Post Reply 
Ar naujausiai prisiregistraves vartotojas nera virusas?
2011-03-25, 07:25 PM
Žinutė: #1
Ar naujausiai prisiregistraves vartotojas nera virusas?
Matau, kad prisiregistravo kazkoks 'maison en bois' ir keliose temose papostino ziauriai ilgus tekstus nepazistama man kalba ir dar kazkokiu linku pridejo. Ar cia tikri kazkokio zmogaus postai, ar kazkas forumui? Gal virusas? Man itartinai atrodo, o kompas ir taip jau vos laikosi, todel ir klausiu daugiau ismananciu...Atleiskit, jei klausimas pasirode keistas Geda
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-03-25, 07:34 PM
Žinutė: #2
RE: Ar naujausiai prisiregistraves vartotojas nera virusas?
Manau ne virusas, o botas
Cituoti šią žinutę
2011-03-25, 08:59 PM
Žinutė: #3
As buvau pamirsus ta zodi Smile Tiesiog uzejau i foruma, o ten tooookie tekstai. Svarbiausia, kad nebutu pavojinga kompui. Bet Diabolic turbut bus darbo sita pasalinti Pinch
Cituoti šią žinutę
2011-03-25, 09:08 PM
Žinutė: #4
pastaruoju metu prancūzai kažkokie čia vis puldinėja Bijau
iš pradžių buvo poker'is, dabar medinis namas (tas maison en bois)unsure

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
2011-03-26, 01:23 AM
Žinutė: #5
Sorry, kol kas nieko negaliu padaryti, tik reaguoti post factum Sad T.y., trinti ir baninti.

Kažkoks spaminių botų suaktyvėjimas nenormalus paskutinėm dienom, pirmą kartą per visus forumo metus šitaip... Pora jau užbaninta pagal IP, bet vis nauji išlenda ir kažkaip praiena ir registraciją, ir email vartotojo aktyvavimą..

Ne virusai, t.y., jūsu asmeniniams kompams tai jokio poveikio/įtakos neturi... tiesiog šiaip erzina.
Cituoti šią žinutę
2011-03-26, 01:25 PM
Žinutė: #6
O kaip toks dalykėlis, kaip captcha? Teko kai kur matyti, registruojantis į forumą reikia atsakyti į lietuvišką klausimą, tai padėtų atfiltruot užsieniečius.
Cituoti šią žinutę
2011-03-27, 07:27 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-03-27 07:28 PM ; GreTuTe.)
Žinutė: #7
Na va ir dar vienas atsirado...
(horoscope gratuit)

Beprotiškai myliu savo Aukselius Fyfa ir Fika. ;*
Cituoti šią žinutę
2011-04-11, 11:03 PM
Žinutė: #8
sextoys huile de massage - tai bent nickas!!! Kiekvienas zodis atnesa dziaugsma! Big Grin Beje, siandien gimtadieni svencia, nepamirskim pasveikinti Big Grin

There is always hope...
Niekada nepamiršiu:
Mažylis 2008.08.-2010.05.13
Zubrik 2008.11.16-2010.10.02
Sioma 2009.02.19-2010.10.05
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2012-01-02, 05:16 PM
Žinutė: #9
Ar man vaidenasi, ar į forumą įsėdo visusas? Tik čia įeinu, iš kart antivirusinė meta langą, kad rado nepageidaujamą programą ar virusą. Iš pradžių maniau, kad problema kompe, bet kituose tinklapiuose taip nesidaro. Plius, su kitu kompiuteriu lygiai tas pats... Blink
Cituoti šią žinutę
2012-01-03, 02:16 PM
Žinutė: #10
Pastarąjį pusmetį antivirusinės labai daug klaidingų pranešimų mėto, ypač Firefox + Avast kombinacija, kuri kėsinasi pusę interneto užblokuoti.. O Avastas dar ir ant pačio Firefox.exe vienu metu rėkė kaip išprotėjęs.

Forume ir ziurkes.lt jokių pakeitimų nėra. Jei naudojat normalią mokamą antivirusinę siūlau rašyti jų support'ui ir prašyti patvirtinti programos mėtomus įspėjimus arba reportinti "false positive". Arba sumažinti programos paranojos lygį nustatymuose. Arba naudoti mažiau paranojišką antivirusą. Arba kitą browserį.

Neseniai turėjau pokalbį su Kaspersky antivirusinės kūrėjais dėl savo asmeninės svetainės - lankytojai pradėjo rašyti laiškus, kad negali pas mane pakliūt. Tuo tarpu žmogus iš Kaspersky Labs mano tinklalapyje negalėjo rasti kodėl jų programa blokuoja priėjimą. Viskas taip ir pakibo ore, nors tikiuos, kad gal susitvarkė su sekančiais programos atnaujinimais.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS