Post Reply 

Thread Rating:
  • 3 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokį kraiką perkat ir kur?
2007-09-27, 07:28 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2008-01-14 09:22 AM ; Baffy.)
Žinutė: #11
RE: Kokį kraiką perkat ir kur?
Labai butu idomu suzinoti , koki pakrata dedat ziurkems pjuvenos ar granules.
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 07:31 PM
Žinutė: #12
Pjuvenos zhiurkoms nelabai tinka... Kosi, chiaudo, visokie respiratoriniai susirgimai kimba...
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 07:34 PM
Žinutė: #13
Aš naudoju Chipsi (Ultra ir Extra man rodos) iš kikos. Ką aš žinau. Žvėra nečiaudo, nepanašu ir kad jie ten jai labai nepatiktų... Turiu dar šieno kažkokio alpių, bet šiuo metu nenaudoju, kai jo įdedu, man kažko viskas atrodo netvarkinga ten Big Grin
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 07:38 PM
Žinutė: #14
Chipsy, man rodos, neblogas... Jis ir brangesnis uzh "The Cats best", kiek pamenu...
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 07:43 PM
Žinutė: #15
Mano tėtis pirko žvėrį, tai perka ir viska ko paprašau žvėrui Big Grin Ir šiaip jam pigiau gaunasi, kadangi didmeninėm kainom Smile O to 1 maiso man užtenka gan ilgam, nepilu ant dugno viso tiek, kad ta žiurkė ten braidytų Big Grin
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 08:50 PM
Žinutė: #16
Kraikas beriamas į tualetą, tad žiurkės praleidžia ant jo tik tiek laiko, kiek būtina susitvarkyti "reikalus". Per visą dugną berti nėra jokios prasmės - geriau popieriaus primėtyti. Ir jaukiau, ir užsiėmimą turi.

Baffy Rašė:Labai butu idomu suzinoti toki dalyka- ( as liginu su juros kiaulytemis ), koki pakrata geriau deti ziurkems pjuvenos ar granules. Nes, kaip pvzd. juros kiaulytems nuo granuliu ant uzpakaliniu kojiciu zaideles atsiranda ( per daug kietas pakratas ), raumenu uzdegimas gali prasideti ir t.t.

Žiurkės nuo jūrų kiaulyčių iš esmės skiriasi savo gyvenimo būdu - žiurkė ant tų granulių tupės nebent tokiu atveju, kai neturės kur užsikarti ir neras geresnių vietų leisti laiką. Jos pakankamai "vertikaliai" nusiteikusios ir ant narvo dugno leidžia minimaliai laiko.
Pjuvenų žiurkėm negalima. Idealus variantas yra iš popieriaus gaminamas kraikas, tik kad į LT neveža niekas. Tenka naudoti granules, bet vėlgi reikia atsižvelgti iš ko pagamintos - pušų ir kedrų medienoje yra fenolių, kurie kenkia kvėpavimo takams. Kai rašoma "minkšta mediena", tai paprastai irgi reiškia pušis (tiesiogiai iš anglų "soft wood").

Sakydama "žaizdelės" greičiausiai turi omenyje susirgimą vadinama "bumblefoot" (ulcerative pododermatitis)? Žiurkom jis atsiranda nuo gyvenimo ant grotinių lentynų ir prastos higienos narve.

Greta Rašė:Aš naudoju Chipsi (Ultra ir Extra man rodos) iš kikos. Ką aš žinau. Žvėra nečiaudo, nepanašu ir kad jie ten jai labai nepatiktų... Turiu dar šieno kažkokio alpių, bet šiuo metu nenaudoju, kai jo įdedu, man kažko viskas atrodo netvarkinga ten Big Grin

Kažkokių alpių Lol
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 10:41 PM
Žinutė: #17
Nu aš į tūliką dedu vieną, o aplink kitą. Nežinau kaip žvėrui, bet man taip labiau patinka Big Grin
Cituoti šią žinutę
2007-09-28, 10:08 AM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2007-09-28 10:56 AM ; Diabolic.)
Žinutė: #18
Aš tai į tulikus "The Cats best", kurį perku arba vienoje gyv. parduotuvėje Utenoje arba turguje.
Yra tekę išbandyti kitokių, bet... tik vieną kartą geras pakliuvo, tai dabar nebeeksperimentuoju Smile

O šiaip į narvą labai liux kartonas ir pop. rankšluosčių skiautės. Nuo šieno mano žiurkos nečiaudėjo, nu bet bardakas buvo aplink narva nerealus!
Cituoti šią žinutę
2007-09-30, 09:54 PM
Žinutė: #19
pas mane tai kraikas idetas i specialu indeli ir maniskiai i ji labai tvarkingai daro, beje nemanau, kad joms ten kieta, nes kartais ant tuliko ir uzmiega, nors turi ir geresniu vietu miegotiTongue

Neimk į širdį to, kas telpa į kišenę
Cituoti šią žinutę
2007-10-01, 12:28 PM
Žinutė: #20
Apžiūrėjau šiandien tą Chipsi Kikoj. Gal ir nieko....
Reikes paieškoti iš ko jis gaminamas, nes ten taip normaliai tai ir neparašyta ("natūralios medžiagos" sudėtyje manęs netenkina :abejojuSmile
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kokį WC pirkti? Diabolic 42 25,161 2009-01-13 03:16 PM
Last Post: Just_MA

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS