Post Reply 
del pacio puslapio
2011-10-18, 11:52 AM
Žinutė: #31
RE: del pacio puslapio
kai įeinu į pradinį psl man visad išmeta antivirusinė "Trojan Horse blocked" .
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-10-18, 09:41 PM
Žinutė: #32
Turbūt turi Avastą su nauju Firefox'u komplekte? Po paskutiniu atnaujinimų maniškis kėsinasi pusę interneto užblokuoti :/
Cituoti šią žinutę
2011-10-19, 12:40 PM
Žinutė: #33
Atspėjai. Šiandien kažkaip tik ramu, o taip kelias dienas man vis lenteles avast'as mėtydavo su Trojanu .
Cituoti šią žinutę
2015-12-14, 09:07 AM
Žinutė: #34
Sveiki, džiugu, kad sukūrėte formumą. Visada smagu pabendrauti su bendraminčiais.
Bet gal galima išspręsti techniškai, kad naujausios žinutės būtų vos atsidarius temą jos viršuje, o senesnės stumtųsi į galą. Tada visada matytum naujausias žinutes ir tai manau padidintų lankytojų skaičių forume.
Taip pat, kad naujausiai pakomentuotos temos taip pat būtų sąrašo viršuje. Tai palengvintų ir pagyvintų bendravimą.

Atsiprašau, "kad esu naujokė ir vos koją įkėlus darau tvarką" Wink. Bet gal techniškai tai nėra sudėtinga?
Cituoti šią žinutę
2015-12-14, 09:34 AM
Žinutė: #35
Vidasmile, betgi dabar būtent taip ir padaryta G naujausios žinutes ir naujausiai pakomentuotos temos yra temos viršuje, o senesnės stumiasi į galą (aš virš 6 metų forume, visada taip ir buvo)

— Разве можно мерить счастье в крысах?!
— А в чём же еще его мерить?
— В деньгах!
— Но как-то глупо гладить по вечерам… деньги.

http://www.ziurkes.jimdo.com
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS