Post Reply 
gyvalazdeles
2011-08-03, 11:15 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-08-03 11:21 PM ; ORNELLA.)
Žinutė: #11
RE: gyvalazdeles
Šiaip tarantulai irgi labai mieli ir gražūs gyviai Smile (tik grožėtis jai geriau iš tolo, o gyvalazdes galima imti į rankas)
(2011-08-03 06:04 PM)krocukase Rašė:  Tik ar avieciu,azuolu lapus galima uzsaldyti?
manau galėtum paieškoti specializuotų forumų ir ten tikrai gautum daugiau teisingos informacijos.
Kad galima ąžuolo lapus tai pirmą kartą girdžiu Scared
Kiek atsimenu tai duodami erškėtiniai augalai, braškės , avietės, gervuogės, žemuogės, rožės, erskėtrožės, kinrožės.
Aš maitinau aviečių lapais ir dar kažkokios kambarinės gėlės lapais (dabar tiksliai nepamenu kokios, nes tai buvo prieš 10 metų, bet atsimenu kad rudenį specialiai pirkau daug šių gėlių ir jas paskui per žiemą auginau kol visų nesuvalgė)

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-08-04, 08:01 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-08-04 08:02 AM ; Egidijus.)
Žinutė: #12
as tai dabar ruosiuosi atzala kinrozes pasiimti kad ziema ismaitinciau.
Su Donatu susirasinejau (varda suzinojau is Egzotika.info) Tai parase kad geriau siusti kiausineliais. tik va nenusprendziu kokios rusies imti.Smile
Ir pas ji minimali kaina 25 lt tai iseina 15 kiausineliu.Tai jaigu bent 10 issiristu tai visu neapziureciau .

Cituoti šią žinutę
2011-08-04, 09:16 AM
Žinutė: #13
krocukase, tikrai nepasakysiu matmenų, nematavau, bet žmogutis, iš kurio ir parsigabenau, sakė, kad toks kuo puikiausiai tinka, aukštis pakankamas, o į plotį kaip ir nesvarbu (nes platus). Smile
Cituoti šią žinutę
2011-08-04, 10:00 AM
Žinutė: #14
o tiks kazin 20*20*30?

Cituoti šią žinutę
2011-08-04, 10:27 AM
Žinutė: #15
Pas mane buvo tikrai didesnis... O šiaip, yra žmonės užsiimantys ir daug žinantys, aš tikrai nežinau kokie išmatavimai turi būti minimalūs Wink
Cituoti šią žinutę
2011-08-04, 02:46 PM
Žinutė: #16
(2011-08-03 10:22 PM)krocukase Rašė:  cia visai kitas gyvis nei tarantulas Wink

Žinau.Big Grin Aš tik paminėjau tarantulą kaip sau atgrasų gyvį ir palyginau su gyvalazde.

Visuomet mylimi ir nepamirštami - Maurisas Isas, Nanditas ir Luisas Marijus Albertas.<3
Cituoti šią žinutę
2011-08-04, 07:09 PM
Žinutė: #17
snd issimatavau tai atitinka nes minimalus 30*30*30 o mano skersmuo 30 ir aukstis 30

Cituoti šią žinutę
2011-08-04, 09:02 PM
Žinutė: #18
O man iškilo klausimas, kam tau, Krocukase, reikaligi dar papildomi gyvūnai ir rūpesčiai. Neužtanka jau turimų?Smile

Visuomet mylimi ir nepamirštami - Maurisas Isas, Nanditas ir Luisas Marijus Albertas.<3
Cituoti šią žinutę
2011-08-04, 09:40 PM
Žinutė: #19
papildomi gyvuna i- nu kiek apie jas skaiciau,tai jos nereikalauja daug prieziuros o ir siaip noriu.Taigi kiti forumieciai ir ne tik ziurkes augina.Tiesiog noriuLalala
Citata:Neužtanka jau turimų?
O kas sake kad ju turiu?Blink

Cituoti šią žinutę
2011-08-04, 10:06 PM
Žinutė: #20
(2011-08-04 09:40 PM)krocukase Rašė:  
Citata:Neužtanka jau turimų?
O kas sake kad ju turiu?Blink

Turėjo galvoj ne gyvalazdes, o aplamai.

Kutis&Bučis
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS