Post Reply 
PROBLEMA
2011-02-25, 10:13 AM
Žinutė: #1
PROBLEMA
Sveiki visi. Mano klasiokas nusipirko žiurkę manydamas, kad pats geriausias kraikas jai tai laikraščiai ir pjuvenos, o gyventi jai užtenka maždaug tokio narvelio - http://www.kika.lt/index.php?module=cata...d=1082876. Bet didžiausia problema yra ta, kad jis ją nori auginti dėl pinigų, tipo sako, kad atnešiu aš tau savp pacaną, suveisim ir man 60 ar kiek ten % sumos už juos. Gal kas turite kokių idėjų kaip jį perkalbėt?
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2011-02-25, 02:16 PM
Žinutė: #2
RE: PROBLEMA
Visų pirma,pasakyk kad žiurkiukus daug kas dykai dalina arba už simbolinę kainą - kelis litus,taip kad pelnas mažas bus. Kikose viena kaina,o per skelbimus visai kita. O šiaip tai niekas tavęs neprivers sutikt su jo pasiūlymu Wink
Pas jį patinėlis ?
Cituoti šią žinutę
2011-02-25, 02:26 PM
Žinutė: #3
Jo. Iš to ką apie jį pasakojo, tai galiu sakyti, kad labai agresyvus pacanas.
Cituoti šią žinutę
2011-02-25, 03:17 PM
Žinutė: #4
(2011-02-25 02:26 PM)Derogan Rašė:  Jo. Iš to ką apie jį pasakojo, tai galiu sakyti, kad labai agresyvus pacanas.

agresyviu daugint negalima. Kas bus jeigu ziurkyte isigys mama turinti vaiku ir jie tuos vaikus apkandzios. Geriau buk protingesnis ir neduok poruot, sakyk per jauna, paskui persena Lalala
Cituoti šią žinutę
2011-02-25, 03:21 PM
Žinutė: #5
zmonijos nuo nesamoniu darymo sulaikyti neimanoma...Big Grin , gal geriau paciam neprisideti.
P.S ale ot verslo planasBig Grin
Cituoti šią žinutę
2011-02-25, 03:24 PM
Žinutė: #6
tegu jis po skelbimus pasidairo ir pamatys kokios kainos tu eiliniu ziurkiuku...
taip kad netik kad pelno nebus, bet ir nuostoliu atsiras...
patarkdraugeli isigyt pacukui geriau...
ech gaila ziurkiaus...
Cituoti šią žinutę
2011-02-25, 03:45 PM
Žinutė: #7
Niekas negali priversti daryti tai, ko nenori, nepritari. Kaži ar įmanoma tą draugą kažkaip paprotinti, jei proto neturi "saldafonas". Gailo žiurkiaus, kad pakliuvo pas tokį šeimininką.
Cituoti šią žinutę
2011-02-25, 06:13 PM
Žinutė: #8
Bandysiu jį dar sykį perkalbėti dėl tų gyvenimo sąlygų. Nors prisiminus kaip seniau aš jį bandydavau perkalbėti, tai jis numoja viską ranka ir sako:
-Viskas čia gerai, taigi geras tas kraikas, nes nemokamai gaunu, o kad jis kartais pačiaudi tai čia būtinybė pacanams ir nieko nekenkia...
O dar kas keisčiausia, kad kai pasakiau jog savo žiurkę arbatomis bei antibiotikais gydau, tai debilu išvadino...
Cituoti šią žinutę
2011-02-25, 06:32 PM
Žinutė: #9
Trenktas tas tavo draugas, baisu, kad tokių daunų yra nemažai ant Lietuvos... Bash
Cituoti šią žinutę
2011-02-25, 06:36 PM
Žinutė: #10
Tai jau antra jo žiurkė. Pirma jis turėjo patelę su gimdos vėžiu. Sykį buvau pas juos kol ta patelė dar gyva buvo. Sąlygos tai geriau patylėt... Ir šiaip aš nemanau, kad jis kažko imsis kai papasakosiu (bet pabandyti verta), kaip turi būti auginama žiurkė. Jis prates viską aiškintis kumščiais, o ne protu.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS