Post Reply 
Gyvūnas=talismanas
2011-03-14, 05:31 PM
Žinutė: #11
RE: Gyvūnas=talismanas
Chebra, tai gal man tada didelį narvą nupirkit? Aš galiu čia pridėt nuotraukų, kaip aš ala skriaudžiu savo žiurkes, bet neturiu pinigo narvui, tai gal tada vardan jų gerovės padovanosit?.. Big Grin Big Grin
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-03-14, 06:37 PM
Žinutė: #12
Rudagazele nesupratau tavo ironijos, jei jau neturi tinkamų sąlygų, tai velniop tada ir pirkt gyvūną. Aš neperku arklio ir bute neauginu, nors ojei kaip jo norėčiau.

O dėl peliuko tai nieko čia nepadarysi, siaubas aišku, vargšelis net pasislept kur neturi, visi kaišioja pirštus, bet tikrai nemanau, kad kas pasikeis, nebent chore atsiras koks tikrai nusimanantis apie tai žmogus.

Labiausiai patiko Justo komentaras "intelekto akys". Pas patį tai tikrai to intelekto nelabai rasta jai jua taip...
Cituoti šią žinutę
2011-03-14, 07:04 PM
Žinutė: #13
Uch, na atleiskit. Aš ne piktybiškai. Peace...
Cituoti šią žinutę
2011-03-14, 07:56 PM
Žinutė: #14
Komentaruose prie to straipsnelio šiek tiek parašiau apie geresnių sąlygų suteikimą. Dar bandysiu susisiekt su choro vadovu, nes nesu tikras, kad jis ten skaitys.
Cituoti šią žinutę
2011-03-15, 11:45 PM
Žinutė: #15
Nu jo, čia yra baisus dalykas kai gyvūnai tampa talismanais. Tas šuniukas kauno choro, važinėja su savo šeimininke, manau tikrai pratęs, viskas ok, bet žiurkė, ne toks gyvūnas, juolab, kelionės, skersvėjai, įdomu kuo maitina, jeigu vaikystės informacija remiasi. man va mama vaikystėj neleido nieko augint, nes žinojo kad nepasirūpinsiu, tada pykau, dabar žinau kad gerai darė, nes tik marinus būčiau špygos dydžio narve. Dar kažkokia pana FB mus su Gerda vos ne durnom išvadino, akd mes sukam galvas dėl kažkokios žiurkės ir esam juokingos. tai kad jeigu ne tokie žmonės kaip mes stengsimės dėl begėgių padarų (lyginant su žmogus) gerovės
Cituoti šią žinutę
2011-03-16, 01:22 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-03-16 01:26 AM ; existence.)
Žinutė: #16
(2011-03-15 11:45 PM)ryte Rašė:  Nu jo, čia yra baisus dalykas kai gyvūnai tampa talismanais. Tas šuniukas kauno choro, važinėja su savo šeimininke, manau tikrai pratęs, viskas ok, bet žiurkė, ne toks gyvūnas, juolab, kelionės, skersvėjai, įdomu kuo maitina, jeigu vaikystės informacija remiasi. man va mama vaikystėj neleido nieko augint, nes žinojo kad nepasirūpinsiu, tada pykau, dabar žinau kad gerai darė, nes tik marinus būčiau špygos dydžio narve. Dar kažkokia pana FB mus su Gerda vos ne durnom išvadino, akd mes sukam galvas dėl kažkokios žiurkės ir esam juokingos. tai kad jeigu ne tokie žmonės kaip mes stengsimės dėl begėgių padarų (lyginant su žmogus) gerovės
Tai kad jus čia tas dramas keliat, o niekam neįdomu, ir pasaulio nepakeisit. Ir ten ne žiurkė, o pelė, taip kad apie priežiūrą jūs ten irgi biški perspaudėt, visgi pelių mityba nėra = žiūrkių mitybai, o ir narvas, 5 kartus didesnis? Big Grin Kad didesnio reikia, tai sutinku, bet nemanau kad kasnors ims ir pirks jai kokį voverinį narvą.
Cituoti šią žinutę
2011-03-16, 01:41 AM
Žinutė: #17
Įdomu kur mūsų mielosios tarnybos žiūri tokiais atvejais Sad
Kai šuniukus pro langus mėto tai savaitę eskaluojamas nacionalinis įvykis, o va kažkokią pelę galima kaip čemodaną tampyti ir anot straipsnio kasdien į kitus namus perduot.. Liūdniausia aišku, kad patys tie žmonės - ir jų ten gi ne koks vienas idiotas - panašu kad visiškai nejaučia jokios atsakomybės...

(2011-03-16 01:22 AM)existence Rašė:  visgi pelių mityba nėra = žiūrkių mitybai,

O skiriasi iš esmės tik tiek, kad žiurkės peles gali medžioti ir valgyti, o pelės žiurkių nelabai, nebent utilizuot galėtų.
(p.s. komentarų neskaičiau, bet iš bendro išsilavinimo - žiurkių ir pelių priežiūra iš esmės analogiška, tiek bendravimo, tiek mitybos, tiek apgyvendinimo prasme, tik peles gerokai dažniau valyt reikia)
Cituoti šią žinutę
2011-03-16, 01:48 AM
Žinutė: #18
Na dėl apgyvendinimo skirtumų turėtų būti, ypač tai, kad dideli narvai pas mus yra su dideliais tarpais tarp virbų, o pelės juk mažos, pralįs lengvai. Ir jei jau kalba apie "laimės valandas" su patelėm, kažin ar jų planuose yra draugų turimam peliui įsigijimas, o tokiam vienam nabagėliui kažin ar pirks kas nors didesnį narvą. Reikia džiaugtis, kad ne trilitriake apgyvendino, remdamiesi "vaikysės patirtimi"...
Dėl maitinimo, irgi, jau net matau, kaip kas nors verda košes, perka krevetes ir pan.
Tarnybom abejoju ar rūpės, čia gi TIK pelė.
O tasydami kasdien į naujus namus susargdins ir numarins. Ypač tokiais nuostabiais pavasariškais orais..
Cituoti šią žinutę
2011-03-16, 11:58 AM
Žinutė: #19
Pagal tos pelės elgesį, per video matosi kad jam didelis stresas. Pati patyriau, mano viena peliukė labai bijojo žmonių (ir dar bijo) tad iš baimės vis pradėdavo bėgti ratuku vis iššokdama apsidairyti, kai bandydavau ją paimt. Ir dar, pelės nesijaučia gerai tokio dydžio narvely, joms reikia vietos išsibėgioti, kad ir paimti trumpam paleisti ant sofos ar lovos (tik akylai stebint). Jei jos ir bėgioja rately nes joms patinka, tai tik vakare arba naktį. Dar klausimas: kur jie dės peliukus? Pelės gali jų prisivesti kiek tik sveikata joms leis, o dar kur juos išaugint ir padovanot. Maži peliukai labai šoklūs, jokios grotos jų nesustabdys, ir jokios sienos.
Cituoti šią žinutę
2011-03-16, 03:57 PM
Žinutė: #20
Drama aš viso šito nepavadinčiau, bet viskas gyvenime pradedama nuo smulkmenų. Kiek FB Alytaus choro fanų puslapyje naršiau, tai lyg ir mačiau minint, kad ten žiurkė. Nors sutinku, kad gali būti ir pelė. Aš tik niekaip nesuprantu, kodėl už kokio šunio sužalojimą, žmogaus blogą elgesį su kitu žmogumi baudžia, o vat kai žmonės graužiką kankina (tikriausiai patys to nesuprasdami) visi tyli. Jei visi žmonės sakys: "Nekelk čia dramų. Tai tik... Vistiek tu nieko nepakeisi, o jei ir padarysi cia kanors gero, kitur bus blogai" kas tada iš mūsų beliks? Reikia būti optimistais ir stengtis pakeisti tai, ką įmanoma pakeisti, nors tai ir yra "tik pele/žiurkė".
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS