Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mano degu voveriukai
2009-01-23, 03:46 PM
Žinutė: #31
RE: Mano degu voveriukai
Tvirtinti spec klipsais, o tinklas turi būti 2,5x2,5cm akutėm todėl, kad visi tinklai su smulkesnėm akutėm yra iš labai plonos vielos iš kurios stabilumo tikėtis būtų per daug optimistiška net ir su mažesniais išmatavimais. Gal kas nors prekiauja ir kitokiais variantais, bet man rasti nepavyko, todėl kalbėdama apie tinklus turiu omeny Senukų asortimentą.

Rimo narvų variantas išties turėtų būti praktiškesnis nei medinis karkasas, be to narvo matmenų neriboja konkretaus stelažo matmenys (šitas stelažų apribojimas aišku atpuola, jei viską užsakinėji ir nesuki galvos kaip padaryti pigiau). Beje, karkasiniams narvams galima naudoti smulkesnį tinklą - aktualu jei labai smulkius žvėriukus ketini auginti.

Prie žiurkių apgyvendinimo pavartyk temas apie narvų gamybą - gal idėjų dar pasirinksi.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2009-01-23, 04:07 PM
Žinutė: #32
Kvadratinem akutem tinklai tikrai is plonos vielos, bet yra ir smulkesniu akuciu is panasaus storio vielos (jei kalbam ne apie plastikuota).
Cituoti šią žinutę
2009-01-26, 02:45 PM
Žinutė: #33
Jei pirkt neplastikuotą tinklą jį reikia dažyt, nes cinkas nuodingas yra.
Padarius pertvarą per vidurį kaip ano dabartiniam narve, narvas tampa daug stabilesnis. Karkas gal ir duoda stabilumo, bet... svoris tikrai didelis. Aš savo narvą vos nuo komodos nuimu, tai apie karkasinį net kalbos nebūtų. Nebent galima daryt "rėmelius" iš aliuminio profilių, bet vėl gi... Labai svarbu žinoti ar tu žadi tą narvą kilnoti, kur jis stovės. Pagrindinės lentynos NEGALI būt medinės ( nes šlapinasi degu daug ir deja, skirtingai nei žiurkės, visur, net ir lovoj. Jei darysi lentynas iš gofroplastiko (labai patogu ir lengvai valosi), kad negriaužtų uždėk aliuminio profilius (mano narvo lentynos, išliko kaip naujos metus laiko). Narvo akutės 2,5x2,5 cm nebus per didelės. Nei viena mano degu net galvos neprakiša (aišku jaunikliams jis būtų netinkamas). Valgymo vietoj kad nebūtų purvo už narvo ribų, padaryk bortelius iš gofroplastiko.

Na pati planuoju mėnesio bėgy pagamint naują narvą, tai jei ne dabar gaminsi, galėsi idėjų pasisemt.

P.S. Dar vienas pastebėjimas, jei darysi pertvarą per vidurį, padaryk dureles siauras per visą ilgį kad ta lentyna išsiimtų, nes valyti neišėmus yra siaubingai nepatogu. Dureles taip pat daryk taip kad būtų patogu prieiti visur, nes mano atveju, tenka taip ranką užsukt, kad net negalvojau kad taip įmanoma.

Mano laisvalaikis
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2009-01-27, 08:38 PM
Žinutė: #34
Na dedu savo narvą parodyti kaip atrodo šiai dienai:
Akmenys - [Paveiksliukas: 20090127073.jpg]
Va kaip nutarkuotos grotos, bet narvas daug maž liko toks pats [Paveiksliukas: 20090127075.jpg]

Mano laisvalaikis
Cituoti šią žinutę
2009-01-27, 09:11 PM
Žinutė: #35
Narva matyt skanu padarei Smile Grotos tai taip nemazai aplupinetos sakyciau.

O mintis del akmenu patiko man, vasara turetu but liuks ant ju pagulet. Manau ir ziurkom tiktu.
Cituoti šią žinutę
2009-01-27, 09:43 PM
Žinutė: #36
Tai čia tik Čilės darbas. Mažoji ją veja, kad namų negriaužtų, tai net muštynės kyla. Gilė tvarkingesnė, ir po savim kur miega nedaro ir paleista pabėgiot nesituština. Na o Čilė jau senutė, tai nusileidžiu jai. Jei būtų tik nugriaužta tai nekeisčiau nieko, bet iki žaizdų į tuos tvirtinimo dirželius susibraižau, o ir valymas tampa našta.

