestum jei nesunku rusu gorumo adresa?Smile
"forumo" - atsiprasau
Cituoti šią žinutę
2011-08-06, 11:33 AM
Žinutė: #39
Atsiprašau, aš vis svarstau laikas nuo laiko, esi jis ar ji. Ir niekaip nesusigaudau. Big Grin
Cituoti šią žinutę
2011-08-06, 07:35 PM
Žinutė: #40
nezinau , bet cia ne tu viena uzkluni, beje jau buvau kazkur rases. Pouty6Geda2

Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS