Post Reply 
del pacio puslapio
2011-05-18, 01:07 PM
Žinutė: #21
RE: del pacio puslapio
Sakydami temos autorė turėjom omeny žiurką, nors iš tiesų temą krocukase sukūrė. Vienok, aš vis dar nesuprantu, koks puslapis čia turėtų būti kuriamas, apie kažkokią bendrą info, o ne forumą.. jetau, koks rebusas BzzzBig Grin sakau, tikrai nebloga tema. jau antrą dieną man šypseną ant veido uždeda

I was born free. You too.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-05-18, 01:33 PM
Žinutė: #22
tai tada saunu kad man pavyko tokia sukurti Big Grin
Cituoti šią žinutę
2011-05-18, 01:42 PM
Žinutė: #23
Kad sukurti puslapi reikia parasyti info, rimtus straipsnius, paremtus mokslu. Nekokybisku vaikisku sapalioniu cia niekas nedes. Straipsniai yra darbas, sunkus darbas, vertimai, autorines teises ir t.t. Zmones knygas metu metus raso, o jus norit kad vienas zmogus padarytu rimta puslapi.
Forume yra visos nuorodos, jeigu reikia pagalbos reaguojama greitai ir operatyviai. Tikrai zinau atveju kai daug forumo dalyviu nakti nemiega, pergyvena ir visaip bando padeti kritineje situacijoje. Manau, kad forumo deka isgyveno ne vienas zveris, nekalbant jau apie tai, kiek zveriu gyvenimo kokybe pagerejo. As cia irgi zalia atejau. Nemaza dalim forumo deka dabar radau savo judejimo siame gyvenime trajektorija.
Taip, puslapis butu saunu, bet jis bus kada bus. Apie tai jau buvo diskusijos.

Daug naujoku pyksta, kad juos puola. Nu bet naujokai, bent jau paskaitykit foruma, vien pirmo puslapio temose kiek atsakymu galima rasti. Netingim, paskaitom, paieskom, tada klausiam.

Pateisinu pasikartojanciu temu kurima kai tema skirta konkreciam uzsitesusiam atvejui aptarti arba kai yra emergency ir ieskoti laiko info nera.

O siaip visi dabar draugiskai atsipuciam, pilnatis tesis iki geguzes 24 dienos RollBzzzLalala

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Iškeliavę: Benas Šermanas, Mamulytė, Chelsea, Wisła, Larsas, Mūcha
Cituoti šią žinutę
2011-05-18, 08:36 PM
Žinutė: #24
matau linksminates merginosSmile
Cituoti šią žinutę
2011-05-18, 09:25 PM
Žinutė: #25
O tai negi dabar liūdėti, kad tokį baisiai niekam tikusį forumą turim, kad net toiterjerai už mus gražesni ir protingesni Roll

Pilnatis, beje, baisi. Darbe šiandien vienu momentu jau galvojau ką nors nudėsiu. Nu kažkaip beveik visi totaliai kosmose šį kartą.
Cituoti šią žinutę
2011-05-18, 09:59 PM
Žinutė: #26
Pilnatis tikrai klaiki, pms'ai uzvalde ir vyrus ir moteris! Slykstus storas menulis. Seniai nebuvo tokios sunkios pilnaties, net geomagnetines audras pracheck'inau, nu bet ne, audru nera Smile

"Nenori kad tau po stalu priš..tų ar nugraužtų kokį tapetą nusipirk auksinę žuvelę..." ©Vil
Cituoti šią žinutę
2011-05-19, 03:31 PM
Žinutė: #27
Smagi visai čia temelė Big Grin. Aš nelabai tikėjau, kad mėnulis gali šitaip veikt žmones, bet per šią pilnatį tikri cirkai vyksta Big Grin. Aplinkiniai žmonės (prie jų ir aš neretai prisijungiu) pastarosiomis dienomis man kažkokie nesuprantami, keisti. Net gyvūnai kažkokie man kitokie... Big Grin
Cituoti šią žinutę
2011-05-19, 03:56 PM
Žinutė: #28
Tarp padirbejusiu aptarnavimo sferoj abejojanciu pilnatimi neraLolBig GrinBlink

Cituoti šią žinutę
2011-05-20, 07:05 AM
Žinutė: #29
(2011-05-19 03:56 PM)Ingoszke Rašė:  Tarp padirbejusiu aptarnavimo sferoj abejojanciu pilnatimi neraLolBig GrinBlink

LolLolLol

Man nuo pilnaties net fiziškai skauda! Visas kojas, ypatingai per kelius ir šiek tiek aukščiau bei žemiau jų. Galvodavau, kad šiaip sąnariai skauda, paskui patikėjau, kad nuo orų pokyčių, bet manau per daug sutapimų, kad kaskart skauda per pilnatį Big Grin Mistika Lol
Cituoti šią žinutę
2011-05-20, 09:02 AM
Žinutė: #30
Na, potvyniais ir atoslūgiais, kuriuos įtakoja mėnulis tai lyg ir niekas neabejoja Smile O mūsų smegenys yra beveik 80 proc tiesiog vanduo... Jokios mistikos, elementari fizika..
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS