Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ziurkenu dazniausios ligos
2012-12-29, 08:59 AM
Žinutė: #21
Quest RE: Ziurkenu dazniausios ligos
Noriu sužinoti, kas atsitiko mano žiurkėnui ir nuo ko jis mirė. Taigi.
Vakare kaip visada žiurkėnas išlindo iš namo. Žiurkėnas sunkiai vaikščiojo, jį mėtė į šonus, visas svirduliavo, buvo prisimerkęs, kaip miegantis. Užlipęs į 2 aukštą nuvirto ant šono ir gulėjo. Jo kvėpavimas buvo labai dažnas. Keisčiausia tai, kad tą pačią dieną aš jį laikiau ant rankų, jis buvo sveikas, greitai lakstė, buvo žvalus. O vakare nei iš šio nei iš to staigiai sunegalavo. Kitą rytą radau jį mirusį.
Man labai panašu į salmoneliozę. ''Tai tas pats organizmas, kuris gali užkrėsti žmones, todėl būkite atsargūs. Žiurkėnai ja užsikrečia maitindamiesi salmonelių bakterija užkrėstu maistu. Todėl labai svarbu nuplauti vaisius ir daržoves, kuriuos duodate žiurkėnui bei laikytis higienos reikalavimų: plauti rankas po žaidimų su žiurkėnu, valyti jo narvelį ir t.t. Susirgę šia liga žiurkėnai gali staigiai nudvėsti arba ilgai kentėti nuo chroniškos alinančios ligos ir netekti svorio.''
Nežinau, kas jam buvo, gal apsinuodijo, o gal nuo vytelių namo kurį jam nupirkus buvau neseniai ir jis neblogai jį apgraužė.
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Ziurkenu vardai fjundzer 9 10,147 2011-10-13 03:54 PM
Last Post: smilteliukas
Quest Gal yra žinančių tokius simptomus ir kokios jie ligos? wawaasmile 8 4,831 2009-10-07 06:44 PM
Last Post: tina69

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS