Post Reply 
Gyvūnas=talismanas
2011-03-19, 08:14 AM
Žinutė: #41
RE: Gyvūnas=talismanas
Aš pastebėjau, kad daug žiurkių augintojų nežino, koks kraikas turi būti. Jiems pjūvenos atrodo labai ok, o paprieštaravus pradeda aiškinti, kad tu nieko nesupranti... Ir dar toks dalykas yra, kad daug žiurkiukų gyvena po vieną... Vėlgi šeimininkams atrodo labai ok...
Čia apskritai kažkokiu būdu reikia šviesti visuomenę, kad jai nekiltų klausimų, kaip turi gyventi toks augintinis. Mes jiems atrodom kaip kažkokie išpindinėję, neturintys ką veikti, gaudantys vėją laukuose žmonės.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-03-19, 09:15 AM
Žinutė: #42
(2011-03-19 08:14 AM)rudagazele Rašė:  Aš pastebėjau, kad daug žiurkių augintojų nežino, koks kraikas turi būti. Jiems pjūvenos atrodo labai ok, o paprieštaravus pradeda aiškinti, kad tu nieko nesupranti... Ir dar toks dalykas yra, kad daug žiurkiukų gyvena po vieną... Vėlgi šeimininkams atrodo labai ok...
Čia apskritai kažkokiu būdu reikia šviesti visuomenę, kad jai nekiltų klausimų, kaip turi gyventi toks augintinis. Mes jiems atrodom kaip kažkokie išpindinėję, neturintys ką veikti, gaudantys vėją laukuose žmonės.

Būtent tai ir norėjosi parašyt. Labai geras pastebėjimas, tas pats ir su klasioku. Atėjo čia po ilgų įkalbinėjimų (į forumą), bet jam matai atsibodo ir po pirmo paprašymo tėvai neleido didesnio narvo pirkt, tai pofik jau viskas. Kaip ir buvau rašes - pjuvenos jam atrodo geras kraikas dėl to, kad gauna jų nemokamai iš kažkokių tai lentpjūvių. reikia tokiem irgi baudas duot Pinch .
Cituoti šią žinutę
2011-03-19, 09:46 AM
Žinutė: #43
Faktas, kad jau tėvams sunkiai įrodysi, kokio dydžio narvas turi būti. Aš savo mamai rodžiau čia, forume, nuotraukas, kaip įrengti narvai, kokio jie didumo, tai ji žiūrėjo ir sakė, kokie durni gali būti žmonės, kad tai yra nesąmonė...
Cituoti šią žinutę
2011-03-19, 11:21 AM
Žinutė: #44
Tokių tėvų reikia paklausti, kaip jie jaustųsi uždaryti tualeto dydžio kambaryje, be teisės išeiti kada nori. Įdomus būtų gyvenimas. Manau, kad žmogus staigiai išprotėtų.
Cituoti šią žinutę
2011-03-19, 12:01 PM
Žinutė: #45
(2011-03-19 09:46 AM)rudagazele Rašė:  Čia apskritai kažkokiu būdu reikia šviesti visuomenę, kad jai nekiltų klausimų, kaip turi gyventi toks augintinis. Mes jiems atrodom kaip kažkokie išpindinėję, neturintys ką veikti, gaudantys vėją laukuose žmonės.

Jei būtų kaip kokioj Šveicarijoj, kur gyvūnų gerovės įstatymas užima 160 lapų ir kur numatyta praktiškai viskas, nuo kiek erdvės turi gauti smiltpelė iki varlių terariumo temperatūros, o už socialių gyvūnų laikymą po vieną (pvz jūrų kiaulyčių), labai realu ir baudą gauti jei kas nors apskųs dėl gyvūnų gerovės pažeidimų, tai gal taip nebeatrodytų..

Nors aišku vien įstatymai irgi nieko nereiškia, jei nėra supratimo ir noro suprasti..
Cituoti šią žinutę
2011-03-20, 07:14 PM
Žinutė: #46
Netikiu, kad tie choristai ilgai džiaugsis peliuku. Ypač kai laiko tokiose sąlygose. Kuo mažesniam narve jie laikys peliuką, tuo dvokas bus didesnis, ir
pelės susirgimo tikimybė. Be to, dėl erdvės trūkumo, jis negalės bėgioti ir bėgios tik ratelyje tad nervins choristus. Dar labai tikėtina kad peliuko jie į rankas nepaims. Apimtas streso jis ginsis ir bandys kąsti. Visdėlto kad ir kaip būtų rezultatas bus toks: peliukas kaip tik sukiršins juos visus. Bash
O peliukas bus tampomas iš vienų namų į kitus, kol bus kažkam atiduotas arba numirs. Žinoma, viso to galima išvengti. Jeigu jie ateis į protą ir peliukui nupirks tikrą narvą, dažnai jį valys, laikys vienuose namuose ir jį mylės jie galės džiaugtis dar du metus savo nuostabiu augintiniu.Roll
Cituoti šią žinutę
2011-03-23, 11:18 PM
Žinutė: #47
Kaip choro peliukas? Jokių naujienų iš choristų? Kas nors jiems parašė?

(2011-03-19 08:14 AM)rudagazele Rašė:  Ir dar toks dalykas yra, kad daug žiurkiukų gyvena po vieną... Vėlgi šeimininkams atrodo labai ok...
Dėl šito, žinokit, ir aš patenku į juodąjį sąrašą (truputį offtopic, bet..). Mūsų silkapūkis vienas gyvena. Ir, oi, kaip man neatrodo tai okSad. Pas mus jis atkeliavo dovanojimo būdu. Nebuvo lauktas Verysad, todėl apie dar vieną žiurkę nei kalbos negali būti. Kad ir kiek aš kalbėjau, ir vis dar kalbu su tais pas ką gyvenu.
Daug kam atrodo, kad jei gyvūnas pavalgęs ir turi, kur šiltai permiegoti, tai ko jam dar gali trūkti. Myliu pūkį, rūpinuosi juo, bet žiurkiškos draugijos jam tai juk neatstos. Baisu būna, kai kokioj gyvūnų pardotuvėj, stovinėdama prie žiurkių, pagalvoju, kad manasis jokios žiurkės taip niekada ir nebepamatysCrying. Aš suprantu, jei kas nors nenori laikyti šešių žiurkių, bet kas taip jau pasikeistų, jei vietoj vienos jos būtų dvi??

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
2011-03-24, 12:14 AM
Žinutė: #48
Su dainorėliais yra taip. Mes esam pusgaliviai (čia aš sužargoninu kalbą) ir perdedam, o žiurkė ten labai laiminga. visi ją myli, todėl mes turim nesijaudint.
J. Lapatinsko kontaktų dėja neradau. Na ir dar per TV mačiau kokio dydžio jo narvas, tai košmaras, tas toks žiurkėninis ratukas ir ta žiurkė susisukus bėga juo kaip išprotėjus. Faina.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS