Post Reply 
Gyvūnas=talismanas
2011-03-16, 11:49 PM
Žinutė: #31
RE: Gyvūnas=talismanas
Tuomet prašau savo nuomones durstyti kultūringai, nes ten kur prasideda asmeniniai įžeidinėjimai, prasideda ir asmeniniai santykiai.. ir baigiasi civilizuota diskusija.

<offtopiko pabaiga>
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-03-17, 12:42 AM
Žinutė: #32
(2011-03-16 11:31 PM)ryte Rašė:  Hrrrr, ne asmeniniai čia. Čia dviejų nuomonių susidūrimas, tos kad reikia stengtis ir dėl menkiausio sutvėrimo ir tos kad nereikia dayt nieko nes vistiek pasaulio nepakeisi
Derėtų išmokti savo nuomonę reikšti neįžeidinėjant. Nors jo, būna žmonių, kurie nesugeba kitokios nuomonės priimti, ir iškart puola akis draskyt.

(2011-03-16 11:23 PM)ryte Rašė:  Na, o menami milžinai, taip ir maniau kad metaforos nesuprasi normaliai.
Ojo, metafora tokia gili, kad tikrai niekaip nesugebėjau perkąsti Lol
Cituoti šią žinutę
2011-03-17, 11:52 PM
Žinutė: #33
Ar kam pavyks pakeisti pasaulį - klausimas retorinis. Mano subjektyvia nuomone, sąmoningumas yra pamatinė vertybė. Ir kažkaip nei savo šeimoje, nei šiaip aplinkoje, kur gyvenu, apie jį dažnai nėra kalbama. Kai ateina koks vaikas į svečius, ką jam sako tetos? Būk geras, klausyk mamos ir tėčio.. Kažkaip norima, kad žmogus užaugtų doras, geras, paklusnus, etc. Nesakau, kad to nereikia, bet kai taip auginami vaikai, tai tokie choristai ir užauga - su talismanais Verysad.

Jei žmogus mąstytų (kad ir neturėdamas daug žinių apie graužikų priežiūrą) ar jis pagalvotų, kad gyvūnas keliaudamas kasdien iš namų į namus gali suartinti choro narius?? Kokiu durniumi/debilu reikia būti, kad nesuprastum ir nematytum, kad gyvūnas, kuris kaip video matėsi, taip besiblaškydamas, gerai nesijaučia? Juk kūno kalbą "skaityt" kiekvienas pasąmoningai kažkiek sugeba. Jei tas pats žmogus blaškosi, taigi paklausi, gal jam kas atsitiko (ar bent pagalvoji). O kai pelė blaškosi, tai čia suprask normalu, kokia guvi pelytė Clap

Net jei tam peliui niekas nepadės ir jis taip liūdnokai ir baigs savo gyvenimą, dėl jo kažkas jau bus kalbėjęsi; tie kas kalbėjo, papasakos kas vyksa savo šeimos nariams per vakarienę; šeimos nariai gal per pietų pertrauką perpasakos bendrabarbiams/bendramoksliams....... ir taip gera žinia sklis Smile ir sąmoningumas skverbsis vis giliau į kiekvieno apie tai išgirdusio smegeninę. Net jei niekas ir nepasikeis šito peliuko atžvilgiu, gal kažkas išgirdęs, kad gyvūnas negali būti talismanas (taip pat kaip ir žmogus) kokiame nors šokių projekte neneš savo komandai laimės vežiodamasis gulbę..

Aplink mane kaip elgiamasi su žiurkėmis:
1. Žiurkę laiko už uodegos, kai ką nors blogo padaro - suprask baudžia
2. Narvelį valo kartą per savaitę, nes gyvūnas turi jausti savo kvapą (!!)
3. Jei žiurkė kasdien kramto savo uodegą (iki kraujo)- negydo, nes kažkas jiems sakė, kad taip žiurkių patinai daro, kai nori patelių
4. Jei žiurkę padovanoja ir ji triukšmauja narvely, o iš jo paleidus - siaubia namus - žiurkė išvežama ir paliekama miške. Juk pavasaris, yra žolytės, gyvūnas yra gvūnas (nesvarbu kad naminis, o čia instinktai veikia biški kitaip) - prisitaikys
5. Riboja maistą ir vandenį (!!), nes kakiai ir sisiukas smirda (!!)
Na ir visi cirkai, kur gyvūnai linksmina žmones, atlikdami triukelius, zoologijos sodai/jūrų muziejai, kur gyvūną ištraukia iš natūralios aplinkos ir įspraudžia į narvelį/akvariumėlį, idant žmogus susipažintų su ta ar kita rūšimi. Tai važiuok į safarį, nerk su instruktoriumi - pamatysi kaip kas atrodo.

Aš kalbu su aplinkiniais, kodėl man tas nepatinka. Nesakau, kad jau labai čia esu protinga ir kad protinu kitus. Pačiai dar mokytis ir mokytis. Pasaulio turbūt nepakeisiu. Liks ir cirkai, ir zoologijos sodai, ir gyvūnėlių parduotuvės, ir debilai choristai. Bet bent jau daugiau žmonių bus išgirdę, kad ir gyvūnai tikrai irgi turi teises (ir GRAUŽIKAI taip pat). Su šunim ir katėm vis tiek manau pagarbiau elgias (nors vieną dieną per žinias girdžiu, kad vyras daužė katę į sieną; tai pamatęs policininkas bėga stabdyt, kol pribėga, katė nebegyva. Kitą dieną, šunį išmeta griovy autostradoj, įdėtą ir užrištą maiše. Ne tik išmeta, bet dar ir maišiuke užriša, kaip šiukšlę). Tai ką bekalbėt apie graužikus.. Jie juk kaip sakė viena mergina, kuri čia forume praše po mirties duoti jai žiurkių kūnelius magistriniam darbui - yra smulkmė. Taip ji įvardino. Ir tikrai dauguma (mano nuomone) graužikus smulkme laiko. Žiurkės metai - dovanojam žiurkę, triušio - triušį. O kaip arklio/bezdžionės..drakono metai - jų neįperka, drakono negauna, tai smulkmę ir dovanoja Pouty.

Aš labai džiaugiuosi suradusi šitą forumą. Manau veikla kurią vykdo žmonės gyvūnų prieglaudose yra verta pagarbos. Bet tai, ką daro čia vis rašantys žmonės - yra sąmoningumo sklaidaSmile - ir jei nuo to pirma pradėtume, nereikėtų tiek tų prieglaudų, po velnių. Jei būtų mažiau žmonių-"gyvūnų mylėtojų", kurie sako, kad juos myli, sekmadieniais žiuri šeimoms skirtus filmus apie gyvūnėlius, o paskui nusipirkę jį išmeta, nes nu, negalvojo, kad taip smirdės sumyžti kilimėliai, ar kad tapetus koridoriuke taip greit nuplėš - būtų daug mažiau gyvūnėlių, kurie tyliai kenčia, kol pagaliau Abraomas juos pasikviečia ir jų kankynė baigias. Tyliai ramiai ir visam laikui.

Tikrai gal į offtopicą nukeliavau. Prirašiau čia tiek.. Aš daug kuo piktinuosi, bet retai ką darau. Džiaugiuosi, kad kažkas nusprendė padėti tam peliukui. Ir nesvarbu pakeisim tą pasaulį ar ne.. Bet tas peliukas, kuris šią naktį leidžia kažkurio choristo namuose, dabar tupi ir nežino, kad kažkoks jam visiškai svetimas žmogus nusprendė sukurti čia temą dėl jo, ir bando jam padėti. Gal jie ten susiprotės, ir nebetąsys gyvūno. Jei pavyktų padėti vienai pelei, ir tai jau būtų labai daug.

Clover

I was born free. You too.
Cituoti šią žinutę
2011-03-18, 01:01 AM
Žinutė: #34
Ech, labai panašiai galvojam, tik pati esu impulsyvi ir negaliu taip ramiai dėstyti savo minčių. O šitą tamstos postą reikia imt ir siųst choro generolui, ką va dabar ir padarysiu, tikiuosi perskaitys, galbūt susiprotės, supras. Gaila kad žmonės tokiose situacijose mus, kovojančius už gyvūnų teises laiko nevistročiais ir paskui prikaišioja, jog "gyvūnai mum svarbiau nei žmonės".
Cituoti šią žinutę
2011-03-18, 02:18 AM
Žinutė: #35
respect, umiak.
Cituoti šią žinutę
2011-03-18, 07:16 AM
Žinutė: #36
(2011-03-18 02:18 AM)Diabolic Rašė:  respect, umiak.

[Paveiksliukas: taip.gif]
Cituoti šią žinutę
2011-03-18, 02:49 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-03-18 02:49 PM ; Derogan.)
Žinutė: #37
Niekaip nerandu to generolo e-mail, gal galit kas parašyt? Neina susisiekt niekaip Sad.

Beto, umiak respects Smile.
Cituoti šią žinutę
2011-03-18, 05:38 PM
Žinutė: #38
(2011-03-18 01:01 AM)ryte Rašė:  kovojančius už gyvūnų teises laiko nevistročiais ir paskui prikaišioja, jog "gyvūnai mum svarbiau nei žmonės".
Norėtųsi, kad jų teisės būtų savaime suprantamas dalykas, ir kad kovoti išvis čia nereikėtų. Kažkada ir tam aišku ateis laikas. Juk buvo vergovės laikai, visos diktatūros, mokslas prieinamas tik vienai lyčiai. Žmonės kovojo, ir išsikovojo savo teises. Tik va, kad gyvūnai patys pakovoti už save negali.

Bandykit siųsti, jei manot, kad mūsų pop žvaigždė nepatingės tiek perskaityt. Gi toks užimtumas: reikia spėti ir padainuoti, ir į filmavimus nuvykti, ir lapciumi pasirūpinti, o kur dar pelės giminės pratęsimo rūpesčiai..

iš interviu:
Citata:"Ir aš net suleisiu šitą patiną su patelėm <..> padarysim jam laimės valandą ar dieną."
Žmonės gali kontracepcija naudotis, gyvūnai ne. Po tos laimės valandos gimusius peliukus, reikia suprasti, justas choro nariams išdalinti ruošiasi ..? Ar pats augins?
Citata:"bėk bėk bėk krosą. jis kaip Einikis, jis ištisai bėga ir bėga. <..> jis sportavo."
Man tie ratai kelia siaubą. Ypač kai kokiam akropoly prie kikos sustoja tėvai su mažais vaikais ir kad džiaugias, kad džiaugias, kaip, matai, pelytėm gerai, kaip joms ten patinka suktis tame ratelyje.. Sportas būtų, jei graužiko šeimininkas (pastovus), leistų jam kasdien kažkiek laiko bėgti ne rate narve, o kambaryje, kur jis tikrai galėtų pasportuoti/patyrinėti aplinką. Aš manau, kad graužikai, kai išprotėja parduotuvių vitrinose, tada ir pradeda bėgti savo krosą. Iš beviltiškumo. Vieno tikslo link - kuo greičiau kirsti finišo tiesiąją.
Citata:"Ir tiesiog mes ją labai mylim ir norim, kad jinai taptų žvaigžde Lietuvoj."
Gal užteks ir tavęs vieno, žvaigžde tu mūsų. Jei kas nors tą pelę ten mylėtų - kaži ar ji eitų iš rankų į rankas.
Citata:"Jei choras gerai pasirodys - džiaugsis pelė. Pelei ir spa procedūros bus taikomos."
O jei choras gerai nepasirodys..?
Spa procedūrų pelei tik ir tetrūksta. Visa kita tvarkoj. Po nuolatinio streso televizijos užkulisiuose, jis galės atsigauti purvo vonioje. Ir po to - laimės valanda/diena su justo draugo auginamomis patelėmis.

Kai mūsų žiurkius per Kūčias atkeliavo į mūsų namus, pirmas dalykas ką išgirdau buvo - tai čia ne šuo, priežiūros daug nereika/valgo mažai/ nuolat miega narvely. Man atrodo, kad graužikai suprantami, kaip gyvūnai mažiems vaikams. Nes šuniu/kate vaikas gal nesugebės pasirūpinti, o va kokia žiurkė/žiurkėnas/pelė - tai ten juk nieko daryt nereik. Man atrodo, kad šunį per lietų ar kokį speigą man būtų daug paprasčiau išvesti į lauką, nei nuolat valyti mūsų žiurkiuko apsisiotus baldus, dekius, rūbus/ žiūrėti, kad jis ko nesugriaužtų/ eiti atsargiai kambary, kad jo kur nepriplotum. Man juo rūpintis - malonumas, bet tiems, kurie įsigyja graužiką, manydami, kad jis negraužia/neserga/narvelį susitvarko pats/naktį netriukšmauja - daug malonumo turbūt nesuteikia. Juk graužikas nėra kažkoks tarpsnis, po kurio gali įsigyti "normalų" gyvūną - šunį/katę (aš aišku nieko prieš šunis/kates neturiu).

Cituoti šią žinutę
2011-03-18, 09:50 PM
Žinutė: #39
As sakyciau, ziurke yra gyvunas skirtas subrendusiems zmonems, nes tikrai ju prieziurai ir laiko skyriama ir pinigu pakankamai daug Smile
O uz ta post'a, tikrai respect'as.

There is always hope...
Niekada nepamiršiu:
Mažylis 2008.08.-2010.05.13
Zubrik 2008.11.16-2010.10.02
Sioma 2009.02.19-2010.10.05
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-03-18, 10:16 PM
Žinutė: #40
dėkui dėkui visiems, supratusiems, ką ten norėjau pasakyti Wink.
kai nuolatos matai visas tas vykstančias nesąmones, taip nervina.
pradėjus rašyt, sunku buvo sustoti..

Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS