Post Reply 
gyvalazdeles
2011-08-04, 10:13 PM
Žinutė: #21
RE: gyvalazdeles
(2011-08-04 10:06 PM)Karolina2 Rašė:  
(2011-08-04 09:40 PM)krocukase Rašė:  
Citata:Neužtanka jau turimų?
O kas sake kad ju turiu?Blink

Turėjo galvoj ne gyvalazdes, o aplamai.

aplamai ir atsakiau

Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-08-04, 10:40 PM
Žinutė: #22
(2011-08-04 09:02 PM)MojoJojo Rašė:  O man iškilo klausimas, kam tau, Krocukase, reikaligi dar papildomi gyvūnai ir rūpesčiai. Neužtanka jau turimų?Smile
Šiaip įdomus klausimas Smile
Aš jį girdžiu nuolat, visą savo ilgą gyvenimą, kai nusiperku naują šunį, žiurkę ar kokį kitą gyvūną Smile
Ir atsakymas paprastas - jei perku, reiškia man to reikia, yra tam vidinis poreikis (o vat merginų/moterų, perkančių sau n-tuosius batus/džinsus/maikutę nesuprantu - negi neužtenka vienerių-dviejų Big Grin )

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2011-08-05, 06:44 AM
Žinutė: #23
visiskai pritariuW00t

Cituoti šią žinutę
2011-08-05, 08:56 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-08-05 08:58 AM ; MojoJojo.)
Žinutė: #24
Na, šiuo klausimu galima diskutuoti laaabai ilgai.Big Grin Bet gal kitą kartą.
Svarbiausia, kad būtų galimybės naujam gyvūnui prižiūrėti. Nes man pasirodė, kad tai gali būti trumpalaikis, impulsyvus noras. Juk tas pats gyvalazdžių norėtojas dar neseniai apie šešką galvojo.Big Grin
(2011-08-04 10:13 PM)krocukase Rašė:  
(2011-08-04 10:06 PM)Karolina2 Rašė:  
(2011-08-04 09:40 PM)krocukase Rašė:  
Citata:Neužtanka jau turimų?
O kas sake kad ju turiu?Blink

Turėjo galvoj ne gyvalazdes, o aplamai.

aplamai ir atsakiau

O tai žiurkės jau nesiskaito?Big Grin

Visuomet mylimi ir nepamirštami - Maurisas Isas, Nanditas ir Luisas Marijus Albertas.<3
Cituoti šią žinutę
2011-08-05, 09:27 AM
Žinutė: #25
Sutinku su MojoJojo. Ornella, yra šioks toks skirtumas, kai perkasi gyvūnus ir reikmenis jiems suaugęs žmogus, pats pinigų prasimanantis, ir kai paauglys, kuris kiekvieną dieną užsinori vis naujo augintinio ir pats pinigų dar neuždirba.
Cituoti šią žinutę
2011-08-05, 10:24 AM
Žinutė: #26
(2011-08-05 09:27 AM)rudagazele Rašė:  Sutinku su MojoJojo. Ornella, yra šioks toks skirtumas, kai perkasi gyvūnus ir reikmenis jiems suaugęs žmogus, pats pinigų prasimanantis, ir kai paauglys, kuris kiekvieną dieną užsinori vis naujo augintinio ir pats pinigų dar neuždirba.

Visiškai pritariu, bet nesakau ,kad "paaugliai" negali turėt gyvūnų daugiau nei įprasta.Galų gale turi įrodyt ,kad TIKRAI nori. O ne tik sudaryti minimaliais sąlygas.

Krocukase ,o nenorėtum vietoj gyvalazdžių ant narvo pataupyti?

Kutis&Bučis
Cituoti šią žinutę
2011-08-05, 11:02 AM
Žinutė: #27
MojoJojo-su ziurkemis bedu neturiu isskyrus apie narva ,apie kuri biski veliau..
Karolina2-narvas jau uzsakytas,sausio menesi gaunu sinsilini .Hmmm

Cituoti šią žinutę
2011-08-05, 11:08 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-08-05 11:09 AM ; ORNELLA.)
Žinutė: #28
(2011-08-05 09:27 AM)rudagazele Rašė:  Sutinku su MojoJojo. Ornella, yra šioks toks skirtumas, kai perkasi gyvūnus ir reikmenis jiems suaugęs žmogus, pats pinigų prasimanantis, ir kai paauglys, kuris kiekvieną dieną užsinori vis naujo augintinio ir pats pinigų dar neuždirba.
Na aš pirmuosius savo gyvūnus turėjau kai irgi buvau mamos išlaikoma Smile Buvo ir didelis šuo, ir paukščiai, ir žiurkė ir t.t.
Jei tik tėvai sutinka išlaikyti dar vieną augintinį kodėl gi ne. Daugelis mano draugų/pažįstamų visą savo vaikystę-paauglystę gyveno mini-zoosoduose Smile
Be to gyvalazdės turbūt patys "pigiausi" augintiniai Smile (nekalbu apie "pirminį" visko susipirkimą) visas jų išlaikymas - keli gėlių lapai į dieną ir retkarčiais durpes pakeisti

(2011-08-05 08:56 AM)MojoJojo Rašė:  Juk tas pats gyvalazdžių norėtojas dar neseniai apie šešką galvojo.Big Grin
Tai jis ir dabar dar greičiausiai galvoja Smile
O po kokių kelių metų gal ir įsigys

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2011-08-05, 11:55 AM
Žinutė: #29
Gerai, žmonės. Darykit, kaip norit. Aš tik vėl, kaip kokia sena baba, kartojau, kad reikia gerai pagalvoti prieš įsigyjant augintinius. Tik neseniai susitvarkiau su šunų ferma, dar prieš tai - su kačių, ir dabar, po velniškai ilgo laiko, mano namuose tik trys gyvūnai neskaitant žiurkių. Ir labai tuo džiaugiuosi. Aš nuo atsikraustymo iš Kauno į nuosavą namą visą laiką taip pat gyvenau ''žvėryne''. Kelios katės, tos katės dar kačiukų, kokius tris pasiliekamBig Grin, tas pats su šunimis, o jei dar koks vargšiukas atklysta ar koks paukštukas iškrenta iš lizdo ir susižeidžia... Esmė tame, kad labai smagu įsigyti ir turėti daug gyvūnų,suteikti jiems namus, bet žmogus gi ir pavargsti kartais nuo jų visų ir sąlygas geras suteikti juk reikia...
Čia, žinoma, gavosi žiaurus off topic'as ir aš atsiprašau. Nežinau, kokia tų gyvių su ilgom kojom priežiūra, gal ten viskas labai simple, bet tiesiog pasitaikė proga dar kartą paraginti žmones būti atsakingais ir aš ja pasinaudojau.Big Grin

Visuomet mylimi ir nepamirštami - Maurisas Isas, Nanditas ir Luisas Marijus Albertas.<3
Cituoti šią žinutę
2011-08-05, 02:57 PM
Žinutė: #30
Citata:keli gėlių lapai į dieną ir retkarčiais durpes pakeisti
visiskai taip .Na tik ziema dar reikia aprupinti uzsaldzius bet ir vazonike galima auginti.Mama ir sutiko.Burbula turiu 30*30*30 o jo kiek skaiciau uztenka..tik va durpiu dar ieskau.ir sutinku kad pats "pigiausias" gyvunas.Wink
Priduriu kad tu gyvalazdiu nebutina imti i rankas ar paleisti "pasilakstyti".Pinch
Manau nekils bedu nes kaip turejau apie 20 ziurkenu pavyko isdalinti visus likusius gyvus (kiek spejau isgelbeti gryzes is mokyklos, nes kitus buvo paskerdus Ju motina).Blink

Citata:
Citata:MojoJojo Rašė:
Juk tas pats gyvalazdžių norėtojas dar neseniai apie šešką galvojo.
Citata:Tai jis ir dabar dar greičiausiai galvoja
Taip , bet tiktai bus toks sprendimas :Arba ziurkes,arba seskas.Roll
Taip nebus kad turesiu ziurkes ir ju negalesiu paleisti kad jas kazkas sumedziotu kaip buvo Besei panasei.PinchCrying Renkuosi gyvunus atsakingai , kad galeciau visiems suteikti normalias salygas.Lalala
Bet kadangi kai kurie dabar rasytu ,tai kodel isigijai ziurkes jai nebuvai isigijes gero narvo? Tam, nes kai jas isigijau netrukus pirkau dabar esamaji o kai pirkau man jis atrode didelis ir toks ,koki tada galeciau suteikti geriausia.GedaSad
Tiesa buvau per mazai apsiskaites ir dabar gailiuosi, bed kartu dziaugiuosi kad per savo apdairuma gavau tokias geras ziurkes kam mano Mažė ir Merga.Wub

O dabar atsiprasau už Offtopic'a, bet jus pradejot OopsOfftopicBash

Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS