Post Reply 
del pacio puslapio
2011-05-17, 08:38 PM
Žinutė: #11
RE: del pacio puslapio
(2011-05-17 04:43 PM)žiurka Rašė:  3. būtu gerai kad visi nedarytu tiek daug naujų temu, tarkim mačiau kur yra ''Bandau'' žemiau paėjus vėl ''Bandau''. Galima sukūrt arba atskira tema arba tema ištrint, nes veliau tiesiog pasimeti tarp tokios gausybės temų.

Smelyne, tam ir reikalinga, kad kiekvienas galetu pasipraktikuoti/isbandyti sio puslapio galimybes. Man pvz niekas nepasimeta. Jei as sukuriau tema "Bandau" tai ja labai greit randu.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-05-18, 01:13 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-05-18 01:16 AM ; umiak.)
Žinutė: #12
(2011-05-17 06:56 PM)Poshla_v_glush Rašė:  Atrodo, kad tai buvo toiterjeru klubo reklama

LolLol
iš pradžių pralinksimo žiurka su savo trimis patariamojo pobūdžio punktais.
bet Poshla_v_glush komentaras, toks taiklus, nu, tiesiai į dešimtuką - tas pralinksmino dar labiau.
vis tik, manau, gerai, kad šitą temą sukūrė. taip pozityviai nuteikė, pralinksmino.

ir prašau, nekeskit fono spalvos Scared. aš taupau elektrą, kai naktį sėdžiu prie kompo, kambary išjungiu šviesą, kad vst nelobtų. aš ir taip vos "prižlibinu", jei fonas bus tamsesnis, kaip tada aš skaitysiu Lol man tas fonas - vienintelis šviesos šaltinis, o ir tą kažkas pritemdyt nori

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
2011-05-18, 01:23 AM
Žinutė: #13
Durniausia tai ta priežastis, kodėl reikia tamsesnio fono "nes vargina akis" mat jai šviesus
Big Grin jei išmanytų ką nors, tai žinotų, kad kaip tik tamsus fonas su šviesiom raidėm vargina akis. O toks, kaip šitam forume - kai fonas šviesus ir raidės juodos yra daug geriau akim.
Cituoti šią žinutę
2011-05-18, 01:58 AM
Žinutė: #14
man dar šitas patiko Smile
(2011-05-17 04:43 PM)žiurka Rašė:  ir man atrodo kad vien dėl to kad temu yra daugybę, bet tarp jų nėra tinkamu

prisiminiau, kai paskutinįkart pas vet buvau, pasakojau, kad porfirino per daug mums išsiskiria, kažkaip ne taip suprato, sako, tai neduokit jam to porfirino Lol sakau ir neduodu, čia toks "daiktas" kur iš liaukos tarp akių esančios išsiskiria. vet net nežino, taip išeina, kas tas porfirinas. jei ne šitame forume šviesiame fone esančios (tinkamos) temos, visokeriopai padedančios susivokti graužikėlio auginime, aš turbūt seniai būčiau prapuolusi
Sos

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
2011-05-18, 10:23 AM
Žinutė: #15
(2011-05-18 01:23 AM)existence Rašė:  Durniausia tai ta priežastis, kodėl reikia tamsesnio fono "nes vargina akis" mat jai šviesus

Matyt dėl tos priežasties šitie maži žmonės ir knygų nebeskaito - juodos raidės ant baltų puslapių matyt tikrai juos vargina Roll O dar ypač kai niekas neblyksi ir nestraksi aplinkui, tai dar ir nuobodu skaityti.

Citata:ir šiaip jau beveik visos svetaines su šviesiu fonu

kažin kodėl G

Beje, jei kažkam tikrai sunku skaityti, tai čia ne žiurkių problema - susireguliuokit kontrastą ir šviesumą savo asmeniniame monitoriuje. Beje, nauji monikai žaliems vartotojams netgi spec greitai perjungiamus režimus turi - skaitymo, pramogų, etc., kuriuose yra jau gatavai sureguliuotas šviesumas ir kontrastas, reikia tik persijungti.
Cituoti šią žinutę
2011-05-18, 11:08 AM
Žinutė: #16
Diabolic, as irgi zinau tokiu zmoniu kuriem sviesus fonas peilis. Tiesiog akys labai labai jautrios.
Man pvz irgi kuri laika taip buvo - negalejau skaityt knygu ir negalejau ziuret i monitoriu ilgiau nei 30 min. galva tiesiog spengdavo, atrodo akys isvarves. Tai buvo tiesiog pervargimo pozymis. Na musu zmones kazkaip nekreipia demesio i sveikata, o tieisog kaltina kitus, kad jam blogai...
Cituoti šią žinutę
2011-05-18, 12:02 PM
Žinutė: #17
Snepi, suprantu puikiausiai, prie moniko prasėdžiu beveik visas nemiegojimo valandas ir pvz visiškai negaliu nei skaityt, nei kokio filmo žiūrėti tamsoj, nes kontrastas per didelis, akys varva. Tačiau šviesiame kambaryje viskas ko reikia palengvinti akių gyvenimą, tai tiesiog pasireguliuoti monitoriaus nustatymus. Nu ir nespoksoti nenuleidžiant akių.
Cituoti šią žinutę
2011-05-18, 12:06 PM
Žinutė: #18
Taiva...kad nevisi zino kad monitorius reguliuosi ir rankiniu budu ir programiskai Big Grin
Cituoti šią žinutę
2011-05-18, 12:14 PM
Žinutė: #19
Oooj užvirė diskusija Big Grin
O temos autorė pabėgo, nebeturi pastebėjimų Sad
Cituoti šią žinutę
2011-05-18, 12:23 PM
Žinutė: #20
Turiu. Beje as turejau aumenyje tai "puslapis kuriamas" ar jis bus kada sukurtas.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS