Post Reply 
Gyvūnas=talismanas
2011-03-16, 04:15 PM
Žinutė: #21
RE: Gyvūnas=talismanas
pelytė ten. Jas kiek žinau japoniškom pelytėm vadina. http://www.skelbiu.lt/skelbimai/dekopeles-9268997.html
tik jei jau žino,kad pelė neturės namų pastovių, tai kam tampyt ją. Pilna norinčių būtų
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-03-16, 04:16 PM
Žinutė: #22
Japoniška yra super mažutė, čia tikrai ne tokia.
Cituoti šią žinutę
2011-03-16, 04:47 PM
Žinutė: #23
tada deko pelė kur foto įkėliau, nes mažų žiurkiukų daug nuotraukų mačius ir snukelis visiškai kitoks būna. http://www.dekopeles.lt/galerija/?album=2&gallery=6 tas telismanas jų tik,kad albinosiukas, šiaip niekuo nesiskiria
Cituoti šią žinutę
2011-03-16, 07:29 PM
Žinutė: #24
existence, jeigu laikai save gyvūnų mylėtoja, tai patikėk manim, šūdą mali, sunervinai žiauraii, kodėl aš negaliu stengtis dėl vienos gyvubės? jeigu pati esi zanūda ir matai tik aplink savo bambą, tai pasilaikyk savo nuomonę sau, es man yra svarbu padėti visur, kur mano rankos pasiekia, tokio mergšių kai ptavo pliurpalai mano entuziazmo nepamažins. ir šiokai tokie metafora, jeigu žemėj atsirastų mižinš rūšis ir tave už kojų tampytų, pasakyčiau jog nėra reikalo tave gelbėt, ne tave, tai ktią taip tampys.
Cituoti šią žinutę
2011-03-16, 08:51 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-03-16 08:57 PM ; existence.)
Žinutė: #25
(2011-03-16 03:57 PM)Gerdukea Rašė:  Aš tik niekaip nesuprantu, kodėl už kokio šunio sužalojimą, žmogaus blogą elgesį su kitu žmogumi baudžia, o vat kai žmonės graužiką kankina (tikriausiai patys to nesuprasdami) visi tyli.
Tai pati ir atsakei, nes tikriausiai patys to nesupranta.

(2011-03-16 07:29 PM)ryte Rašė:  existence, jeigu laikai save gyvūnų mylėtoja, tai patikėk manim, šūdą mali, sunervinai žiauraii, kodėl aš negaliu stengtis dėl vienos gyvubės? jeigu pati esi zanūda ir matai tik aplink savo bambą, tai pasilaikyk savo nuomonę sau, es man yra svarbu padėti visur, kur mano rankos pasiekia, tokio mergšių kai ptavo pliurpalai mano entuziazmo nepamažins. ir šiokai tokie metafora, jeigu žemėj atsirastų mižinš rūšis ir tave už kojų tampytų, pasakyčiau jog nėra reikalo tave gelbėt, ne tave, tai ktią taip tampys.
Tu brangioji truputėlį žodžius rankiok. Kas tu tokia, kad mane "zanūda, megše" ir pan žodeliais vadintum? Ir jei tokiais ir panašiais pasisakymais ketini pasaulį pakeisti, tai toli nenueisi Wink

Ir BTW, tavęs niekas ir neprašo manęs gelbėt, kai "žemėj atsiras mižinų rūšis mane už kojų tampanti" Lol pačią taip pat tampys Big Grin
Ai, ir dar, ne tau aiškint man, kokia aš gyvūnų mylėtoja ar nemylėtoja. Čia jau mano reikalas Smile
Cituoti šią žinutę
2011-03-16, 10:38 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-03-16 10:41 PM ; Gerdukea.)
Žinutė: #26
(2011-03-16 08:51 PM)existence Rašė:  [quote='Gerdukea' pid='72256' dateline='1300283861']
Aš tik niekaip nesuprantu, kodėl už kokio šunio sužalojimą, žmogaus blogą elgesį su kitu žmogumi baudžia, o vat kai žmonės graužiką kankina (tikriausiai patys to nesuprasdami) visi tyli.

Tai pati ir atsakei, nes tikriausiai patys to nesupranta.

Bet juk tie zmones, kurie tiria ir stebi tokius atvejus turetu buti issilavine ir zinoti kaip turi gyventi ir kaip turi buti elgiamasi su ivairaus tipo gyvunais.

Ir bukit gero, Ryte ir Exsistence baikit pyktis.
Rytes pavyzdys su milzinais manau labai tinkamas panasiu atzvilgiu. Ir jei taip butu, tai tikriausiai tampytu tik kaikuriuos. Juk cia kalbama apie gyvunus ir mus ju vietoje. Turbut dabar tureciau pasakyti "Aciu Dievui", nes taip tikriausiai niekada nebus. Man apie tai ir pagalvot baisu. taigi ir matant kankinama gyvuna man darosi baisu.
Cituoti šią žinutę
2011-03-16, 10:47 PM
Žinutė: #27
(2011-03-16 10:38 PM)Gerdukea Rašė:  Bet juk tie zmones, kurie tiria ir stebi tokius atvejus turetu buti issilavine ir zinoti kaip turi gyventi ir kaip turi buti elgiamasi su ivairaus tipo gyvunais.
Turiu įtarimą, kad su tais žmonėm, kurie "stebi tokius atvejus" yra tokie pat išsilavinę, kaip ir dauguma veterinarų mūsų Lietuvėlėj. Lygiai tas pats juk su parduotuvėm, kiek skundų rašyta apie "Kiką", o jie nueina, patikrina ir nieko blogo neranda, nors mes akivaizdžiai matom, kad ten gyvūnam nėra gerai.
Cituoti šią žinutę
2011-03-16, 11:23 PM
Žinutė: #28
Man tavo leidimo tave koneveikt nereikia, analogiškai ir tau manojo, taip kad nesisvaidom "kas tu tokia kad gali mane taip ir anaip vadint". Jo, mylėtoja ar nemylėtoja - tavo reikalas, bet kai kalba eina apie gyvūno gerovę reikalas baigiasi, ir kad tu jį nusipirkai nereiškia kad turi teisę daryt ką nori, su ta žiurke/pele analogiškai, tai kas kad jų, tai vaikus motinos irgi pagimdo, bet jeigu daužo su bonkom tuščiom - atima. ir jeigu pati matai ne daugiau kaip aplink save, tai ir matyk, bet nepiršk savo abejongo požiūrio, nes tema buvo ne tas sukurta.
Na, o menami milžinai, taip ir maniau kad metaforos nesuprasi normaliai, gali tampyti už kojų bet kurį. Taip kad tokios gilios mintys kaip "visų neišgelbėsi" man eegzistuoja, stengsiuosi ir keisiu, jau keičiu ir jau labai daug pakeičiau, veikiausiai priešingai nei tu.
Cituoti šią žinutę
2011-03-16, 11:25 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-03-16 11:25 PM ; Diabolic.)
Žinutė: #29
Prašau asmeninius santykius aiškintis asmeninėm žinutėm, jei norite tai tęsti. Ačiū.
Cituoti šią žinutę
2011-03-16, 11:31 PM
Žinutė: #30
Hrrrr, ne asmeniniai čia. Čia dviejų nuomonių susidūrimas, tos kad reikia stengtis ir dėl menkiausio sutvėrimo ir tos kad nereikia dayt nieko nes vistiek pasaulio nepakeisi
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS