Post Reply 
Ar naujausiai prisiregistraves vartotojas nera virusas?
2012-01-03, 06:52 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-01-03 07:05 PM ; Lemoora.)
Žinutė: #11
RE: Ar naujausiai prisiregistraves vartotojas nera virusas?
Aha, man irgi meta grėsmingus pranešimus, kad virusas.. Bzzz nors naudoju explorer'į ir Eset Nod32 antivirusinę. Kitose svetainėse niekad nebūna tokių pranešimų. Antivirusinės skanavimo lygis nėra paranojiškas, kaip kažkada buvo, kai net VGTU puslapį blokavo, o ir antivirusinė buvo tada Kaspersky, o dabar Nod'as Big Grin

Panagrinėjau savo antivirusinės veiksmų statistiką, tai virusą įvardyja kaip "HTML/Iframe.B.Gen", taip pat rašo, kad virusas buvo panaikintas, o "Įvykis įvyko taikomajai programai bandant kreiptis į failą: C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe."

Toliau panaršiau internete ir radau, kad šis virusiukas yra penktoje vietoje pagal kenkėjiškumą. Cituojam: "Penktoje dešimtuko vietoje – kenksmingas HTML elementas „HTML/Iframe.B.Gen“ (1,67 proc.), nukreipiantis į kenkėjiškas svetaines." (šaltinis: http://www.nodbaltic.lt). Tad tie "naujokai" keistais pavadinimais irgi gali būti su šiuo reikalu susiję.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2012-01-08, 01:48 PM
Žinutė: #12
Klausimas visiems - ar kam nors antivirusinės dar vis rodo, kad šitam puslapy "yra virusų"? noriu išsiaiškinti, ar čia mano antivirusinė durniuoja, ar taip yra ne man vienai, nepriklausomai nuo naudojamų apsaugos programų.
Cituoti šią žinutę
2012-01-08, 02:58 PM
Žinutė: #13
Taip. Vis dar rodo.
Cituoti šią žinutę
2012-01-08, 03:02 PM
Žinutė: #14
Siūlau naršyklę Google Chrome ir antivirusinę Avira AntiVir Personal (ji nemokama) - per daugiau nei dvejus metus nėra kilę bėdų nei dėl virusų, nei dėl ko kito. Jei koks crack'as būna kompe ir jį suranda, vieną kartą užtenka pažymėt "always ignore" ir daugiau problemų nebekyla. Wink
Cituoti šią žinutę
2012-01-09, 12:00 PM
Žinutė: #15
Man visus puslapius atidaro,o sita blokuoja. Del to i ji ieit galiu tik per telefona :/ antivirusine eset nod 32
Cituoti šią žinutę
2012-01-10, 07:30 PM
Žinutė: #16
Mano irgi eset Nod32, bet šiandien viskas ok, neberašo apie virusus Smile

(2012-01-09 12:00 PM)huste Rašė:  Man visus puslapius atidaro,o sita blokuoja. Del to i ji ieit galiu tik per telefona :/ antivirusine eset nod 32
Cituoti šią žinutę
2012-01-10, 07:55 PM
Žinutė: #17
Man irgi paranešimus siunčia antivirusinė mano yr avast'as Pinch

Kutis&Bučis
Cituoti šią žinutę
2012-01-10, 10:13 PM
Žinutė: #18
o man taspats avastas niekad nieko nesiunte is cia...
Cituoti šią žinutę
2012-01-13, 11:01 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-01-13 11:01 AM ; Insomnia.)
Žinutė: #19
Tik uzejau i foruma, kai antivirusine ismete ispejima apie trojana. Browseris Google Chrome, antivirusine BitDefender. Keista, nes pirma karta per visa laika antivirusine parode virusa, anksciau to nebuvo, kad ir kur narsyciau. Idomu, kame kampas. Kol rasiau sita posta, ismete dar du ispejimus, dabar jau apie kelis virusus...
Cituoti šią žinutę
2012-01-13, 12:26 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2012-01-13 12:27 PM ; umiak.)
Žinutė: #20
Man namie jokių įspėjimų užėjus į forumą nėra mėtę, o ne namie, kur naudojamas explorer'is su antivirusine Avira AntiVir Personal paskutines dvi savaites mėtė ir mėtė įspėjimą po įspėjimo. Tik užeini ant kokios kitos temos ar pereini į kitą puslapį, ir su kiekvienu papildomu veiksmu gauni po papildomą lentelę. Bet prieš porą dienų kažkaip 'stebuklingai' viskas ėmė ir susitvarkė, ir dabar užėjus į forumą jau nieko nebemėto..

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS