Post Reply 
del pacio puslapio
2011-03-18, 01:27 PM
Žinutė: #1
del pacio puslapio
turiu klausimeli ..ar sitas puslapis kuriamas ar ne?nes as labai noreciau puslapio ir apie bendra info o ne tik forumo.ir naujokams but geriauLalala
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-05-17, 04:43 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-05-17 04:46 PM ; žiurka.)
Žinutė: #2
RE: del pacio puslapio
sveiki, nenoriu pasirodyt reikli, bet man nelabai patinka kai kurie šio forumo dalykai:
1. Fonas (noretus ko nors tamsesnio, nes ta šviesi spalva ilgiau skaitant vargina akis ir šiaip jau beveik visos svetaines su šviesiu fonu)
2. Puse angliško puse lietuviško teksto (manau kad reiktu viska padaryt lietuviskai, šiaip ar taip, negi anglas sumanys ateit i tokia svetaine? o kadangi visi čia lietuviai tai būtų gerai kad ir svetainė būtų lietuviška, nes kai kurie gali ir ko nors nesuprast)
3. būtu gerai kad visi nedarytu tiek daug naujų temu, tarkim mačiau kur yra ''Bandau'' žemiau paėjus vėl ''Bandau''. Galima sukūrt arba atskira tema arba tema ištrint, nes veliau tiesiog pasimeti tarp tokios gausybės temų.
________________________________________________________________________________​_______________________________

Yra tokia svetainė: http://toiterjeruklubas.lithuanianforum.net/ tai man čia paviždžiui viskas labai gražiai padaryta, ir lapu nera daug su temom bet daug ką rasi.
________________________________________________________________________________​________________________________

P.S. Pastebėjau kad dauguma būna rašančiu ir į netinkamas temas ir man atrodo kad vien dėl to kad temu yra daugybę, bet tarp jų nėra tinkamu.
________________________________________________________________________________​________________________________
Cituoti šią žinutę
2011-05-17, 05:00 PM
Žinutė: #3
jo, ačiū už pastabas. Gerai, kad Inga perspėjo jog šiandien pilnatis Bzzz
Cituoti šią žinutę
2011-05-17, 06:45 PM
Žinutė: #4
Pilnatis jau ir vakar buvo Big Grin Visi psichuojam Big Grin
Cituoti šią žinutę
2011-05-17, 06:47 PM
Žinutė: #5
Nu, išpindėję tie naujokai. Vos tik koją įkėlė, iškart tvarką daryt reikia. Big Grin
Cituoti šią žinutę
2011-05-17, 06:56 PM
Žinutė: #6
Atrodo, kad tai buvo toiterjeru klubo reklama Big Grin

There is always hope...
Niekada nepamiršiu:
Mažylis 2008.08.-2010.05.13
Zubrik 2008.11.16-2010.10.02
Sioma 2009.02.19-2010.10.05
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-05-17, 07:02 PM
Žinutė: #7
(2011-05-17 04:43 PM)žiurka Rašė:  sveiki, nenoriu pasirodyt reikli, bet man nelabai patinka kai kurie šio forumo dalykai:
1. Fonas (noretus ko nors tamsesnio, nes ta šviesi spalva ilgiau skaitant vargina akis ir šiaip jau beveik visos svetaines su šviesiu fonu)
2. Puse angliško puse lietuviško teksto (manau kad reiktu viska padaryt lietuviskai, šiaip ar taip, negi anglas sumanys ateit i tokia svetaine? o kadangi visi čia lietuviai tai būtų gerai kad ir svetainė būtų lietuviška, nes kai kurie gali ir ko nors nesuprast)
3. būtu gerai kad visi nedarytu tiek daug naujų temu, tarkim mačiau kur yra ''Bandau'' žemiau paėjus vėl ''Bandau''. Galima sukūrt arba atskira tema arba tema ištrint, nes veliau tiesiog pasimeti tarp tokios gausybės temų.
________________________________________________________________________________​_______________________________

Yra tokia svetainė: http://toiterjeruklubas.lithuanianforum.net/ tai man čia paviždžiui viskas labai gražiai padaryta, ir lapu nera daug su temom bet daug ką rasi.

P.S. Pastebėjau kad dauguma būna rašančiu ir į netinkamas temas ir man atrodo kad vien dėl to kad temu yra daugybę, bet tarp jų nėra tinkamu.

Tai gali ir nuo savęs pradėt, nekuriant nesąmoningų temų Wink
Cituoti šią žinutę
2011-05-17, 07:06 PM
Žinutė: #8
Pritariu existence.

Čia ne parduotuvė, ne prekių rinktis ateinam. Ateinam čia prašyti pagalbos, bendrauti, dalintis džiaugsmais ir liūdesiu. Ir turėtumėm džiaugtis, kad toks forumas iš viso egzistuoja. Ir džiaugtis, kad yra protingesnių žmonių už mus, kurie gali patarti. O tikrai ne kritikuoti...
Cituoti šią žinutę
2011-05-17, 07:13 PM
Žinutė: #9
butent Smile nooors... fonu pasirinkimo galimybe visai nieko butu Big Grin bet ar bus tokia ar ne niekas mano poziury i sita foruma nepasikeis Smile
Cituoti šią žinutę
2011-05-17, 07:36 PM
Žinutė: #10
(2011-05-17 06:56 PM)Poshla_v_glush Rašė:  Atrodo, kad tai buvo toiterjeru klubo reklama Big Grin

O ką, juk nesiskiria toyterjerai nuo žiurkių...LolRoll
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS