Post Reply 
Gyvūnas=talismanas
2011-03-13, 09:36 PM
Žinutė: #1
Gyvūnas=talismanas
Turbūt ne viena,-s žiūrite dabar labai populiarų projektą "chorų karai" ir žinote, kad Kauno choras turi talismaną - šunį. Jį ir i sceną nešasi, ir visur kitur kartu tamposi. Bet vat jie nebe vieninteliai turintys gyvą talismaną. alytaus chorui "gerbėjai" padovanojo žiurkiuką. Fb mačiau nuotrauką, kuri buvo padaryta "ką tik gavus" žiurkių. Jis atrodė va taip. . Visi komentaruose labai tuo džiaugėsi, o aš ir Rytė ne. Parašėm ne po vien komentarą, bet gavom atsaką, kad juom tikrai gerai rūpinasi, labai myli, ir kad žino kaip juo rūpintis, mat kažkuris choristas vaikystėje tokius gyvūnus augino. Deja dabar paskaičius straipsnį apie talismaną aš pakraupau. Iš didelio rašto, jie išėjo iš krašto. Ir ką daryt, ir į kur kreiptis, kad žiurkius ne tik, kad tėvu netaptų, bet gal ir surastų gerus namus?
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-03-13, 09:51 PM
Žinutė: #2
RE: Gyvūnas=talismanas
Taigi stresas koks žiurkiui! Taip kasdien vis kituose namuose. Nu nežinau net ką pasiūlyt tokiu atveju, reikia man rods susisiekt su tuo choro generolu ir jam viską išdėstyt aiškiai. Atsiras norinčių?
Cituoti šią žinutę
2011-03-13, 10:00 PM
Žinutė: #3
Mano mokytoja muzikos ten dainuoja. Galiu pradėt nuo jos, bet kiek jai tai rūpi ir kaip jie tai supras nežinau. Bandyti galima.
Cituoti šią žinutę
2011-03-13, 10:26 PM
Žinutė: #4
O ten gi ne žiurkius, o pelė. Bent jau taip parašyta
Cituoti šią žinutę
2011-03-14, 12:06 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2011-03-14 12:13 AM ; Lutuke.)
Žinutė: #5
(2011-03-13 10:26 PM)existence Rašė:  O ten gi ne žiurkius, o pelė. Bent jau taip parašyta

Na gal tikrai pele...
Cituoti šią žinutę
2011-03-14, 01:06 AM
Žinutė: #6
Pelė ar žiurkė, aš nesivarginčiau piršto baksnoti ir moralizuoti, kaip turi gyventi toks augintinis. Sau nervus susigadinsim, ir jiems. Kadangi jis padovanotas, tai turiu nuojautą, kad jo konkrečiai niekam nereikia, dėl to ir keliauja po visų namus.
Cituoti šią žinutę
2011-03-14, 09:36 AM
Žinutė: #7
dalba*****bas... truksta zodziu! laimes valanda jis padarys... sprogsiu tuoj is neapykantos tokiem neispruseliam... tegu jis man gyvai pasitaiko, ne pyragai bus.

Jeigu myli tik dėl grožio, tai geriau mylėti....žiurką
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-03-14, 03:40 PM
Žinutė: #8
Na man tai ten visai panasu ir maza, nedavalgiusi ziurkiuka. O nervu as tokiems dalykams turiu, tai kitiems galiu pagadint Big Grin. Svarbiausia, kad tiksla pasiekciau.
Cituoti šią žinutę
2011-03-14, 03:58 PM
Žinutė: #9
Kiek surinkai iš testo žiūrkė ar pelė? Big Grin
Cituoti šią žinutę
2011-03-14, 04:18 PM
Žinutė: #10
Pries daugiau nei metus 9 Big Grin (bet as tobuleju, ir paskutini karta surinkau 12 ;P)
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS