Post Reply 

Thread Rating:
  • 3 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokį kraiką perkat ir kur?
2007-09-27, 03:39 PM
Žinutė: #1
Kokį kraiką perkat ir kur?
Kaip besistengčiau surasti kažką naujo, visvien tenka pirkti Cat's Best Universal granules... Iš K**os... unsure Visa kita, ką teko vartyti yra arba apskritai neaišku iš ko pagaminta, arba pagaminta iš "minkštos medienos", kas =pušų, kad toliau daugmaž =ligos.

Ką jūs perkat? Gal esat radę kokių mažų netinklinių parduotuvėlių, kurios kažką gero veža?
(pvz. Zoon kažkada turėjo popieriaus pagrindu pagaminto kraiko, bet dabar jis tik jų internetiniam puslapy belikęs...)
Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 05:50 PM
Žinutė: #2
RE: Kokį kraiką perkat ir kur?
man iš visko ką esu naudojusi labiausiai patiko šienas.nežinau ar gerai darau,bet jis man atrodo pats natūraliausias produktas ir žiurkiui lygtais patinka,taip pat sugeria nemalonų kvapą.patogus keisti,tik šiūkšlių būna daugiau Smile

Rašykime lietuviškai.
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 06:00 PM
Žinutė: #3
O žiurkės nečiaudo?

Tautos didumas ir moralinė pažanga matyti iš jos elgesio su gyvūnais.
/Mahatma Gandhi/
Aplankyti vartotojo svetainę Rasti visas vartotojo žinutes
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 06:07 PM
Žinutė: #4
Hmm.... nu šiaip šieno apskritai žiurkom nerekomenduoja dėti. Visų pirma dėl to, kad dulka. Be to, jei pasitaiko stagarų (kurių parduotuviniam šiene, net pačiam brangiausiam, tiesiog apstu), tai ir susižeisti gali... Mačiau nete fotkes žiurkių kurios įsidūkusios akis susižeidė. Kai jų narve daugiau nei viena, tai taip kūlverčiais duodasi, kad nenuostabu...

Ankščiau ir pati dėjau šieną žiurkom pasikapstyti, bet kažkuriuo metu suvokiau, kad kai nėra šieno žiurkė nustoja čiaudėti.
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 06:17 PM
Žinutė: #5
maniškė nečiaudo Smile kai nusiperku šieną iškratau jį per tokias groteles,nežinau ar visos dulkės išbyra,bet narve smulkių šiukšlių nesimato.dėl stagarų tai susimąsčiau,nors kai pakeičiu šieną-žiurkius darbo turi kelioms valandoms,taip tas žoles susmulkina,kad atrodo kaip sutarkuota Big Grin
turbūt reiks bandyti kraiką keistiSmile

Rašykime lietuviškai.
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 06:38 PM
Žinutė: #6
as tai perku specialu pjuvenu kraika, be dulkiu ir dar papildomai pjuvenu granulesTongue

Neimk į širdį to, kas telpa į kišenę
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 06:51 PM
Žinutė: #7
The "Cat's Best Universal granules... Iš K**os... " ... Nieko geresnio neradau... Nuo bet kokio kito Mazhius zhiauriai chiaudedavo. Dabar ta pati kraika naudoju savo triushiukui (pigesnis irgi nepasiteisino)...
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 07:06 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2007-09-27 10:47 PM ; Rose Prick.)
Žinutė: #8
Ziuzia Rašė:The "Cat's Best Universal granules... Iš K**os... " ... Nieko geresnio neradau... Nuo bet kokio kito Mazhius zhiauriai chiaudedavo. Dabar ta pati kraika naudoju savo triushiukui (pigesnis irgi nepasiteisino)...

man vis atrodo kad kieta žiurkiui ant tų granulių Geda

Rašykime lietuviškai.
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 07:13 PM
Žinutė: #9
Shiaip, jei ziurkius turi tualeta, i kuri yra iprates eiti, tai gal tos granules nebutinos visame narve... Mano berniukshchiai niekaip nesuprato, kam tas tuzikas reikalingas, nors spiriukes tvarkingai "susidedavo" viename kampe... Tai dengdavau visa dugna granulemis... Neatrodo, kad jiems butu buve labai nepatogu... Kraiko pildavau neplona sluoksniuka, dar imesdavau minkshtu skuduriuku vidun ir popierinio rankshluoschio juosteliu... Mazhius ish ju pasidarydavo minkshta lizdeli. O Pilkius miegodavo namuke - jam ten labiausiai patiko...
Cituoti šią žinutę
2007-09-27, 07:15 PM (Paskutinį kartą žinutė koreguota: 2007-09-27 10:47 PM ; Rose Prick.)
Žinutė: #10
maniškis irgi nesupranta "kas per žvėris" tas tualetas Big Grin pabandysiu ir aš su granulėm-gal geriau bus Roll

Rašykime lietuviškai.
Cituoti šią žinutę
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kokį WC pirkti? Diabolic 42 23,040 2009-01-13 03:16 PM
Last Post: Just_MA

Peršokti į forumą:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)

Contact Us | Žiurkės.lt | Grįžti į viršų | Grįžti į turinį | Lite (Archive) Mode | RSS