čIlė stogą bandė griaužt, nes tik ten nepaliestas tinklas, bet matyt nepatogu buvo tai ramybėj paliko.

Akmenukai tai super dalykas vasarą: mano mergos mušasi katra ant didesnio akmens atsivėsins. Vasarą planuoju paieškot stambesnių, nes šituos iš pirties atsinešiau

Mano laisvalaikis
Cituoti šią žinutę
2009-01-27, 10:23 PM
Žinutė: #37
Vat mano Gilė tai dievina akmenukus, net ir žiemą noriai tupi Smile
O ir šiaip jau metai Gilė pas mane, bet taip ir neužaugo. Dydžiu smarkiai skiriasi nuo Čilės, charakteriu taip pat. Ji tokia bailiukė, bet vis tiek miela. Kad ir kokia baili būtų, nė karto nėra nei įknadusi nei ko blogo padariusi. Čilę kartais pakamuoja, nes žaist nori, bet šiaip galiu sakyt, kad gana gerai sutaria
[Paveiksliukas: 20090127076.jpg]
[Paveiksliukas: 20090127077.jpg]
[Paveiksliukas: 20090127080.jpg]
[Paveiksliukas: 20090127088.jpg]

Ir šiaip jos tokios skirtingos, kad net nesitiki jog abi yra degu Big Grin O labai mėgstamas dalykas yra : kai tik išplaunu narvą abi puola kuo greičiau spirų visur primėtyt Big Grin Dabar bent jau į mus nemėto, nes anksčiau paimdavo į letenėles ir mėtydavo mum ant lovos. Skamba neįtikėtinai. Bet kaip kitaip paaiškinti kakaliukus ant lovos, kai ji yra du metrai nuo narvo.

Dar iš mūsų gyvenimo galiu papasakot kaip asavo mergas ant dietos buvau pasodinus. Taigi buvau jas išlepinus tike kad net JR farm maisto nevalgė, vos įpildavau maisto Čilė paimdavo bliūdelį ir numesdavo, o maistą "APŠ..." Tai maisto jokio nedaviau parą, tada po truputį didinau kiekį. Dabar vėl valgo normaliai

Mano laisvalaikis
Cituoti šią žinutę
2009-01-27, 10:24 PM
Žinutė: #38
(2009-01-27 09:11 PM)medooza Rašė:  O mintis del akmenu patiko man, vasara turetu but liuks ant ju pagulet. Manau ir ziurkom tiktu.

Nebent kas savaitę po naują akmenį dėtum. Akmenys pradeda dvokti (spėk nuo ko Roll ) ir neišsiplauna. Išbandyta.
Cituoti šią žinutę
2009-01-27, 10:27 PM
Žinutė: #39
Na pas mane akmenys jau guli nuo vasaros ir kvapo jokio... Aišku gal dėl to kad Gilė Čilės neprileidžia prie jų tai nėra kam apdirbt Big Grin nors aišku negaliu lygint šlapimo intensyvumo žiurkių ir degu. Pas mane kvapas nuo narvo ateina, ne nuo pačio šlapimo, o nuo apsiusinto šieno. Va jis tai skleidžia "malonų" kvapą

Mano laisvalaikis
Cituoti šią žinutę
2009-01-29, 06:29 PM
Žinutė: #40
Sakyciau, Tavo narvas vis dar saunusSmile o as apsisprendziau taip pat daryti narva be karkaso - tiesiog taip bus greiciau, nes mano vaikuciams sename narve ryskiai per anksta. O smeli nuolat narve laikai, ar idedi tik pusvalandziui? As palieku nuolat, nes tuomet, kai jie issimaudo jame, jie i ji slapinasi ir taip maziau my*a ant lentynu ir namo Big Grin kazkada bandziau isimineti po maudyniu, tai kvapas labai pasijuto. O dabar pasijuto palengvejusi pinigine, kai tenka smeli kasdien keistiSmile (visgi sinsilu smelis nepigus)..

Del akmenu gera ideja - darysiu ir asTongue o ka manot, jei prideti jiems mazesniu akmenuku, kad jie galetu juos krauti i kruvas? nes kaip skaiciau vienam uzisenietiskam psl, tai gamtoje is akmenu statydami "tvirtoves" taip jie varzosi del statuso bendruomenej. ka manot?
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  mano degu narvelis Shary 10 8,758 2009-03-04 08:45 PM
Last Post: zbitkus
Heart Degiukai voveriukai myletoja 1 2,192 2008-08-19 05:48 PM
Last Post: Amber

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS