Post Reply 
gyvalazdeles
2011-08-03, 05:22 PM
Žinutė: #1
gyvalazdeles
Ieskau kas dovanotu ar simboliskai parduotu Gyvalazdeles (2-3).
Jai kas apie jas zino galit ir parasyt imformacijos Smile

Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-08-03, 05:47 PM
Žinutė: #2
RE: gyvalazdeles
Tu esi įdomus žmogus. Tikrai. Gal pirmiau derėtų pasidomėti, pasiruošti jų auginimui, o po to prašyti tokių dovanų?
Kaip matau, ir su žiurkėm ne visai susitvarkai, tai kam dar faunos?
Cituoti šią žinutę
2011-08-03, 05:52 PM
Žinutė: #3
Aš kažkada auginau Smile 8ar 10, tiksliai jau ir neatsimenu
Man labai patiko, įdomūs padarėliai. Mėgdavau juos imti ant rankų ir stebėti, ypač patiko kai valgydavo.
Tik gyveno pas mane trumpai Sad Nors terariumas ir buvo pakankamai didelis ir geras bet sunkiai sekėsi nutaikyti su drėgme, ypač žiemos periodu. Buvo sunku žiūrėti kai po išsinėrimo nelikdavo kelių kojų, o neturint priekinių kojų negalėdavo valgyti ir mirdavo.
Ir su maistu žiemą sudėtinga, juk jos tik kelias rūšis lapų valgo.
Taigi kai visos numirė nusprendžiau daugiau nelaikyti jei jau nemoku tinkamai rūpintis.
Čia žmogus iš Žiežmarių (Kaišiadorių rajonas) jas augina, veisia ir pardavinėja 860481407 (tik skambučiai, siunčia į kitus miestus)

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
2011-08-03, 06:04 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-08-03 06:14 PM ; Egidijus.)
Žinutė: #4
rudagazele,gal bet su ziurkemis patikek susitvarkau.Siems nereikia beje ipatingu salygu.Tik ar avieciu,azuolu lapus galima uzsaldyti?apie apsidomejima is kur taip manai kad nesidomiu.Taigi dabar ir domiuosi.
Beje man butu geriau kad veisle butu Baculum extradentatum
nes apie sitasias daugiausiai zinau.

Cituoti šią žinutę
2011-08-03, 07:17 PM
Žinutė: #5
Reikia terariumo kaip minimum. Iš tavo narvo dydžio ir kt. problemų sunku patikėti, kad galėtum įpirkti ir terariumą...
Na, bet gerai gerai - it's your choise..
Cituoti šią žinutę
2011-08-03, 09:32 PM
Žinutė: #6
kazkur skaiciau kad tinka 20*20*30 akvariumasHappy

Cituoti šią žinutę
2011-08-03, 10:00 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-08-03 10:02 PM ; Pepilota.)
Žinutė: #7
Teko auginti, mieli ropojantys pagaliukai, tik ne man tikriausiai tokius auginti, nevisada prisitaiko ir ne visur... Tikriausiai vienas iš pagrindinių dalykų - drėgmė, o su jos atitaikymu ir buvo tikriausiai nelengva (kai daug patarėjų ir patarimai skirtingi gavosi).
Kuo terarmius didesnis (ypač į aukštį), tuo geriau. Pas mane buvo į plotį, nors aukštis puikiai joms tiko irgi (tikrai nebuvo ankšta) Roll
Beje, pirmiausiai įrengti vertėtų terariumą, tada jau ieškotis šių padariukų Wink
Cituoti šią žinutę
2011-08-03, 10:13 PM
Žinutė: #8
koki matmenys?

Cituoti šią žinutę
2011-08-03, 10:18 PM
Žinutė: #9
Jūs jau man atleiskit, bet kaip tokius gyvius galima auginti? Aš tai jų bijočiau...Big Grin Nu, bet jau geriau tokie, nei vorai. Tarantulai...brrrr... Ne arčiau, kaip per metrą...feeee...

Visuomet mylimi ir nepamirštami - Maurisas Isas, Nanditas ir Luisas Marijus Albertas.<3
Cituoti šią žinutę
2011-08-03, 10:22 PM
Žinutė: #10
cia visai kitas gyvis nei tarantulas Wink

Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS